KAUNO SRC vs AUTOZOOM (77:63)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 gruodžio 04 d., Antradienis, 19:00 val. @ Kauno SRC, V.Krėvės pr. 114, Kaunas LT-50315

"Kauno SRC" ir toliau žengia be pralaimėjimų

Aikštėje "valdė" Laimonas Garnelis
2007 gruodžio 04 d., Antradienis, 21:14 val., peržiūros: 6289

Šį vakarą "Aukso" lygos B pogrupio varžybose susitiko "Kauno SRC" ir "Autozoom" ekipos. Savoje aikštėje žaidę "SRC" krepšininkai be didesnio vargo laimėjo penktą kartą iš eilės, rezultatu 77:63.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai, išsiverždami į priekį 0:4, tačiau neilgam – po L.Garnelio ir M.Kandroto tritaškių rezultatas tapo 8:6 „Kauno SRC“ naudai. Vėliau sekė šeimininkų spurtas 9:0 ir skirtumas pasiekė šešis taškus (17:11.). Pirmąjį kėlinį „SRC“ laimėjo 23:17.

Nuo pat antrojo kėlinio pradžios statybininkai ėmėsi stiprinti savo persvarą ir po dar vieno M.Kandroto tritaškio skirtumas pasiekė dviženklį skaičių (30:19). „Autozoom“ vėliau nebepavyko pavyti varžovų ir komandos išėjo ilsėtis esant 16-os taškų skirtumui – 49:33.

Po ilgosios pertraukos prieš tai vykęs aktyvus žaidimas kiek aprimo, dėl šios priežasties sumažėjo rezultatyvumas. Pirmąją kėlinio pusę daug sėkmingiau sužaidę šeimininkai, po serijos 11:4 pasiekė dvidešimt trijų taškų persvarą – 60:37. Kėlinuko pabaigoje „Autozoom“ kiek labiau pasistengė ir šiek tiek sumažino savo atsilikimą. Po trijų kėlinių „Kauno SRC“ priekyje 64:45.

Ketvirtąjį kėlinį pradėjo dar viena šeimininkų serija, po kurios skirtumas pasiekė 25 taškus (70:45). Likusį laiką „Autozoom“ naudodamiesi varžovų atsipalaidavimu ir dažnomis klaidomis perėmė iniciatyvą į savo rankas ir ėmė mažinti atsilikimą, tačiau svečiams nebeužteko laiko ir „Kauno SRC“ šventė pergalę rezultatu 77:63.

Nugalėtojų ekipoje geriausiai pasirodė Laimonas Garnelis, pelnęs 31 tašką, atkovojęs 6 kamuolius ir išprovokavęs 10 varžovų pražangų.

„Autozoom“ rezultatyviausias buvo Tomas Klimavičius, jis pelnė 19 taškų, didžiausią naudingumą pasiekė Gediminas Vasiliauskas, pelnęs 12 taškų ir atkovojęs 13 kamuolių, taip atlikdamas dvigubą dublį.

Abiejų ekipų treneriai teisėjus įvertino aštuonetais.

"Kauno SRC" garbingai pralaimėjo "Koriui" (2007 gruodžio 16 d., sekmadienis, 23:41 val.)"Kauno SRC" po atkaklios kovos įveikė "KTU Hidraulinės sistemos" (2007 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:24 val.)"Kauno SRC" nepavyko išnešti sveiko kailio iš Dobkevičiaus vidurinės mokyklos (2008 sausio 20 d., sekmadienis, 21:16 val.)Sunki "Autozoom" pergalė tik po pratęsimo (2007 gruodžio 14 d., penktadienis, 23:41 val.)Rungtynes tarp "KTK" ir "Kauno SRC" įtikinamai laimėjo svečių komanda (2007 lapkričio 05 d., pirmadienis, 21:26 val.)"Kauno SRC" triuškinamu rezultatu įveikė "KK Stabdžius" (2007 lapkričio 20 d., antradienis, 21:20 val.)Lengva "BC TIF" pergalė (2007 gruodžio 07 d., penktadienis, 22:00 val.)"ICE" pergalingai pradėjo "Paguodos turnyrą" (2008 sausio 06 d., sekmadienis, 21:32 val.)Triuškinanti "KTU Hidraulinių Sistemų" pergalė (2007 lapkričio 17 d., šeštadienis, 00:14 val.)Skaudus "Autozoom" komandos pralaimėjimas (2008 vasario 15 d., penktadienis, 22:45 val.)