KTU HIDRAULINĖS SISTEMOS vs KORYS (67:75)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 gruodžio 05 d., Trečiadienis, 21:00 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84., Kaunas

"Korys" įveikė "KTU hidraulinės sistemos" ekipą

2007 gruodžio 05 d., Trečiadienis, 22:48 val., peržiūros: 7312
Paskutinėse trečiadienio rungtynėse "Aukso" lygoje "KTU hidraulinės sistemos" Kauno energijos salėje priėmė "Korio ekipą. Pirmojoje rungtynių pusėje pirmavę šeimininkai pristigo jėgų pabaigoje ir turėjo pripažinti "Korio" pranašumą rezultatu 67:75.

Rungtynes keturiais taškais iš eilės pradėjo "Korys", tačiau P.Čižausko du dvitaškiai išlygino rezultatą 4:4. "KTU" krepšininkai visą likusį laiką laikėsi priekyje ir kėliniui einant į pabaigą pasiekė šešių taškų persvarą (21:15). Pirmasis kėlinys baigėsi šeimininkams pirmaujant minimalia persvarą 21:20.

Antrasis kėlinys nepasižymėjo rezultatyvumu, komandos labiau orientavo savo žaidimą į gynybą. Intrigos netrūko ir kova vyko taškas į tašką visą kėlinio laiką. Pabaigoje L.Zvėgas ("Korys") dviem tritaškiais išlygino rezultatą 32:32, bet šeimininkams pavyko surengti dar dvi sėkmingas atakas ir pasibaigus antram kėliniui rezultatas buvo 36:32.

Po ilgosios pertraukos vyravo kiek skubotas žaidimas, neparuoštos atakos daugiausiai baigdavosi nesėkme. Pirmąją kėlinio pusę kiek geriau sužaidė "KTU hidraulinės sistemos" ir padidino persvarą iki septynių taškų – 44:37. Praėjus porai minučių iniciatyvos ėmėsi "Korio" ekipa ir serija 8:3 vėl sumažino skirtumą iki minimalaus. Prieš lemiamą kėlinį rezultatas 50:49 šeimininkų naudai.

Paskutinysis kėlinys buvo itin kovingas ir kupinas įtampos, tai viena, tai kita ekipa išsiverždavo į priekį, tačiau įtvirtinti persvaros nepavyko. Kėlinukui einant į pabaigą "Korys" spurtavo 11:0 ir išsiveržė į priekį 64:73 ir beveik palaidojo "KTU" viltis laimėti. S.Klimkevičiui pataikius tritaškį skirtumas sumažėjo iki šešių taškų, tačiau laiko ką nors pakeisti nebebuvo, o du taiklūs N.Paulausko baudos metimai dar labiau atitolino svečius. "Korys" laimėjo rungtynes rezultatu 67:75.

"KTU hidraulinės sistemos" ekipoje geriausiai pasirodė dvigubą dublį atlikęs Justinas Leitanas, jis pelnė 14 taškų ir atkovojo 10 kamuolių.
Laimonas Zvėgas buvo rezultatyviausias nugalėtojų ekipoje, jis į varžovų krepšį įmetė 22 taškus.

Šeimininkai teisėjams skyrė septynetą, o "Korys" arbitrų darbą įvertino "gerai".
""
"ARV" nesunkiai įveikė "KTU Hidraulines sistemas" (2008 sausio 16 d., trečiadienis, 22:57 val.)"Kauno SRC" po atkaklios kovos įveikė "KTU Hidraulinės sistemos" (2007 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:24 val.)Dar viena "KTU Hidraulinės Sistemos" pergalė (2007 gruodžio 22 d., šeštadienis, 22:16 val.)"Korys" nepasigailėjo "Kauno technikos kolegijos" (2007 lapkričio 28 d., trečiadienis, 19:25 val.)"Korys" be vargo sitriuškino "BC Tas kiemas" (2007 gruodžio 23 d., sekmadienis, 21:47 val.)"Korys" tiesiog sumindė KK "Stabdžiai" (2007 lapkričio 11 d., sekmadienis, 22:19 val.)Triuškinanti "KTU Hidraulinių Sistemų" pergalė (2007 lapkričio 17 d., šeštadienis, 00:14 val.)"KTU hidraulinės sistemos" sutriuškino "KK stabdžiai" (2007 lapkričio 09 d., penktadienis, 20:53 val.)"Korys" tiesiog sutriuškino "Statybų viziją-LVA" (2007 lapkričio 18 d., sekmadienis, 21:09 val.)"KTU Hidraulinės sistemos" sėkmingai kyla turnyrinėje lentelėje (2007 gruodžio 21 d., penktadienis, 21:46 val.)