KAUNO AUTOBUSAI vs KK SNAIPERIAI (109:68)Auksas+ » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 spalio 30 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"Kaunų Autobusų" pirmasis blynas iškepė puikiai

Martynas Linkevičius (Kauno autobusai) siautėjo visoje aikštėje
2006 spalio 30 d., Pirmadienis, 23:10 val., peržiūros: 5167
Šį pirmadienio vakarą kovas "Aukso+" lygoje pradėjo vieni iš favoritų, šeimininkai "Kauno Autobusai" bei "KK Snaiperių" ekipa. Snaiperiams atsilaikyti prieš galingą šeimininkų puolimą pavyko tik pirmąją rungtynių pusę, vėliau "Kauno Autobusai" įjungė aukštesnę pavarą ir šventė triuškinančią pergalę 41 taško skirtumu 109:68.

Tik prasidėjus susitikimui ir komandoms spėjus pelnyti po kelis taškus, rungtynes teko stabdyti dėl sprogusios apšvietimo lempos ir į aikštę pažirusių šukių. Netrukus stiklai buvo surinkti ir kova tęsėsi. Aikštėje vyravo greitas krepšinis su daug gražių perdavimų bei taiklių metimų. Nei vienai komandai per šį ketvirtį nepavyko įgyti didesnio pranašumo, visgi po pirmųjų dešimties minučių 3 taškų pranašumą turėjo vežėjai – 26:23.

Antrąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo "Kauno Autobusai". Vis labiau įsibėgėdami, įvairiapusiškai puldami jie gana nesunkiai įveikdavo varžovų gynybą. Svečiams niekaip nesisekė sustabdyti labai naudingai rungtyniavusio Martyno Linkevičiaus puikiai besigynusio ir įspūdingai skirsčiusio kamuolius komandos draugams. Tuo tarpu "KK Snaiperiai" puolimą grindė individualiais veiksmais, bet tai jiems didesnės naudos neatnešdavo. Iki kėlinio pabaigos likus kelioms sekundėms Aismantas Zasas po savo netaiklaus tritaškio metimo pats atsikovojo kamuolį ir dėjimu kiek sumažino svečių ekipos taškų deficitą. Komandoms išėjus ilsėtis rezultatas buvo 49:42.

Po pertraukos aikštės šeimininkai tarsi įjungė aukštesnę pavarą. Sneiperiams niekaip nesisekė sugaudyti į jų baudos aikštelę staigiai įkertančių ir lengvai taškus pelnančių varžovų. Ypač išsiskyrė Edgaras Stanionis trečiojo kėlinio pradžioje pataikęs visus 5 mestus dvitaškius. "Kauno Autobusai" ir toliau žaisdami lyg iš natų po truputį didino savo persvarą ir po trijų ketvirčių komandas jau skyrė 20 taškų – 78:58.

Paskutiniajame kėlinyje vaizdas aikštėje nesikeitė. "KK Snaiperiai" nesugebėjo rasti priešnuodžių aikštės šeimininkų puolimui, o patys dažnai klimpo judrioje jų gynyboje. Besibaigiant rungtynėms "Kauno Autobusų" žaidėjai dar surengė nedidelį dėjimų konkursą, įspūdingai užbaigdami savo kontraatakas. Šeimininkai iškovojo pelnytą pergalę rezultatu 109:68.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų ekipos treneris Audrius Juodelis džiaugėsi, jog pirmasis blynas neprisvilo, nors varžovas buvo pakankamai pajėgus. Visgi treneris dar nebuvo visiškai patenkintas "Kauno Autobusų" komandiniu žaidimu ir gana dažnomis klaidomis.

"KK Snaiperių" treneris Laisvydas Gudaitis neslėpė, kad jo komandai dar trūksta susižaidimo bei fizinio pasirengimo. Treneris pažymėjo, jog snaiperiams trūko kelių žaidėjų, o kaip pagrindinę pralaimėjimo priežastį ivardino, tai jog šeimininkai buvo stipresni fiziškai ir trečiajame kėlinyje priešininkams suaktyvinus gynybą, jo žaidėjams buvo sunku užpulti.

"Kauno Autobusų" gretose naudingiausias buvo Martynas Linkevičius pelnęs 30 taškų (11 atkovotų kamulių, 7 rezultatyvus perdavimai, 9 išprovokuotos pražangos, 2 blokai). Rezultatyvumu išsiskyrė Darius Lugauskas įmetęs 31 tašką.

"KK Snaiperiai" ekipoje rezultatyviausias buvo, VDU krepšinio rinktinės žaidėjas, Aismantas Zasas surinkęs 16 taškų. Tado Gaurilčiko sąskaitoje po rungtynių buvo 11 taškų.
Antroji "Kauno Autobusų" pergalė (2006 lapkričio 13 d., pirmadienis, 22:47 val.)"Kauno Autobusai" atkrintamąsias varžybas pradėjo pergale (2007 kovo 12 d., pirmadienis, 18:31 val.)"Kauno autobusai" atsirevanšavo "BMS & Policijai" (2007 kovo 02 d., penktadienis, 22:43 val.)"Kauno Autobusai" nepasigailėjo "Sabonio KM-89" (2006 lapkričio 27 d., pirmadienis, 22:46 val.)"Kauno autobusai" vos išnešė sveiką kailį nuo "ESS" (2007 vasario 12 d., pirmadienis, 23:44 val.)"Kauno autobusai" palaužė "BMS & KK Policijos" ekipą (2007 balandžio 03 d., antradienis, 00:07 val.)"Kauno Autobusai" permainingoje kovoje įveikė "Energijos Sistemų Servisą" (2006 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:53 val.)"Kauno autobusai" pririedėjo "Aukso+" lygos finalą (2007 balandžio 24 d., antradienis, 23:44 val.)"Kauno Autobusai" nugalėjo "ESS" tik po pratęsimo (2007 kovo 19 d., pirmadienis, 23:03 val.)"KK Snaiperiams" nepavyko pateikti staigmenos (2007 sausio 08 d., pirmadienis, 22:54 val.)