ICE vs AUTOZOOM (63:49)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 sausio 06 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ V.Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas LT-50403

"ICE" pergalingai pradėjo "Paguodos turnyrą"

Nepaisant rezultato aršiai grumtasi buvo dėl kiekvieno kamuolio
2008 sausio 06 d., Sekmadienis, 21:32 val., peržiūros: 6605
Šį sekmadienio vakarą "Aukso" lygos F pogrupyje "ICE" savoje aikštėje priėmė "Autozoom" komandą. Šeimininkai galingai sužaidę pirmą ir paskutinį kėlinius iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 63:49.

Rungtynes aktyviai pradėjo abi komandos, tačiau dažnai netgi laisvi žaidėjai nepataikydavo iš patogių situacijų. Ypač netaikliai buvo metami tolimi metimai, o geriau sužaidę gynyboje pirmą kėlinuką laimėjo "ICE", rezultatu 17:8.

Antrą ketvirtį komandos žaidė lygiai, nei vienai komandai nepavyko atitrūkti, tačiau per pirmąjį kėlinuką susikrautą pranašumą išlaikė "ICE" ir prieš ilgąją pertrauką vis dar pirmavo rezultatau 32:23.

Antroji rungtynių pusė vėl buvo panašaus scenarijaus, nors skirtumas vienu metu buvo sumažėjęs iki 2 taškų, tačiau "Autozoom" komanda nesugebėjo perlaužti rungtynių eigos, ir "ICE" iškovojo nelengvą pergalę rezultatu 63:49.

Nugalėtojų treneris teigė, jog pergalę lėmė greitesnis žaidimas.

Teisėjavimą "ICE" vertino 10 balų, "Autozoom" skyrė 8.
Sensancinga "ICE" pergalė prieš galinguosius "Gedimex" (2007 gruodžio 02 d., sekmadienis, 23:08 val.)"ICE" savo aikštėje palaužė "BC Spurto" ekipą (2007 lapkričio 25 d., sekmadienis, 21:28 val.)"Autozoom" nusileido "Kauno technikos kolegijai" (2007 lapkričio 07 d., trečiadienis, 18:46 val.)"Autozoom" nesugebėjo sustabdyti "Korio" (2007 lapkričio 24 d., šeštadienis, 00:10 val.)Sunki "Statybų Vizijos - LVA" pergalė prieš "Autozoom" (2007 gruodžio 19 d., trečiadienis, 21:37 val.)"Autozoom" palaužė BC "Tas Kiemas" komandą. (2008 sausio 12 d., šeštadienis, 21:02 val.)"Autozoom" nepasigailėjo jaunųjų BC "Tas Kiemas" krepšininkų (2007 gruodžio 01 d., šeštadienis, 21:31 val.)Įtikinama "Statybų Vizijos & LVA" pergalė prieš "Autozoom" (2008 sausio 19 d., šeštadienis, 13:35 val.)"Vaišvydava" paskutiniame kėlinyje palaužė "Autozoom" komandą (2008 sausio 20 d., sekmadienis, 21:26 val.)Lengva "BC TIF" pergalė (2007 gruodžio 07 d., penktadienis, 22:00 val.)