KAUNO ŠVARA & KELIŲ REMONTO GRUPĖ vs VAIŠVYDAVA (74:73)Auksas » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 spalio 29 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

Nervų mūšį laimėjo „Kauno Švara ir Kelių Remonto Grupė“

2006 spalio 29 d., Sekmadienis, 19:41 val., peržiūros: 5290

Jungtinė „Kauno Švaros ir Kelių Remonto Grupės“ (KŠ&KRG) komanda tik po atkaklios ir dramatiškos kovos palaužė „Vaišvydavos“ krepšininkus rezultatu 74:73 (16:24, 18:12, 19:15, 21:22).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštelės svečiai – „Vaišvydavos“ krepšininkai. Pasinaudoję keliomis „Kauno švaros ir Kelių Remonto Grupės“ klaidomis „Vaišvydavos“ krepšininkai jau pirmojo ketvirčio viduryje turėjo 8 taškų pranašumą (14:6).

Antrojoje susitikimo atkarpoje aikštelės šeimininkų defictas buvo šoktelėjęs iki 10 (22:32), tačiau netrukus KŠ&KRG ėmė mažinti varžovų persvarą. Kėlinio pabaigą jie užbaigė spurtu 10:2 ir rungtynėms įpusėjus „Vaišvydavos“ pranašumas siekė vos 2 taškus.

Antroje susitikimo pusėje aikštelėje vyko lygi bei intriguojanti kova. Abi komandos krepšį atakavo taikliai ir nei vienai nepavyko atitrūkti. Visgi aikštelės šeimininkams kėlinio pabaigoje pavyko persverti rezultatą savo naudai ir iki susitikimo pabaigos likus žaisti 10 minučių, KŠ&KRG pranašumas siekė 2 taškus.

Paskutinėje rungtynių atkarpoje aikštelėje užvirė tikra drama. Minutės bėgo, o nei vienai komandai atitrūkti nepavyko. „Vaišvydavos“ situaciją tragiška paskutinėmis rungtynių sekundėmis pavertė Nerijus Gaidmanavičius.

Iki susitikimo pabaigos likus žaisti 22 sekundes, KŠ&KRG pranašumas siekė vos du taškus (72:70), tačiau kamuolys buvo „Vaišvydavos“ rankose. Gaidmanavičius kamuolį perdavė tiesiai į užribį, o netrukus aikštelės šeimininkams realizavus vieną baudos metimą iš 2, „Vaišvydavos“ deficitas išaugo iki 3 (70:73).

Vėliau „Vaišvydava“ dar spėjo baudomis sumažinti savo atsilikimą iki minimumo (73:74), tačiau pergalei pasiekti laiko nebeužteko.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Martynas Senkus, surinkęs 21 tašką. Leonardas Ivanovas pridėjo 18, Egidijus Paškauskas – 16 taškų (14 atk. kam.).

„Vaišvydavos“ ekipoje išsiskyrė Darius Neverauskas, pelnęs 20 taškų. Naglis Dunčikas pridėjo 17, Audrius Linkus – 16 taškų.

Kęstutis Bytautas, vyriausiasis „Kauno Švaros & Kelių remonto Grupės“ treneris džiaugėsi pasiekęs revanšą po praėjusių metų: „Pasiekėme revanšą. Praėjusiame sezone apmaudžiai pralaimėjome abejas tarpusavyje žaistas rungtynes. Gale pavedė baudos metimai, bet šiaip esu patenkintas“.

Kolegai pritarė ir „Vaišvydavos“ strategas Audrius Linkus: Jie pasiekė revanšą. Kitą kartą atsigriebsime mes“.

Dramatiška "Kauno švaros & Kelių remonto grupės" pergalė (2006 gruodžio 19 d., antradienis, 22:36 val.)"FKK Šveicarija" ir antrą kartą šventė pergalę prieš "Kauno Švarą & Kelių Remonto Grupę" (2007 sausio 14 d., sekmadienis, 20:57 val.)"Spiečius" ir antrą kartą įrodė savo pranašumą prieš "Kauno švaros & Kelių remonto grupės" komandą (2006 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:21 val.)Pirmajame kėlinyje sukauptą persvarą "Kauno švaros & Kelių remonto grupės" komanda išsaugojo iki rungtynių pabaigos (2006 lapkričio 15 d., trečiadienis, 22:59 val.)Egidijus Paškauskas atvedė "Kauno švarą & KRG" į pergalę (2007 vasario 07 d., trečiadienis, 21:46 val.)„Spiečius“ pralaimėjo ir prarado gynėją (2007 vasario 03 d., šeštadienis, 18:42 val.)"Eternit" paguodos taurė atiteko "FKK Šveicarijai" (2007 balandžio 21 d., šeštadienis, 14:03 val.)"FKK Šveicarija" jaunimas tik po atkaklios kovos palaužė "Kauno Švaros-KRG" ekipą (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 23:00 val.)"Eternit" naujus metus pradėjo sunkia pergale (2007 sausio 03 d., trečiadienis, 23:42 val.)Paskutines minutes geriau sužaidę "FKK Šveicarija" krepšininkai šventė sunkią pergalę (2006 gruodžio 03 d., sekmadienis, 20:10 val.)