„Atletas“ ‒ LSU-2 vs KG Group (67:93)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 vasario 24 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

Ketvirtame kėlinuke „KG Group“ tiesiog nušlavė „Atletą“ ‒ LSU-2

2016 vasario 24 d., Trečiadienis, 21:10 val., peržiūros: 1002

Vasario 24 dieną, 18:45 val., LSU sporto salėje susitiko „A“ lygos komandos „Atletas“ ‒ LSU-2 (šeimininkai) ir „KG Group“ (svečiai). „KG Group“ susirinko negausiai ir 3 kėlinkus labai lygiai žaisdė su varžovais, kol galiausiai įjungė aukštesnę pavarą ir žaibiškai nutolo. Ketvirtame kėlinuke „Atletas“ ‒ LSU-2 prarado rungtynių kontrolę, o skirtumas vienu metu pasiekė kone 30 taškų ribą. „KG Group“ galingai finišavo ir pasiekė daugiau nei užtikrintą pergalę, rezultatu 67:93.

Rungtynių pradžia nebuvo rezultatyvi, abi komandos ne kartą prametė iš dėkingų padėčių, o žaidimas buvo lygus. Vis tik jau pirmojo kėlinuko pabaigoje svečiams pavyko šiek tiek nutolti ir atrodė, kad „KG Group“ jau perima rungtynių kontrolę. Bet „Atletas“ ‒ LSU-2 nenuleido rankų, dažni keitimai leido išlaikyti gerą tempą ir vėl viskas prasidėjo iš naujo. Tačiau ir vėl „KG Group“ nutolo, o šį kartą jų persvara jau atrodė kur kas grėsmingiau 34:45.

Vis tik ilgosios pertraukos metu „Atletas“ ‒ LSU-2 ekipa padarė tinkamas išvadas, ir trečiojo kėlinuko pradžioje jų krepšininkai atrodė labai užsivedę ir pasitikintys savo jėgomis. Būtent puikus emocinis nusiteikimas leido dar kartą sugražinti intrigą ir rezultatas tapo lygus. „KG Group“ komandai būtinai reikėjo lyderio ir juo tapo A.Pelšs. Svečių žaidėjas labai šaltakraujiškai atakavo varžovų krepšį ir daugiausia jo pastangomis pavyko šiek tiek nutolti, bet prasidedant ketvirtąjam kėlinukui dar niekas nebuvo aišku. Tačiau dabar šeimininkų koncentracija dingo ir pasipylė klaidos, o „KG Group“ puikiai jautėsi greitame puolime. Keletas galingų dėjimų leido svečiams nutolti, o skirtumui pasiekus beveik 20 taškų ribą, jų žaidime atsirado daug didesnis pasitikėjimas ir dabar net sudėtingi metimai krito į varžovų krepšį. „KG Group“ laimėjo paskutinį kėlinuką net 20 taškų persvara ir galingai finišavę pasiekė užtikrintą pergalę 67:93.

Marius Rutkauskas („KG Group“):

„pirmi trys kėlinukai mums buvo tarsi apšilimas, o paskui patys sau pasakėme, jog reikia pradėti aktyviai gintis ir tai leido jau žaisti savo žaidimą, bet greitai nutolti“.

„Atletas“ ‒ LSU-2: Gediminas Juozapavičius – 19 tšk. (10 atk. kam.), Lukas Mikalauskas – 17 tšk., Lukas Martinkus – 9 tšk. (7 rezult. perd.)

KG Group: Karolis Pupinis – 20 tšk. (15 atk. kam., 5 rezult. perd.), Marius Rutkauskas – 20 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Artūrs Pelšs – 16 tšk. (9 rezult. perd.), Vilius Šumskis – 16 tšk. (12 atk. kam.), Dainius Marčauskas – 10 tšk.

Rezultatyvioje dvikovoje „KG Group“ nesunkiai susitvarkė su „Atletu ‒ LSU-2“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 21:13 val.)Negausiai susirinkę „Kauno Autobusai“ atsilaikė prieš „Atletą“ ‒ LSU-2 (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 23:19 val.)„Banga & R2P Sport“ atlaikė „Atletas“ ‒ LSU-2 ekipos pasipriešinimą (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 21:11 val.)Pirmose A lygos rungtynėse sunki „KG Group“ pergalė prieš „ASU ‒ Tornado KM“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:12 val.)Permainingose rungtynėse „Bangos & R2P Sport“ šešetukas palaužė „Atleto ‒ LSU-2“ pasipriešinimą (2015 gruodžio 02 d., trečiadienis, 21:36 val.)„Banga & R2P Sport“ nelengvai palaužė kovingai nusiteikusius „Atletas“ ‒ LSU-2 krepšininkus (2016 balandžio 06 d., trečiadienis, 20:56 val.)Tik penkiese susirinkę „KG Gruop“ nugalėjo Kauno rajono „ASU – Tornado“ ekipą (2016 sausio 19 d., antradienis, 22:33 val.)Aukštesnę klasę demonstravusi „Banga & R2P Sport“ tiesiausiu keliu pasiekė „A“ lygos finalą (2016 balandžio 13 d., trečiadienis, 21:53 val.)Po didžiosios pertraukos išsijudinę „KG Group“ krepšininkai pasipuošė bronzos medaliais (2016 gegužės 04 d., trečiadienis, 23:16 val.)„KG Group“ pusfinalį pradėjo pergale prieš „Kauno autobusus“ (2016 balandžio 11 d., pirmadienis, 23:18 val.)