TOPHOUSE vs LIETUVOS VETERINARIJOS AKADEMIJA (97:60)Auksas » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 sausio 07 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ Kauno kolegijos kraštotvarkos fakultetas, Mokslo g. 2, Mastaičiai LT-53313

Triuškinanti "Tophouse" pergalė

Andrius Matuzevičius (Tophouse) puikiai sužaidė rungtynes ir atliko net 10 "asistų"
2007 sausio 07 d., Sekmadienis, 22:11 val., peržiūros: 2941
Paskutinėse šios savaitės KKL rungtynėse "Aukso" lygoje aikštės šeimininkai "Tophouse" priėmė "Lietuvos Veterinarijos Akademiją". Veterinarai sugebėjo varžovams priešintis tik pirmąjį ketvirtį. Aikštės šeimininkai be didesnių problemų iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 97:60.

Susitikimo pradžioje aikštėje vyravo atkakli, lygi kova taškas į tašką. Nei vienai ekipai niekaip nepavykdavo didesniu taškų skirtumu išsiveržti į priekį. "Tophouse" žaidėjo Nerijaus Gursko taiklus tritaškis paskutinę pirmojo ketvirčio sekundę išvedė aikštės šeimininkus į priekį didžiausiu skirtumu, šešiais taškais – 25:19.

Antrojo kėlinuko pradžioje veterinarai dar sugebėjo priešintis, tačiau jam įpusėjus svečiams ėmė stigti jėgų, nes jų gretose šiandien žaidė tik 5 žaidėjai. "Tophouse" kėlinio viduryje pelnė 10 taškų bet atsako, taip dar labiau padidindami savo atrotrūkį. Antrasis kėlinys baigėsi kaip ir pirmasis, šį sykį tritaškį pataikės svečių ekipos lyderis Regimantas Šaulys, taip kiek sumažindamas savo komandos atsilikimą. Po pirmųjų dviejų kėlinukų rezultatas buvo 48:32.

Kiek pailsėję pertraukos metu ir sustygavę savo žaidimą "Lietuvos Veterinarijos Akademijos" žaidėjai sugebėjo sušvelninti deficitą iki 11-os taškų. Trečiajam ketvirčiui įpusėjus įsismagino aikštės šeimininkų centro puolėjęs Andrius Urbanavičius porą kartų įspūdingai įdėjęs kamuolį į priešininkų krepšį ir per trumpą atkarpą pelnęs 6 taškus iš eilės. Po šio nedidelio spurto veterinarai, dar kurį laiką sugebėjo priešintis ir sumažinti skirtumą iki 9 taškų, tačiau kėlinio pabaigoje "Tophouse" vyrai spurtavo 10:0 ir taip atstatė saugų 19-os taškų pranašumą 72:53.

Paskutinysis ketvirtis prasidėjo įspūdingu ale-up dėjimu, kai šeimininkų ekipos žaidėjas Andrius Matuzevičius virš varžovų krepšio "pakabino" kamuolį komandos draugui Andriui Urbanavičiui, kuris galingai užbaigė ataką. "Tophouse" kontraatakomis ir tritaškiais vis didino savo pranašumą, o pavargę veterinarai pramesdavo net laisvi. Aikštės šeimininkai krimtosi tik dėl to, kad šiandienos susitikime nepavyko pelnyti 100 taškų. Rungtynės baigėsi rezultatu 97:60.

Po dvikovos pakalbintas nugalėtojų žaidžiantysis treneris Kastytis Skiečius teigė, kad viską puikiai parodo rezultatas. "Susirinko nemažai žaidėjų, todėl pavyko gerai sužaist, stengsimės ir toliau išlaikyti gerą žaidimą" kalbėjo treneris.

"Tophouse" gretose puikiai žaidė Andrius Urbanavičius, atlikęs dvigubą dublį – 25 taškai, 17 atkovotų kamuolių. Jam puikiai talkino taip pat dvigubą dublį atlikęs Andrius Matuzevičius – 27 taškai ir net 10 rezultatyvių perdavimų. Mindaugas Žalys pelnė 18 taškų, Nerijus Gurskas – 14.

"Lietuvos Veterinarijos Akademijos" ekipoje išsiskyrė Regimantas Šaulys, atlikęs dvigubą dublį – 30 taškų ir 14 atkovotų kamuolių, tačiau komandai pritrūko kitų žaidėjų svaresnio indėlio.
Ketvirtoji "Tophouse" pergalė iš eilės (2007 sausio 10 d., trečiadienis, 22:04 val.)Rezultatyviose rungtynėse "Tophouse" pergalė (2006 lapkričio 19 d., sekmadienis, 22:47 val.)Labai sunki "Atletas-2" pergalė (2007 sausio 17 d., trečiadienis, 23:12 val.)Pirmoji "ARV-Auto" pergalė šiame sezone (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 22:10 val.)Egidijus Paškauskas atvedė "Kauno švarą & KRG" į pergalę (2007 vasario 07 d., trečiadienis, 21:46 val.)"Tophouse" nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo (2006 gruodžio 17 d., sekmadienis, 22:49 val.)"Virusas" šventė pirmąją pergalę (2006 spalio 29 d., sekmadienis, 21:01 val.)Labai nerezultatyviose rungtynėse pergalę šventė "Tophouse" (2007 vasario 18 d., sekmadienis, 21:45 val.)"Tophouse" įsiveržė į antrąją pogrupio vietą (2006 gruodžio 06 d., trečiadienis, 19:18 val.)Įtikinama "Lietuvos Veterinarijos Pergalė" (2007 sausio 31 d., trečiadienis, 22:37 val.)