Kauno autobusai vs Kauno raj. ASU ‒ Tornado (133:92)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 vasario 01 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Kauno Autobusai lengvai laimėjo prieš Kauno raj. ASU-Tornado

2016 vasario 01 d., Pirmadienis, 23:13 val., peržiūros: 1194

Vasario 1 dieną Kauno Energijos sporto salėje įvyko A lygos „Sporto fėja“ rungtynės tarp šeimininkų Kauno „Autobusai“ ir svečių „Kauno raj. ASU-Tornado“. Abi ekipos labai rezultatyviai žaidė nuo pirmųjų minučių, dominavo atakuojantis krepšinis, vis dėlto pirmieji didesnę persvarą susikrovė šeimininkai ir ją išlaikė iki rungtynių galo taip laimėdami rungtynes rezultatu (133:94).

Rungtynėms prasidėjus pirmieji taškus pelnė svečiai po taiklaus D.Petkevičiaus tritaškio, tačiau šeimininkai greitai atsakė rezultatyvia ataka, kurios smaigalyje atsidūrė T.Čerkunovas ir pelnė 2 taškus su pražanga, po taiklaus baudos metimo rezultatas tampa lygus (3:3). Sužaidus pusę kėlinuko Kauno „Autobusai“ pirmauja (16:8) ir puikiai išnaudoja savo ūgi po krepšiu. Po pirmųjų 10 minučių šeimininkai laimi rezultatu (32:23).

Antrajame kėlinuke minimalų spurtą surengę „Kauno raj. ASU-Tornado“ ekipa ir sumažina atsilikimą iki 4 taškų (32:28). Sužaidus 5 minutes šeimininkai į aikštelę gražina savo komandos lyderius, kurie pradeda didinti persvarą prieš varžovus. Baigiantis kėliniui Autobusų puolėjas D.Sabeckis krauną kamuolį iš viršaus ir po 2 kėlinukų jo komandą pirmauja dviženkliu skirtumu (57:45).

Po ilgosios pertraukos svečių puolimas pradėjo buksuoti, atakos pasidarė skubotos ir nerezultatyvios. Tuo pasinaudojo šeimininkai ir greituose atakose D.Sabeckis ir R.Stankevičius drebino dėjimais varžovų krepšį, tuo pačiu didindami savo komandos pranašumą. Po 30 minučių žaidimo Kauno „Autobusai“ turėjo įtikinamą pranašumą prieš oponentus (90:64).

Ketvirtajame kėlinuke abi ekipos žaidė atsipalaidavusios ir gana lengvai leisdavo varžovams pelnyti taškus. „Kauno raj. ASU-Tornado“ ekipa nesugebėjo sumažinti atsilikimo ir per 4 kėlinuką į savo krepšį leido varžovams įmesti net 43 taškus. Aidint rungtynių sirenai Kauno „Autobusai“ švenčia pergalę rezultatu (133:94).

Po rungtynių pakalbintas Kauno „Autobusu“ treneris A.Juodelis. Paklausu, kas lėmė tokį galingą puolimą šios dienos rungtynėse teigė:

Surinkome 10 žmonių, kai dažniausiai rinkdavomės 6. Pabandėm, nes reikia ruoštis atkrintamosioms varžybom, vis tiek, kai yra ilgas suolelis yra lengviau, neturime problemų su keitimais, nepavargsta žmonės. Gerai šiandien sužaidėme, nors gynybą toli gražu iki tobulos, bet ,kai tiek daug įmeti tai ir gynybą tokia.

Kauno autobusai: Rokas Stankevičius – 30 tšk. (13 atk. kam.), Tomas Čerkunovas – 30 tšk. (10 atk. kam.), Šarunas Zablockis – 18 tšk., Mantas Lauraitis – 16 tšk. (5 rezult. perd.), Tomas Rakauskas – 13 tšk. (7 rezult. perd.), Donatas Sabeckis – 12 tšk. (9 rezult. perd.)

Kauno raj. ASU ‒ Tornado: Valdas Gudelevičius – 26 tšk., Jokūbas Špokas – 20 tšk., Paulius Gabrilavičius – 10 tšk. (5 rezult. perd.), Ignas Pikas – 10 tšk.

Po atkaklios kovos pergalę pasiekė Kauno raj. ASU ‒ Tornado (2015 gruodžio 09 d., trečiadienis, 20:43 val.)Negausiai susirinkę „Kauno Autobusai“ atsilaikė prieš „Atletą“ ‒ LSU-2 (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 23:19 val.)„Atletas“ ‒ LSU-2 ketvirtajame kėlinyje įrodė savo pranašumą prieš Kauno raj. ASU ‒ Tornado (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 04:21 val.)„KG Group“ pusfinalį pradėjo pergale prieš „Kauno autobusus“ (2016 balandžio 11 d., pirmadienis, 23:18 val.)Tik penkiese susirinkę „KG Gruop“ nugalėjo Kauno rajono „ASU – Tornado“ ekipą (2016 sausio 19 d., antradienis, 22:33 val.)Neatauštančio Donato Sabeckio vedami „Kauno Autobusai“ lemtingame serijos mače prasiskynė kelią į finalą (2016 balandžio 27 d., trečiadienis, 22:58 val.)Pirmose A lygos rungtynėse sunki „KG Group“ pergalė prieš „ASU ‒ Tornado KM“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:12 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Kauno autobusai“ išlygino serijos rezultatą (2016 balandžio 25 d., pirmadienis, 23:11 val.)KG Group paskutinėmis minutėmis persvėrė rezultatą ir iškovojo pergalę prieš Kauno autobusus. (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 23:41 val.)Aukšta pavara startavę „Kauno Autobusai“ eilinį kartą triumfavo „A“ lygos finale (2016 gegužės 04 d., trečiadienis, 23:23 val.)