BIRŠTONO "JAZZ & DIREMTA 2" vs AIG LIFE (82:89)AUKSO+ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 vasario 03 d., Antradienis, 20:30 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas LT-59210

Keturgubas A.Karbausko dublis neišgelbėjo Birštono ekipos nuo pralaimėjimo

2009 vasario 04 d., Trečiadienis, 00:37 val., peržiūros: 4347

Vasario 3-iosios dienos vakare "Aukso +" lygoje įvyko dar vienerios rungtynės, kuriose susitiko Birštono "Jazz & Diremta 2" (šeimininkai) ir "AIG LIFE" (svečiai) ekipos. Po visas rungtynes vykusios atkaklios kovos ir ketvirtajame kėlinyje, dar įnirtingesnės dramos, laimėjo svečių komanda. 89:82. Šiose rungtynėse šeimininkų ekipos lyderis A.Karbauskas atliko keturgubą dublį, o "AIG LIFE" ekipos atstovas D.Lubys – trigubą.

Pirmajame šių įspūdingų rungtynių kėlinyje šeimininkų ekipa iškart pradėjo aktyviai spausti varžovus ir pamažu perėmė iniciatyvą į savo rankas, "AIG LIFE" ekipa nesurado priešnuodžių , jau minėtam, A.Karbauskui,kuris vien per šį kėlinį pelnė 19 taškų (7/7 baudų metimai, 3/3 dvitaškiai ir 2/3 tritaškiai), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, po 1 kartą blokavo metimą ir perėmė kamuolį iš varžovų bei išprovokavo net 5 pražangas. Prieš antrąjį ketvirtį šeimininkų ekipa pirmavo 13 taškų. 35:22.

Antrajame kėlinyje žaidimas "apsisuko 180 laipsnių", šįkart jau svečių ekipa nuo pirmųjų minučių perėmė iniciatyvą ir viso kėlinio metu buvo aktyvesni ir tuo pačiu rezultatyvesni. Visiškai panaikinę varžovų persvarą, jie grąžino rungtynes į pradinę padėtį – prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo lygus. 48:48.

Trečiajame kėlinyje pailsėjusios komandos jau aiškiai suprato,kad rungtynės nebus tarsi lengvas pasivaikščiojimas ir kovojo iš visų jėgų. Šiame kėlinyje nei viena komanda neturėjo aiškaus pranašumo, tačiau prieš paskutinįjį rungtynių ketvirtį trapią, 2 taškų, persvarą turėjo šeimininkų ekipa. 67:65.

Ketvirtąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo šeimininkai ir padidino savo persvarą iki 4 taškų, tačiau tai, toli gražu nebuvo pabaiga. "AIG LIFE" krepšininkai sugebėjo išlyginti rezultatą (76:76). Likus maždaug 1,5 minutės iki rungtynių pabaigos rezultatas vis dar buvo lygus (80:80),tuomet, svečių ekipos žaidėjas R.Mickevičius pelnė 6 taškus iš eilės, į kuriuos Birštono ekipa sugebėjo atsakyti, tik vienu taikliu dvitaškiu (prieš tai dar neišnaudoję puikios progos – V.Šlečkus prametė abu baudos metimus). Bandydami dar išgelbėti rungtynes, šeimininkai stabdė varžovus pražangomis, tačiau D.Koblinec įmetė vieną iš dviejų, o A.Žukauskas – abi ir taip įtvirtino savo komandos pergalę rezultatu 89:82.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 22 taškus pelnęs D.Koblinec (4atk.,3rez.perd.,3per,). 17 taškų surinko S.Staniulis. Trigubą dublį – 10 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų- pridėjo D.Lubys.

Birštono ekipoje fenomenalias rungtynes sužaidė A.Karbauskas, pelnęs 33 taškus, atkovojęs 14 kamuolių, atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų ir 10 kartų privertęs prasižengti. Jam puikiai talkino 21 tašką ir taip pat 14 atkovotų kamuolių surinkęs V.Šlečkus

"Kauno autobusai" nepasigailėjo ir "Birštono Jazz - Diremta 2" ekipos (2008 lapkričio 17 d., pirmadienis, 23:41 val.)"Eternit" šventė pergalę prieš Birštono ekipą (2009 vasario 16 d., pirmadienis, 00:05 val.)"Forto Siena" penketukas sugebėjo iškovoti pergalę Birštone (2009 vasario 10 d., antradienis, 23:26 val.)"Forto Siena" nesunkiai nugalėjo savo priešininkus (2008 lapkričio 09 d., sekmadienis, 16:49 val.)Ketvirtfinalį "Kauno autobusai" pradėjo pergale (2009 kovo 23 d., pirmadienis, 22:59 val.)Po atkaklios kovos pergalę iškovojo Birštono "Jazz & Diremta 2" (2008 lapkričio 30 d., sekmadienis, 22:10 val.)Dramatiškose ir įtampos kupinose rungtynėse "Kaunoalėja.lt" ekipos pergalė (2008 lapkričio 25 d., antradienis, 23:03 val.)Dar viena triuškinanti "Kauno autobusų" pergalė (2009 sausio 27 d., antradienis, 00:45 val.)"Kauno Autobusai" dar kartą sutriuškino "Birštono Jazz - Diremta 2" (2009 sausio 21 d., trečiadienis, 02:20 val.)"Eternit" namuose iškovojo nesunkią pergalę (2009 kovo 29 d., sekmadienis, 21:43 val.)