ATLETAS vs GEDIMEX (92:72)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 vasario 20 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V.Kudirkos vidurinė mokykla, Trakų g. 39, Kaunas LT-44327

Gedimex neatsilaikė prieš Atletą

2008 vasario 20 d., Trečiadienis, 23:17 val., peržiūros: 5427
Šį vakarą įvykusiose rungtynėse Atletas susitiko su svečių komanda Gedimex. Nors abi komandos susirinko nepilnų sudėčių, rungtynės buvo gana įtemptos.

Pirmojo ketvirčio pradžioje į priekį išsiveržė Gedimex, tačiau įpusėjus kėliniui Atletui pavyko laimėti atkarpą 8:0 ir kėlinį jie pabaigė pirmaudami 3 taškais (20:17).

Antras kėlinukas vyko taškas į tašką. Gedimex atkakliai priešinosi aikštės šeimininkams, tačiau pastarieji sugebėjo išsaugoti esamą persvarą ją padidindami iki 6 taškų (40:34).

Antroji rungtynių pusė prasidėjo Atleto spurtu 8:0 ir komandas jau skyrė 14 taškų (48:34). Gedimex gelbėjosi tolimais metimais, tačiau Atletas atsakydavo tuo pačiu išlaikydamas įgytą pranašumą. Kėlinys pasibaigė Atletui dar padidinus savo persvarą iki 15 taškų (69:54).

Paskutinis kėlinukas prasidėjo komandoms pataikius po kelis metimus, tačiau šeimininkams laimėjus atkarpą 7:0 (visus taškus pelnė K.Tarvydas) ir svečių vidurio puolėjui gavus 5-tą pražangą rungtynių lemtis tapo aiški. Vėliau komandos apsikeitė dar keliais taikliais metimais ir rungtynės baigėsi rezultatu 92:72 šeimininkų naudai.

Atleto komandoje puikiu žaidimu išsiskyrė K.Tarvydas pelnęs 30 taškų ir atkovojęs 12 kamuolių, bei D.Pugžlys (16 tšk. 9 atk. kamuoliai).

Gedimex gretose rezultatyviausi buvo A.Vilkas (27 tšk. 5 atk. kamuoliai) ir G.Petrauskas (19 tšk. 8 atk. kamuoliai). Jiems neblogai talkino dvigubą dublį atlikęs G.Jasenauskas (10 tšk. 10 atk. kamuolių.).

Po rungtynių pakalbintas Atleto žaidėjas A.Zigmantavičius teigė, kad Gedimex gretose trūko žaidėjų, kurie galėtų aktyviau priešintis. Teisėjus jis įvertino labai gerai.

Pagal vieningą Gedimex komandos žaidėjų nuomonę jiems labai pritrūko traumuotų žaidėjų, be kurių jiems buvo sunku žaisti. Teisėjus jie įvertino silpnu 7.
"Atletas" neatsilaikė prieš "BC TIF" komandą (2008 sausio 16 d., trečiadienis, 22:22 val.) "Korys" nesunkiai įveikė "Atletą" (2008 vasario 17 d., sekmadienis, 21:52 val.) "Top house & Amafora" nesunkiai nugalėjo "Atletą" (2008 kovo 29 d., šeštadienis, 16:36 val.)"Era+Eternit" išvykoje nugalėjo "Atletą" (2008 vasario 18 d., pirmadienis, 22:13 val.)"Gedimex" garbingai pasipriešino "Koriui" (2008 sausio 07 d., pirmadienis, 00:21 val.)"Gedimex" vos nepaleido pergalės iš savo rankų (2008 sausio 20 d., sekmadienis, 23:00 val.)"Gedimex" palaužė "ISM" (2007 gruodžio 11 d., antradienis, 22:57 val.)"Dumblas" nesunkiai įveikė "Atletą" (2007 gruodžio 07 d., penktadienis, 22:08 val.)"Gedimex" įveikė aikštelės šeimininkus "Idomus" (2007 gruodžio 14 d., penktadienis, 19:55 val.)"Gedimex" jėgų užteko tik dviems kėliniams (2008 sausio 27 d., sekmadienis, 22:08 val.)