ELEKTROBALT vs LIETUVOS VETERINARIJOS AKADEMIJA (60:83)Auksas » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 sausio 31 d., Trečiadienis, 21:00 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

Įtikinama "Lietuvos Veterinarijos Pergalė"

2007 sausio 31 d., Trečiadienis, 22:37 val., peržiūros: 3447
Šį trečiadienio vakarą "Aukso" lygos C pogrupyje "Elektrobalt" savoje aikštėje priėmė "Lietuvos Veterinarijos Akademiją". Abi ekipos jau neturėjo šansų pakovoti dėl patekimo į atkrintamąsias varžybas, todėl šiandienos susitikimas buvo tik dėl garbės. Kaip ir buvo tikėtasi nesunkią pergalę rezultatu 60:83 iškovojo veterinarai. "Elektrobalt" pogrupio varžybas baigė taip ir neiškovoję nei vienos pergalės.

Nors pirmieji rungtynėse taškus pelnė "Elektrobalt", bet į tai "LVA" žaidėjas Regimantas Šaulys atsakė 7 "sausais" taškais, taip išvesdamas savo ekipą į priekį. Vyravo lėtas žaidimas, kova vyko taškas į tašką. Po pirmųjų dešimties minučių rezultatas puikiai atspindėjo įvykius aikštėje – 19:19.

Ir antrajame ketvirtyje svečių komandos gretose žibėjo Regimantas Šaulys, pagrinde, jo pastangų dėka kėlinio pradžioje veterinarai spurtavo 8:2 ir taip vėl išsiveržė į priekį. "LVA" pamažu tolo nuo varžovų, visgi antrajam kėlinukui artėjant prie pabaigos prisitaikė "Elektrobalt" snaiperis Mantas Šilingas pataikęs porą tritaškių ir taip ženkliai aptirpdydamas savo ekipos taškų deficitą. Paskutiniąją ketvirčio sekundę taiklus "LVA" žaidėjo Vlado Misiūno dvitaškis kiek padidino svečių atotrūkį ir pirmojo dvikovos pusė baigėsi rezultatu 34:39.

Svečiai pertraukos neleido veltui ir trečiąjį ketvirtį vėl pradėjo spurtu 12:2, taip įgydami dviženklę persvarą. Šeimininkai atrodė kiek sutrikę, puolė gana padrikai ir, regis, patys netikėjo, kad šiandien jiems gali pavykti iškovoti pirmąją sezono pergalę. Skirtumas vis augo ir prieš paskutinįjį kėlinį ekipas skyrė jau 19 taškų – 46:65.

Ketvirtasis ketvirtis tebuvo tik formalumas. Veterinarai dar kiek padidino savo pranašumą ir šventė nesunkią pergalę rezultatu 60:83.

Po dvikovos pakalbintas nugalėtojų treneris Deivydas Velička teigė, kad pagrindinė pergalės priežastis buvo skylėta varžovų gynyba ir gerai kritę tritaškiai metimai. "Priešininkams linkiu, kad atsirastų žmogus, kuris sutvarkytų jų komandos gynybą" kalbėjo treneris.

"Elektrobalt" gretose dvigubą dublį atliko Vytautas Vaškevičius – 11 taškų, 13 atkovotų kamuolių. 13 taškų įmetė Laimis Pankevičius, 12 – Donatas Šliogeris.

"LVA" ekipoje nesustabdomas buvo Regimantas Šaulys pelnęs daugiau nei pusę komandos taškų – 46. Jam puikiai talkino Laurynas Vodapolas savo sąskaitoje po rungtynių turėjęs 21 tašką.

"Elektrobalt" susitikimo teisėjų Manto Butvilo ir Evaldo Bukino darbą atitinkamai įvertino 6 bei 5 balais, "LVA" arbitrams skyrė po 9 balus.
Permainingose rungtynėse pergalę šventė "Lietuvos Veterinarijos Akademija" (2006 lapkričio 25 d., šeštadienis, 15:40 val.)"Kauno technikos kolegija" vos nepadovanojo pergalės "Lietuvos veterinarijos akademijai" (2006 lapkričio 15 d., trečiadienis, 19:05 val.)"Lietuvos Veterinarijos Akademija" namuose nesunkiai įveikė "Elektrobalt" (2006 gruodžio 09 d., šeštadienis, 16:34 val.)Labai sunki "Atletas-2" pergalė (2007 sausio 17 d., trečiadienis, 23:12 val.)Triuškinanti "Tophouse" pergalė (2007 sausio 07 d., sekmadienis, 22:11 val.)Eilinė "Elektrobalt" nesėkmė (2007 sausio 24 d., trečiadienis, 23:25 val.)Pirmose "Aukso" lygos rungtynėse tik po pratęsimo pergalę iškovojo "Atletas-2" (2006 spalio 25 d., trečiadienis, 23:46 val.)"Triobet.com & Etapas" sutriuškino "LVA" (2007 sausio 10 d., trečiadienis, 20:45 val.)"Virusas" toliau šluoja varžovus (2006 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 00:03 val.)"Kauno technikos kolegija" reabilitavosi po pralaimėjimo (2006 lapkričio 27 d., pirmadienis, 19:44 val.)