ETERNIT vs ERA+ (67:54)Auksas » Atkrintamosios rungtynės
2007 kovo 14 d., Trečiadienis, 21:00 val. @ V.Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas LT-50403

"Eternit" ir "Era+" komandoms dviejų susitikimų neužteko

Krepšį atakuoja rezultatyviausias nugalėtojų ekipos žaidėjas Mantas Kleiza
2007 kovo 14 d., Trečiadienis, 22:42 val., peržiūros: 2292
Šį trečiadienio vakarą "Aukso" lygos ketvirtfinalio atsakomosiose rungtynėse "Eternit" savoje aikštėje priėmė "Era+". Pirmojoje komandų akistatoje triuškinamą pergalę iškovojo jonaviečiai. Šį sykį dvikova vyko pagal kitokį scenarijų. Šeimininkai buvo puikiai nusiteikę kovai ir praktiškai viso susitikimo metu būdami priekyje atsirevanšavo varžovams rezultatu 67:54.

Nuo pat dvikovos pradžioje aikštėje vyravo lygi, atkakli kova. Svečiai dažnai klydo, vien per pirmąjį ketvirtį devynis kartus padovanoję kamuolį varžovams, bet "Eternit" susikrauti didesnės persvaros neleido labai prastai mesti baudų metimai. Po pirmųjų dešimties minučių šeimininkai pirmavo septyniais taškais – 20:13.

Antrasis kėlinukas prasidėjo trimis "Era+" krepšininkų klaidomis ir "Eternit" spurtu 11:2 padidinusiu šeimininkų pranašumą iki 16-os taškų. Ketvirčiui artėjant į pabaigą įsižaidė ir svečiai pelnę penkis "sausus" taškus, taip privertė varžovų trenerį prašyti minutės pertraukėlės. Po trumpo komandų pasitarimo skirtumas nustojo mažėjęs. Paskutinėmis šio kėlinio sekundėmis ekipos apsikeitė taikliais tritaškiais metimais ir pirmoji susitikimo pusė baigėsi rezultatu 38:25.

Ir po pertraukos vaizdas nesikeitė. Vyko bekompromisinė kova dėl kiekvieno aikštės centimetro. Skirtumas laikėsi apie 10 taškų. Pačioje trečiojo ketvirčio pabaigoje prie "Era+" komandos prisijungė jų pagrindinis įžaidėjas Mindaugas Noreika. Prieš paskutinįjį kėlinuką ekipas skyrė 11-a taškų – 54:43.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo daugybe netaiklių abiejų komandų žaidėjų metimų. Per tris šio ketvirčio minutes buvo pelnyti vos du taškai. Svečiams niekaip nesisekė pakreipti rungtynių sau naudinga linkme ir dėl to pradėję nervintis jonaviečiai ėmė ieškoti kaltų. Žinoma, labiausiai kliuvo teisėjams, bet pagrindinė priežastis dėl ko "Era+" komandai nesisekė tirpdyti deficito buvo daugybė pralaimėtų dvikovų dėl atšokusio kamuolio po savo krepšiu. "Eternit" kontroliavo žaidimą ir turėtą persvarą išlaikę iki dvikovos pabaigos iškovojo pergalę rezultatu 67:54.

Po susitikimo pakalbintas nugalėtojų treneris Ričardas Kudarauskas teigė, kad rungtynės buvo geros, o kaip pagrindinę pergalės priežastį įvardino gerą komandos nusiteikimą. "Gerai sužaidėm, laukiam rungtynių sekmadienį." kalbėjo treneris.

"Eternit" gretose rezultatyviausias buvo Mantas Kleiza pelnęs 16 taškų. 14 taškų įmetė Nerijus Pranckevičius, 12 – Donaldas Jankauskas. Dvigubą dublį atliko Robertas Gedutis – 11 taškų, 15 atkovotų kamuolių.

"Era+" ekipoje 20 taškų surinko Donatas Paulauskas. 16 taškų savo sąskaitoje po rungtynių turėjo Leonardas Ivanovas, 10 – Mindaugas Legeckas.

"Eternit" dvikovos teisėjams Tomui Baniui ir Almantui Atkočaičiui skyrė po 9 balus, "Era+" arbitrų darbą vertinti atsisakė.
"Eternit" pergalei prieš "Hidraulines sistemas" neprireikė didesnių pastangų (2007 sausio 17 d., trečiadienis, 22:59 val.)"Eternit" ekipos gynyba "FKK Šveicarijai" buvo neįkandama (2006 lapkričio 08 d., trečiadienis, 22:29 val.)"Eternit" ekipa be vargo keliauja "Aukso" lygoje (2006 gruodžio 03 d., sekmadienis, 21:13 val.)"Eternit" iš Jonavos parsivežė pergalę (2006 gruodžio 18 d., pirmadienis, 01:00 val.)"Eternit" naujus metus pradėjo sunkia pergale (2007 sausio 03 d., trečiadienis, 23:42 val.)"Eternit" sezoną pradėjo lengva pergale (2006 lapkričio 05 d., sekmadienis, 16:13 val.)"Eternit" antrąjį turą pradėjo pergale (2007 vasario 11 d., sekmadienis, 19:48 val.)"Triobet.com & Etapas" rezervavo vietą "Aukso" lygos finale (2007 balandžio 01 d., sekmadienis, 20:05 val.)"FKK Šveicarija" nesugebėjo pasipriešinti "ERAI+" (2007 sausio 13 d., šeštadienis, 20:54 val.)Neoficialiame "KKL" tritaškių konkurse stipresni buvo "ERA+" snaiperiai (2006 gruodžio 16 d., šeštadienis, 20:34 val.)