SABONIO KM-89 vs KK SNAIPERIAI (66:73)Auksas+ » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 sausio 11 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ A.Sabonio KM sporto salė, Pašilės g. 39a, Kaunas LT-51358

"Sabonio KM-89" toliau lieka be pergalių (atnaujinta)

"Saboniuku" treneris Marijus Kildišis bandė užvesti saviškius kovai ne nuo suoliuko o pats žaisdamas aikštėje
2007 sausio 11 d., Ketvirtadienis, 20:44 val., peržiūros: 3988

Aštuntąjį pralaimėjimą KKL "Aukso+" lygoje patyrė "Sabonio KM-89" krepšininkai, namų aikštelėje 66:73 (11:20, 17:14, 16:22, 22:17) nusileidę "KK Snaiperių" ekipai.

16–3. Tokiu spurtu susitikimą pradėjo „KK Snaiperių“ krepšininkai. Pastarieji per pirmąsias 10 minučių pataikė 9 metimus iš 12 bandymų ir per pirmąją susitikimo atkarpą įgijo 9 taškų pranašumą – 20:11.

Visgi po trumpos pertraukėlės „A.Sabonio KM 89” sustygavo savo žaidimą ir ėmė mažinti savo deficitą. Jau septintąją antrojo kėlinio minutę „KK Snaiperių“ pranašumas siekė vos 5 taškus (30:25), o netrukus jis dar labiau sumažėjo (32:28).

Visgi trečiame ketvirtyje „KK Snaiperiai“ susigrąžino dviženklį pranašumą, kurį išsaugojo iki pat rungtynių pabaigos.

Tiesa, paskutinėmis minutėmis „A.Sabonio KM 89“ perėmė keletą kamuolių ir pataikę tolimą metimą buvo sumažinę savo deficitą iki 6 (64:70), tačiau „KK Snaiperiai“ pergalei iš rankų išslysti neleido.

Nuo šių rungtynių Kauno Krepšinio Lygos vadovybė įvedė naujovę – abejų komandų treneriai po rungtynių privalo dešimtbalėje sistemoje įvertinti susitikimui teisėjavusius arbitrus.

„A.Sabonio KM 89“ strategas Gedimino Rupšio darbą įvertino 9 balams, o Tomo Banio teisėjavimas buvo įvertintas balu mažiau.

Tuo tarpu pergalę šventusių „KK Snaiperių“ ekipai vadovavęs Laisvydas Gudaitis abejų teisėjų darbą įvertino 9 balais.

Beje, L.Gudaitis po rungtynių gyrė priešininkų kovingumą ir tikino, kad jo vadovaujama ekipa įsivėlė į priešininkų diktuojamą ritmą, tuo negalėdami įgyti didesnio pranašumo.

Nugalėtojų gretose Tadas Gaurilčikas įmetė 24 taškus, Rokas Šeškevičius – 20.

„A.Sabonio KM 89“ ekipoje išsiskyrė Dominykas Butkus ir Šarūnas Venckus. Jie surinko po 13 taškų.

Eilinis "Sabonio KM-89" pralaimėjimas (2007 vasario 27 d., antradienis, 23:24 val.)"Forto siena" jauniesiems saboniukams buvo per aukšta (2007 sausio 04 d., ketvirtadienis, 21:04 val.)"Sabonio KM-89" nesugebėjo pasipriešint "BMS & Policijai" (2006 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 21:25 val.)"Sabonio KM-89" ir antrąjį kartą nesugebėjo pasipriešinti "Žalvariui" (2007 sausio 16 d., antradienis, 22:52 val.)"Forto siena" jau pusfinalyje! (2007 kovo 26 d., pirmadienis, 00:25 val.)Lengva "Era+Eternit" pergalė (2007 vasario 14 d., trečiadienis, 22:59 val.)Nesunki "Era+Eternit" pergalė (2007 kovo 13 d., antradienis, 22:29 val.)Pirmoji "KK Snaiperių" pergalė (2006 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 21:27 val.)"ERA+Eternit" be didesnių pastangų pateko į pusfinalį (2007 kovo 20 d., antradienis, 22:53 val.)"Sabonio KM-89" nesugebėjo prilygti "Energijos Sistemų Servisui" ir leido jiems pasiekti du KKL rekordus (2006 lapkričio 21 d., antradienis, 22:50 val.)