UNITED & Radijas Tau vs Kauno autobusai (87:88)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 balandžio 21 d., Antradienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Kauno Autobusai“ vos išnešė sveiką kailį ketvirtfinalyje prieš „United ‒ Radiją Tau“

2015 balandžio 21 d., Antradienis, 23:21 val., peržiūros: 983

Antradienio vakarą KKL „A“ lygos „Sporto Fėjos“ pirmenybėse „United – Radijas Tau“ savo aikštėje priėmė žvaigždžių perpildytą „Kauno Autobusų“ komandą. Vis tik, šeimininkai krepšinio mėgėjams priminė seną tiesą – aikštėje žaidžia ne pavardės. Kaip lygūs su lygiais kovoję šeimininkai privertė varžovus ne tik pakovoti dėl pergalės, tačiau ir gerokai pasinervinti. Paskutinės atakos teisę turėję „United – Radijo Tau“ žaidėjai nesugebėjo jos rezultatyviai užbaigti ir turėjo pripažinti minimalų varžovų pranašumą (87:88).

Susitikimą komandos pradėjo kaip lygi su lygia ir visą laiką keitėsi rezultatyviomis atakomis. Kėliniui įpusėjus „United – Radijas Tau“ sugebėjo įgyti nedidelį pranašumą (13:7), o ilgainiui (19:11). Tačiau kėlinio pabaigoje „Kauno Autobusai“ įjungė aukštesnę pavarą ir surengė spurtą, trukusį iki kėlinio pabaigos. Laimėta atkarpa 0:9 leido svečiams po pirmųjų dešimties minučių turėti minimalią persvarą (19:20).

Antrojo kėlinio metu „Kauno Autobusai“ dar kurį laiką galėjo džiaugtis trapia persvara (21:24), (24:26). Rezultatui esant (27:27) „United – Radijas Tau“ surengė spurtą 8:0 ir vėl susigrąžino sau pirmaujančiųjų rolę (35:27). Nors atkaklaus ketvirčio metu „Kauno Autobusai“ dar kartą buvo išlyginę rungtynių rezultatą (37:37), tačiau ketvirtį kiek sėkmingiau užbaigė šeimininkai, kurie prieš ilgąją pertrauką turėjo dviejų taškų pranašumą (41:39).

Trečiasis kėlinys prasidėjo „Kauno Autobusų“ spurtu 0:5, tačiau čia pat sekė toks pat sėkmingas „United – Radijo Tau“ atsakas (46:44). Čia pat svečiai ir vėl padidino rungtynių tempą bei po spurto 2:10 įgijo 6-ių taškų pranašumą (48:54). Vis tik, šeimininkai nesutriko ir atsakė dar sėkmingesniu žaidimu 14:2 bei susigrąžino sau pranašumą (62:56). Iki kėlinio pabaigos „United – Radijas Tau“ savo pranašumą sugebėjo padidinti minimaliai (67:60).

Paskutinysis kėlinys nesiskyrė nuo prieš tai buvusių. Abi komandos ir toliau rungtyniavo atkakliai bei taškas į tašką. Kėliniui artėjant link vidurio rungtynėse vyravo lygybė (76:76). Nors daugiausiai individualių svečių žaidėjų pastangų dėka „Kauno Autobusai“ įgijo 5-ių taškų pranašumą (79:84), tačiau neilgam. „United – Radijas Tau“ atsakė atkarpa 5:0 ir rungtynėse vėl tapo lygu (84:84). Svečiai dviem baudų metimais atstatė savo pranašumą (84:86), bet kitų dviejų atakų metu šeimininkai persvėrė rezultatą (87:86). Neleistinai sustabdytas Evaldas Dainys realizavo dvi baudas bei dar kartą išvedė „Kauno Autobusus“ į priekį (87:88). Nors paskutinės atakos teisę turėjo „United – Radijas Tau“, tačiau ataka buvo nerezultatyvi ir svečiai šventė pergalę rezultatu (87:88).

Po rungtynių „Kauno Autobusų“ komandos treneris Audrius Juodelis kalbėjo: „Nesu patenkintas rungtynėmis – buvo per daug chaoso. Žaidėjai labai stengėsi atakas užbaigti po vieną, o varžovai sužaidė šauniai kaip visada. Manau, kad jie daugiau susižaidusi komanda, kuri visą sezoną rungtyniavo RKL – kaip sakoma dar neišsikvėpę (šypsosi). Kaip sakoma – viskas dar priešaky. Aišku smagu dabar pirmauti serijoje, tačiau reikia rimtai žiūrėti į kitas rungtynes. Manau kitas susitikimas bus panašus“.

UNITED & Radijas Tau: Tautvydas Žioba – 26 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.), Andrius Gedminas – 23 tšk., Liutauras Lukošenkinas – 16 tšk.

Kauno autobusai: Evaldas Dainys – 22 tšk. (7 išpr. praž.), Martynas Linkevičius – 21 tšk. (17 atk. kam.), Deividas Sabeckis – 16 tšk., Andrius Aleksandrovas – 11 tšk., Tomas Čerkunovas – 10 tšk.

„Kauno autobusai“ antrą kartą įveikė „United & Radiją Tau“ ir žengė į pusfianlį (2015 balandžio 27 d., pirmadienis, 23:30 val.)Kauno raj. „ASU/Tornado“ po atkaklios kovos patiesė „United & Radiją Tau“ (2015 kovo 06 d., penktadienis, 23:01 val.)Gerai startavę BC „Boom“ krepšininkai vėliau neatsilaikė prieš „United & Radiją Tau“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 22:10 val.)„Kauno Autobusų“ penketukas išvargo revanšą prieš Kauno rajono „ASU / Tornado“ (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)Aukšta pavara finišavę „Kauno Autobusai“ nepaliko vilčių „KG Group ‒ Paskoliukui“ (2015 gegužės 04 d., pirmadienis, 23:05 val.)Trečiajame kėlinyje atitrūkę „KG Group ‒ Paskoliuko“ krepšininkai pranoko „United & Radiją Tau“ (2015 vasario 24 d., antradienis, 22:40 val.)Penkiese į rungtynes atvykę „R2P Sport & Banga“ turėjo pripažinti „United & Radijo Tau“ pranašumą (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 14:54 val.)Atkakliose rungtynėse Kauno raj. „ASU / Tornado“ po pratęsimo palaužė „UNITED & Radiją Tau“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 22:05 val.)Po atkaklios kovos „Kauno autobusai“ palaužė jaunuosius „LSU“ krepšininkus (2014 lapkričio 04 d., antradienis, 00:54 val.)Paskutinėmis rungtynių sekundėmis „United & Radijas Tau“ išaugojo minumalų pranašumą (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:50 val.)