Kauno raj. ASU ‒ Tornado vs KG Group (94:112)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 sausio 19 d., Antradienis, 20:15 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Tik penkiese susirinkę „KG Gruop“ nugalėjo Kauno rajono „ASU – Tornado“ ekipą

2016 sausio 19 d., Antradienis, 22:33 val., peržiūros: 986

Antradienį ASU sporto salėje įvyko A lygos „Sporto fėjos“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė jaunieji Kauno rajono „ASU – Tornado“ ekipa ( šeimininkai) ir tik penkiese susirinkę „KG Group“. Rungtynes užtikrinčiau pradėjo Kauno rajono „ASU – Tornado“ komanda, tačiau jiems nepavyko išlaikyti iniciatyvos savose rankose. „KG Group“ ekipa persvėrė rezultatą į savas , kur išlaikė saugų pranašumą prieš varžovus ir iškovojo šeštąją pergalę paeiliui – 94:112.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo Kauno rajono „ASU – Tornado“ komanda, kurioje Š.Ajauskas smeigė tris tritaškius metimus paeiliui ir leido šeimininkams įgyti 6 taškų pranašumą ( 13:7). Vis dėlto, šeimininkams nepavyko palaikyti tokio tempo, o „KG Group“ ekipa suaktyvino savo gynyba bei pademonstravo puikų puolimą, kur laimėjo atkarpą 14:0 ( 15:23). Paskutinėmis sekundėmis aikštelės šeimininkai sušvelnino skirtumą dviems taškais – 17:23.

Antram ketvirčiui prasidėjus abi ekipos apsikeitė tolimais metimais. Kauno rajono „ASU – Tornado“ ekipa toliau rėmėsi tolimų metimų artilerija, o svečiam lengvus taškus rinko E.Aukštikalnio ir D.Marčiausko duetas, kur pranašumas išaugo iki dviženklio ( 26:39). Toliau tarp abiejų komandų vyravo puolimo pobudžio žaidimas nei gynybinio. Šeimininkams pavyko surengti keletą greitų atakų, kur skirtumas sumažėjo iki keturių taškų ( 42:46), bet per likusį laiką „KG Group“ komanda atstatė 8 taškų pranašumą – 44:52.

Trečiasis kėlinukas prasidėjo svečių spurtu, kur pranašumas išaugo iki 16 taškų ( 47:63). Kauno rajono „ASU – Tornado“ ekipai pavykdavo pralaužti varžovų zoninę gynybą, tačiau iškart sulaukdavo atsako iš varžovų ( 58:69). „KG Group“ toliau demonstravo komandinį žaidimą, kur negailėjo pasų savo komandos draugui ir per keletą minučių padidino pranašumą iki 20 taškų ( 58:78). Svečiai kėlinuko pabaigoje atsipalaidavo, o tuo pasinaudoję šeimininkai sušvelnino skirtumą iki 15 taškų – 68:83.

Ketvirtame kėlinyje toliau „KG Group“ laikė iniciatyvą savose rankose. Kauno rajono „ASU – Tornado“ dar sugebėjo pasispardyti ir apmažinti skirtumą iki dešimt taškų ( 84:94). Po minutės pertraukėlės svečiai surengė sėkmingą atkarpą 7:0, kur pranašumas vel išaugo iki 17 taškų ( 84:101). Likęs laikas buvo tik formalumas. „KG Group“ išsaugojo susikrautą pranašumą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 94:112.

Po laimėtų rungtynių „KG Group“ ekipos treneris, P.Gasiūnas, kalbėjo:

- Sunkiai pradėjo rungtynes, tačiau paskui atsigavote ir persvėrėte rezultatą į savas rankas, kur išlaikėte saugų pranašumą iki rungtynių pabaigos. Kas tai nulėmė?

- Aš manau, kad kamuolį gerai dalinomės ir pataikėme tritaškius metimus. Mažai mūsų buvo, bet pakrito metimai. Gal jaunimas ne protingai sužaidė, gal galėjo paspausti mus.Pasisekė.“

Kauno raj. ASU ‒ Tornado: Šarūnas Ajauskas – 21 tšk. (5 rezult. perd.), Dominykas Petkevičius – 20 tšk. (10 atk. kam.), Rokas Janickas – 20 tšk., Evaldas Nešukaitis – 13 tšk., Jokūbas Špokas – 11 tšk. (5 rezult. perd.)

KG Group: Eimantas Aukštikalnis – 30 tšk. (13 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Dainius Marčiauskas – 30 tšk. (14 atk. kam.), Valdas Dabkus – 28 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.), Paulius Gasiūnas – 17 tšk. (5 rezult. perd.)

„KG Group“ iškovojo šeštąją pergalę iš tiek pat galimų, o Kauno rajono „ASU – Tornado“ patyrė ketvirtą pralaimėjimą iš septynių rungtynių.

Pirmose A lygos rungtynėse sunki „KG Group“ pergalė prieš „ASU ‒ Tornado KM“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:12 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė Kauno raj. ASU ‒ Tornado (2015 gruodžio 09 d., trečiadienis, 20:43 val.)Kauno Autobusai lengvai laimėjo prieš Kauno raj. ASU-Tornado (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:13 val.)Ketvirtame kėlinuke „KG Group“ tiesiog nušlavė „Atletą“ ‒ LSU-2 (2016 vasario 24 d., trečiadienis, 21:10 val.)Rezultatyvioje dvikovoje „KG Group“ nesunkiai susitvarkė su „Atletu ‒ LSU-2“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 21:13 val.)„KG Group“ pusfinalį pradėjo pergale prieš „Kauno autobusus“ (2016 balandžio 11 d., pirmadienis, 23:18 val.)„Atletas“ ‒ LSU-2 ketvirtajame kėlinyje įrodė savo pranašumą prieš Kauno raj. ASU ‒ Tornado (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 04:21 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Kauno autobusai“ išlygino serijos rezultatą (2016 balandžio 25 d., pirmadienis, 23:11 val.)Po didžiosios pertraukos išsijudinę „KG Group“ krepšininkai pasipuošė bronzos medaliais (2016 gegužės 04 d., trečiadienis, 23:16 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „KG Group“ (2016 kovo 07 d., pirmadienis, 22:08 val.)