Kauno autobusai vs Banga & R2P Sport (103:123)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 sausio 11 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Uraganinis „Bangos & R2P Sport“ puolimas nesuteikė vilčių „Kauno Autobusams“

2016 sausio 11 d., Pirmadienis, 23:58 val., peržiūros: 1201

Sausio 11-ąją dieną, pirmadienį, „Kauno energijos“ salėje įvyko „A“ lygos „Sporto fėjos“ pirmenybių akistata tarp namuose žaidusių „Kauno Autobusų“ ir svečių teisėmis atvykusios „Bangos & R2P Sport“ komandos.

Jau pačioje dvikovos pradžioje rezultatyvumo kreivė pasiekė aukštumas ir beveik visos atakos davė vaisių. Sužaidus vos 3 minutes, rezultatas jau buvo 10:15 ir kelis kartus prašovę pro šalį „Kauno Autobusai“ atsilikinėjo. Taškų rinkimosi kartelė nekrito žemyn ir vėliau. Įsismaginęs P.Parachomikas pelnė 8 taškus iš eilės ir padidino skirtumą iki 8 taškų (13:21), o netrukus jo komandos draugai padėjo „Bangai & R2P Sport“ įgyti 9 taškų persvarą (15:24). „Kauno Autobusams“ gaivaus oro gurkšniu tapo pora M.Lauraičio tolimų šūvių (21:26), o po V.Sajeko dvitaškio svečiams beliko 3 taškai (23:26). Visgi, paskutinėmis kėlinio minutėmis svečiai nesnaudė, realizavo dar tris tritaškius, ketvirtį baigė laimėta atkarpa 2:13 ir po pirmųjų 10 minučių džiaugėsi 14 taškų pranašumu – 25:39.

„Banga & R2P Sport“ nemažino apsūkų ir antrajame kėlinyje. Porą tritaškių smeigęs A.Karbauskas sutvirtino savo komandos pozicijas jau iki 19 taškų (28:47) ir „Kauno Autobusai“ atsidūrė kėblioje padėtyje. Vis dėlto, tuomet „Kauno Autobusų“ gelbėjimo ėmėsi T.Rakauskas, kuris buvo itin pastebimas puolime, surinko 8 taškus paeiliui ir pjovė deficitą iki 13 taškų (38:51), o antroje ketvirčio dalyje „Bangos & R2P Sport“ krepšininkai buvo priversti sunerimti dar labiau. Įsismaginę ir savo žaidimo ritmą pajautę „Kauno Autobusai“, surengė spurtą 17:2 ir prisikasė iki ranka pasiekiamos ribos (58:60). Tiesa, paskutinėmis sekundėmis P.Parachomikas padvigubino geroka aptirpusį svečių atotrūkį ir įpusėjus mačui ekipas skyrė 4 taškai.

Po didžiosios pertraukos A.Juodelio kariauna porą minučių tylėjo ir šaudė pro šalį, o varžovai tuo tarpu toliau pildė savo taškų kraitį, „Banga & R2P Sport“ pelnė 8 taškus be atsako ir nutolo 12 taškų atstumu (58:70), o netrukus P.Parachomikas tarsi patrakęs ėmė laidyti vieną taiklų tritaškį po kito, realizavo tris taiklius tolimus metimus ir, likus žaisti 6 minutes, išvedė savo ekipą į priekį 16 taškų skirtumu (63:79). Tiesa, kėlinio viduryje T.Rakausko ir M.Lauraičio tandemas atsakė taip pat trimis taikliais tritaškiais, pjovė deficitą iki 7 taškų ir vėl sugrąžino intrigą (72:79). Visgi, po šio blykstelėjimo „Kauno Autobusų“ žaidimas ėmė buksuoti, o neįtikėtinai tiksliai iš toli šaudantys „Bangos & R2P Sport“ krepšininkai kilo į dar vieną šturmą, kuris paguldė aikštės šeimininkus į nokdauną. Dar 6 taiklūs tritaškiai (išviso vien trečiajame kėlinyje realizuoti 9 iš 13 tolimų metmų), laimėta bevek 5 minučių atkarpa 5:22 ir prieš ketvirtąjį kėlinį neabejotinais situacijos šeimininkais buvo „Bangos & R2P Sport“ žaidėjai – 77:101.

Paskutiniame ketvirtyje komandos šiek tiek atleido akseleratorių ir truputį lėtesniu tempiu rinkosi taškus. Du tritaškius pataikę aikštės šeimininkai suapvalino atsilikimą iki 20 taškų (83:103), tačiau tuomet 7 taškais atsakė A.Karbausko bei R.Ūzo duetas ir padidino „Bangos & R2P Sport“ persvarą iki 27 taškų (83:110), o po dar vieno A.Karbausko sėkmingo metimo, svečiai įgijo rekordinį pranašumą šiame mače – 28 taškus (86:114). Nebeturintys kur trauktis ir A.Juodelio raginami aikštelės šeimininkai susiėmė į rankas, iniciavo spurtą 11:0 ir nubraukė deficitą iki 17 taškų (97:114). Vis dėlto, užtikrintai rungtyniaujanti „Banga & R2P Sport“ arčiau varžovų neprisileido ir nuaidėjus finalinei sirenai, šventė pergalę rezultatu 103:123.

P.Parachomikas („Banga & R2P Sport“):

PIrmas klausimas: ką šiandien valgei pietums? O antras – ar tikėjotės įveikti varžovus tokiu uraganiniu puolimu?

„Aišku nesitikėjome, kad taip pataikysime. Pakrito ir laimėjome.“

Šiandien ir Jūsų komanda, ir priešininkai nebuvo pilnų sudėčių. Turbūt bus kur kas įdomiau, kuomet susitiksite pilnomis sudėtimis?

„Tai kas be ko. Jų šiandien tikrai ne daug buvo. Galima sakyti penkiese visas rungtynes žaidė. Jiems buvo sunkiau. Pas mus vistiek didesnis rezervas buvo.“

Audrius Juodelis („Kauno Autobusai“):

Šiandien Paulius Parachomikas su kompanija užkūrė Jums tikrą pirtį. Įspūdingas puolimas, įspūdingas tritaškių pataikymas ir turbūt prieš taip žaidžiančius priešininkus atsilaikyti yra labai sunku, ypač šešiese.

„Taip. Jie yra labiau patyrę žaidėjai. Praleisti 39 taškus per 10 minučių, tai jau yra per daug. Virš visko. Likau patenkintas tik antru kėliniu, kuriame sugebėjo priartėti iki 4 taškų. Šiaip rungtynės be gynybos. Nieko nesakau, varžovai šiandien tikrai gerai pataikė. Ir Paulius Parachomikas labai daug tritaškių primėtė, ir kiti labai gerai pataikė. Viskas dar priešakyje. Neturėjome vidurio puolėjo ir buvo labai sunku kovoti po krepšiais. O šiaip tai – tragedijos čia nėra. Sužaidėm ir tiek.“

„Bangos & R2P Sport“ gretose smaginosi P.Parachomikas (42 tšk., 8 atk. k., 5 per. k., 44 naud. b.), A.Karbauskas (34 tšk., 7 atk. k., 40 naud. b.), R.Ūzas (22 tšk., 16 atk. k., 12 rez. p., 39 naud. b.), A.Montrimavičius (10 tšk.), D.Koblinec (10 tšk., 6 rez. p.) ir T.Rickevičius (5 tšk.).

„Kauno Autobusų“ ekipoje pasižymėjo T.Rakauskas (33 tšk., 7 atk. k., 6 rez. p., 31 naud. b.), M.Lauraitis (26 tšk., 9 atk. k.), Š.Bartulis (17 tšk., 7 atk. k., 6 išpr. pr.), V.Sajekas (15 tšk.) ir A.Šukys (9 tšk., 6 rez. p.).

„Banga & R2P Sport“ „A“ lygos „Sporto Fėjos“ pirmenybėsė pasiekė penktąją pergalę iš tiek pat galimų ir išlieka viena iš dviejų dar nepralaimėjusių ekipų (5-0). „Kauno Autobusų“ sąskaitoje keturi laimėjimai ir dvi nesėkmės (4-2).

Rungtynių pabaigoje“Banga & R2P Sport“ palaužė „Kauno autobusus“ (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 23:11 val.)„Atletas ‒ LSU-2“ nesugebėjo įgelti „Kauno Autobusų“ šešetukui (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 21:38 val.)Permainingose rungtynėse „Bangos & R2P Sport“ šešetukas palaužė „Atleto ‒ LSU-2“ pasipriešinimą (2015 gruodžio 02 d., trečiadienis, 21:36 val.)„KG Group“ pusfinalį pradėjo pergale prieš „Kauno autobusus“ (2016 balandžio 11 d., pirmadienis, 23:18 val.)„Banga & R2P Sport“ neturėjo vargo su „KG Group“ komanda (2016 kovo 06 d., sekmadienis, 21:36 val.)„Banga & R2P Sport“ nelengvai palaužė kovingai nusiteikusius „Atletas“ ‒ LSU-2 krepšininkus (2016 balandžio 06 d., trečiadienis, 20:56 val.)Aukštesnę klasę demonstravusi „Banga & R2P Sport“ tiesiausiu keliu pasiekė „A“ lygos finalą (2016 balandžio 13 d., trečiadienis, 21:53 val.)„Banga & R2P Sport“ atlaikė „Atletas“ ‒ LSU-2 ekipos pasipriešinimą (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 21:11 val.)Kauno raj. ASU ‒ Tornado sukūrė intrigą, bet prieš „Kauno autobusus“ laimėti nepavyko (2016 sausio 04 d., pirmadienis, 23:00 val.)Rungtynėse be gynybos pergalę pasiekė „Banga & R2P Sport“ komanda (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 21:54 val.)