ETERNIT vs KAUNO ŠVARA & KELIŲ REMONTO GRUPĖ (67:60)Auksas » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 sausio 31 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V.Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas LT-50403

Sunki "Eternit" pergalė

Donaldą Jankauską bando stabdyti Gediminas Bytautas
2007 sausio 31 d., Trečiadienis, 22:41 val., peržiūros: 2959

Šį vakarą (01.31) V.Kuprevičiaus mokyklos sporto salėje susitiko vietos "Eternit" ir "Kauno švaros & Kelių remonto grupės" komandos. Pergalę po labai atkaklios ir įnirtingos kovos, rezultatu 67:60, pasiekė šeimininkai.

Rungtynių pradžioje abi ekipos apsikeitė taikliais metimais – 2:2, 4:4. Netrukus svečiai spurtavo 9:1 ir įgijo 11-os taškų persvarą. „Kauno švaros & Kelių remonto grupės“ krepšininkai demonstravo puikų pataikymą, pramesdami tik po vieną metimą tiek iš toli, tiek ir iš vidutinio nuotolio. Po pirmojo ketvirčio šeimininkų deficitas siekė 8 taškus.

Antroje dvikovos dalyje „Eternit“ žaidėjai suaktyvino gynybą ir neleido varžovams taip lengvai kvėpuoti kaip rungtynių pradžioje. Per šį ketvirtį svečiai įmetė tik 5 taškus, o praleido 15. Sėkmingai sužaidę šią rungtynių atkarpą, prieš ilgąją pertrauką šeiminkai turėjo dviejų taškų pranašumą.

Po pertraukos aišktėje įsivyravo puolimas. Abi ekipos sėkmingiau puolė nei gynėsi. Ryškesnės persvaros niekam įgtyi nepavyko. Vos dviem taškais laimėję šį kėlinuką, „Eternit“ krepšininkai padidino savo pranašumą iki 4-ių taškų.

Lemiamajame ketvirtyje ir toliau žaidimas vyko apylygiai. Vos 3-5 taškais priekyje buvo šeimininkai, kurie dažnai priešininkų antpuolius stabdė pažeisdami taisykles. Svečiai nekartą metė baudos metimus, tačiau paskutinėmis minutėmis pramestos baudos kainavo labai daug. Galutinę pergalę šventė „Eternit“ komandą, vargais negalais, rezultatu 67:60, įveikusi „Kauno švaros & Kelių remonto grupės“ ekipą.

Abiejų komandų treneriai didesnių priekaištų teisėjams neturėjo. Šeimininkai skyrė po 9 balus, o svečiai – po 10.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Donaldas Jankauskas, pelnęs 22 taškus ir atkovojęs 7 kamuolius ( 25 naud.kfc.). Nerijus Pranckevičius ir Martas Jankauskas atitinkamai pelnė 16 ir 10 taškų.

Svečių ekipoje pasižymėjo Ramūnas Bagdonas, surinkęs 17 taškų ( 11 naud.kfc.). 12 taškų ir 10 atkovotų kamuolių pridėjo Egidijus Paškauskas ( 19 naud.kfc.).

„Šiaip netaip išvargom pergalę“ – po rungtynių trumpai ir aiškiai pasakė nugalėtojų treneris Ričardas Kudarauskas.

„Kauno švaros & Kelių remonto grupės“ strategas Kęstutis Bytautas nebuvo labai nuliūdęs dėl pralaimėjimo. „Esu patenkintas, kad pavyko išlaikyti intrigą visų rungtynių metu“.

"Eternit" iš Jonavos parsivežė pergalę (2006 gruodžio 18 d., pirmadienis, 01:00 val.)"Eternit" sezoną pradėjo lengva pergale (2006 lapkričio 05 d., sekmadienis, 16:13 val.)"Eternit" antrąjį turą pradėjo pergale (2007 vasario 11 d., sekmadienis, 19:48 val.)"Eternit" naujus metus pradėjo sunkia pergale (2007 sausio 03 d., trečiadienis, 23:42 val.)"Spiečius" tęsia pergalingą žygį (2006 lapkričio 05 d., sekmadienis, 20:40 val.)"ERA+" pasiekė pusfinalį (2007 kovo 18 d., sekmadienis, 22:45 val.)"ERA+" namuose įveikė "Eternit" (2006 lapkričio 26 d., sekmadienis, 21:48 val.)"Eternit" ekipa be vargo keliauja "Aukso" lygoje (2006 gruodžio 03 d., sekmadienis, 21:13 val.)Lyderių dvikovoje stipresni buvo "Eternit" (2006 lapkričio 15 d., trečiadienis, 22:28 val.)Sunkiai įsibegėjusi "ERA+" vis dėlto laimėjo (2007 sausio 27 d., šeštadienis, 21:14 val.)