SABONIO KM-89 vs ERA+ETERNIT (73:95)Auksas+ » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 sausio 25 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ A.Sabonio KM sporto salė, Pašilės g. 39a, Kaunas LT-51358

Lengva "Era+Eternit" pergalė

Arno Pakrosnio, rezultatyviausio susitikimo žaidėjo skrydis pro Nerijų Pranckevičių
2007 sausio 25 d., Ketvirtadienis, 20:50 val., peržiūros: 3937

Šį vakarą (01.25) "Sabonio KM-89" savo aikštelėje priemė "Era+Eternit" komandą. Pergalę be didesnio vargo, rezultatu 95:73, iškovojo svečiai. Viskas jau buvo išspręsta pirmajame ketvirtyje kurį šeimininkai pralaimėjo 9:31.

“Era+Eternit“ ekipa nuo pat susitikimo pradžios nusprendė nejuokauti ir jau pirmajame kėlinyje susikrovė solidžią 22-jų taškų persvarą. Nesulaikomas buvo E.Rudaitis, pelnęs net 16 taškų. Svečiai demonstravo pavydėtiną taiklumą. Tikslą pasiekė visi penki tolimi metimai ir aštuoni dvitaškiai iš devynių.

Antrajame kėlinuke “Era+Eternit“ krepšininkai šiek tiek atsipalaidavo, darė nemažai klaidų. Pagerėjo ir šeimininkų puolimas. Atakų smaigalyje dažniausiai atsidurdavo Arnas Pakrosnis ( „Sabonio KM-89“), pataikęs du tolimus ir du dvitaškius metimus. Prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 24 taškai.

Po pertraukos ir toliau didėjo svečių pranašumas. Pranokdami jaunuosius priešininkus tiek ūgiu, tiek jėga “Era+Eternit“ žaidėjai be didesnio vargo rinkosi atšokusius kamuolius, taip įgydami ne vieną šansą pakartoti netaiklius metimus. Po trijų ketvirčių šeimininkų deficitas siekė 36 taškus.

Paskutinioje rungtynių dalyje svečiai galutinai atsiplaidavo ir leido varžovams perimti iniciatyvą. „Sabonio KM-89“ krepšininkai laimėjo šį kėlinį rezultatu 27:13 ir tik nežymiai sumažino savo atsilikimą.Galutinę pergalę, rezultatu 95:73, šventė “Era+Eternit“ komanda.

Po rungtynių šeimininkų treneris didesnių priekaištų teisėjams neturėjo ir skyrė jiems po 10 balų. Svečių strategas arbitrams „parašė“ po 9 balus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė E.Rudaitis, pelnęs 22 taškus ( 17 naud.kfc.). Paulius Parachomikas ir Donatas Paulauskas atitinkamai pelnė 19 ir 18 taškų.

Šeimininkų ekipoje nesulaikomas buvo Arnas Pakrosnis, surinkęs 25 taškus ir atkovojęs 7 kamuolius ( 27 naud.kfc.). 14 pridėjo Šarūnas Venckus.

“Era+Eternit“ komandos treneris Dainius Palivonas pasibaigus dvikovai trumpai ir aiškiai pasakė:“Varžovai nerodė didesnio pasipriešinimo. Norėjosi kuo greičiau namo“.

Lengva "Era+Eternit" pergalė (2007 vasario 14 d., trečiadienis, 22:59 val.)Nesunki "Era+Eternit" pergalė (2007 kovo 13 d., antradienis, 22:29 val.)Dar viena "ERA+ Eternit" pergalė Jonavoje (2007 sausio 07 d., sekmadienis, 23:11 val.)"Era+Eternit" iškovojo nelengvą pergalę (2007 vasario 27 d., antradienis, 20:54 val.)Pirmoji "KK Snaiperių" pergalė (2006 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 21:27 val.)Eilinis "Sabonio KM-89" pralaimėjimas (2007 vasario 27 d., antradienis, 23:24 val.)Finalo vertoje dvikovoje stipresnė buvo "Eros+Eternit" ekipa (2007 vasario 07 d., trečiadienis, 23:06 val.)"ERA+Eternit" be didesnių pastangų pateko į pusfinalį (2007 kovo 20 d., antradienis, 22:53 val.)"Era+Eternit" pirmoji pasiekė stipriausios "Aukso+" lygos finalą (2007 balandžio 22 d., sekmadienis, 20:05 val.)"Era+Eternit" lengvai sutriuškino "KK Snaiperius" (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 23:42 val.)