Kauno autobusai vs UNITED & Radijas Tau (116:102)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 balandžio 27 d., Pirmadienis, 21:10 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Kauno autobusai“ antrą kartą įveikė „United & Radiją Tau“ ir žengė į pusfianlį

2015 balandžio 27 d., Pirmadienis, 23:30 val., peržiūros: 1203

Balandžio 27 dieną „Kauno energijos“ sporto salėje įvyko „A“ lygos „Sporto fėjos“ pirmenybių antros ketvirtfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno autobusai“ priemė svečius „United & Radiją Tau“. Pirmas ketvirtfinalio rungtynes rezultatu 88:87 buvo laimėję „Kauno autobusai“.

Rungtynių pradžioje tritaškį pataikė „United & Radijas Tau“ (0:3). Į tai „Kauno autobusai“ atsakė pelnydami devynis taškus be atsako (9:3). Ketvirtą minutę spurtą pradėjo „United & Radijas Tau“. Svečiai pataikė du tolimus metimus, o po T. Žiobos dvitaškio „United & Radijas Tau“ pirmavo rezultatu 9:11. Vėliau komandos žaidė apylygiai. Sužaidus šešias minutes komandas skyrė vienas taškas (18:17). Septintą minutę spurtą pradėjo „Kauno autobusai“. Šeimininkai pelnė 10 taškų be atsako ir likus minutei su puse iki kėlinio pabaigos privertė „United & Radiją Tau“ prašyti minutės pertraukėlės (28:17). Per likusį laiką šeimininkai išsaugojo 11 taškų pranašumą (33:22).

Antro kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais (36:25). Antrą minutę penkis taškus be atsako pelnė „United & Radijas Tau“ (36:30). Labiau priartėti svečiams šeimininkai neleido. Ketvirtą minutę „Kauno autobusų“ pranašumas padidėjo iki 13 taškų (43:30). G.Jevstignejevas taikliu dvitaškiu nutraukė varžovų spurtą (43:32), bet prasidėjus antrai ketvirčio pusei dar septynis taškus be atsako pelnė „Kauno autobusai“ (50:32). Likus trims minutėms iki ketvirčio pabaigos komandas skyrė 19 taškų (55:36). „Kauno autobusai“ surengė dar vieną spurtą, kurio metu jų pranašumas išaugo iki 26 taškų (62:36). Ketvirčio pabaigoje „United & Radijui Tau“ pavyko sumažinti „Kauno autobusų“ persvarą iki 19 taškų (62:43).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis komandos keitėsi taikliais metimais (67:49). Trečią minutę „United & Radijas Tau“ priartėjo prie „Kauno autobusų“ iki 13 taškų (67:54). Sužaidus keturias minutes komandas skyrė 14 taškų (72:58). Penktą minutę A.Gedminas buvo nubaustas technine pražanga. Įsibėgėję „Kauno autobusai“ pelnė 10 taškų be atsako, po kurių komandas skyrė 24 taškai (82:58). Septintą minutę G. Būdos taiklūs baudų metimai sumažino „Kauno autobusų“ persvarą iki 20 taškų (82:62). Per likusį laiką šiek tiek geriau rungtyniavo „Kauno autobusai“, kuriems pavyko padidinti persvarą iki 23 taškų (90:67).

Ketvirtą kėlinį geriau pradėjo „United & Radijas Tau“. Per pirmas dvi minutes svečiai sumažino varžovų persvarą iki 14 taškų ir privertė minutės pertraukėlės prašyti „Kauno autobusus“ (92:78). Netrukus „Kauno autobusai“ susigrąžino iniciatyvą ir sužaidus keturias minutes skirtumas šoktelėjo iki 21 taško (101:80). Prasidėjus penktai minutei technine ir diskvalifikacine pražanga už per dideles emocijas buvo nubaustas K.Tarvydas. Po šių nuobaudų „United & Radijas Tau“ aikštėje liko keturiese. Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 22 taškai (107:85). Vėliau devynis taškus be atsako pelnė „United & Radijas Tau“ (107:94). Rungtynių pabaigoje saugią persvarą išlaikė „Kauno autobusai“, kurie įveikė varžovus rezultatu 116:102.

“Kauno autobusai“ pusfinalyje susikaus su „KG Group – Paskoliuku“. Pirmos pusfinalio rungtynės vyks gegužės 4 dieną 21:10 „Kauno energijos“ sporto salėje.

„Kauno autobusų“ treneris Audrius Juodelis: „Du kėlinius tikrai žaidėme gerai, tai jau buvo kažkas panašaus į mūsų žaidimą, pavyko žaisti komandiškai, greitai, taikliai. Gal atsipalaidavome trečiame kėlinyje, kai varžovai sumažino mūsų pranašumą, bet po trijų kėlinių jau buvo viskas aišku. Gal kažkiek nepasisekė varžovams, kai jie ketvirtame kėlinyje gavo technines pražangas, liko keturiese. Penki prieš keturis žaisti nebuvo stimulo. Šiandien buvome stipresni ir laimėjome.“ Paklaustas, kaip vertina pusfinalio seriją, treneris atsakė: „Būsimi varžovai užėmė pirmą vietą grupėje, aišku juos vertini gerai. Visgi manau, jie yra įveikiami ir kovosime dėl pergalės.“ Paklaustas, kuo skyrėsi šios rungtynės nuo tų, kurias komanda laimėjo tik vienu tašku, treneris atsakė: „Pirmose ketvirtfinalio rungtynėse buvo padrikas žaidimas, nepataikymai. Šiandien komandos žaidime buvo mintis puolime, komanda žaidė komandinį krepšinį, greitą žaidimą. Viso to užteko, kad laimėtume rungtynes. Norėjome baigti šiandien šią seriją, kad nereikėtų rytoj žaisti rungtynių.“

Kauno autobusai: Martynas Linkevičius – 25 tšk., Deividas Sabeckis – 18 tšk. (6 rezult. perd.), Paulius Beliavičius – 17 tšk. (7 rezult. perd.), Evaldas Dainys – 14 tšk. (7 rezult. perd.), Tomas Čerkunovas – 11 tšk., Andrius Šukys – 11 tšk. (5 rezult. perd.), Juozas Ramanauskas – 10 tšk., Andrius Aleksandrovas – 10 tšk.

UNITED & Radijas Tau: Tautvydas Žioba – 30 tšk. (6 rezult. perd.), Giedrius Būda – 22 tšk. (5 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Giedrius Jevstignejevas – 16 tšk. (13 atk. kam.), Liutauras Lukošenkinas – 14 tšk., Andrius Gedminas – 12 tšk.

„Kauno Autobusai“ vos išnešė sveiką kailį ketvirtfinalyje prieš „United ‒ Radiją Tau“ (2015 balandžio 21 d., antradienis, 23:21 val.)Kauno raj. „ASU/Tornado“ po atkaklios kovos patiesė „United & Radiją Tau“ (2015 kovo 06 d., penktadienis, 23:01 val.)„United & Radijas Tau“ po atkaklios kovos antrą kartą įveikė BC „Boom“ (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 22:41 val.)Gerai startavę BC „Boom“ krepšininkai vėliau neatsilaikė prieš „United & Radiją Tau“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 22:10 val.)Paskutinėmis rungtynių sekundėmis „United & Radijas Tau“ išaugojo minumalų pranašumą (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:50 val.)Po atkaklios kovos „Kauno autobusai“ palaužė jaunuosius „LSU“ krepšininkus (2014 lapkričio 04 d., antradienis, 00:54 val.)Penkiese į rungtynes atvykę „R2P Sport & Banga“ turėjo pripažinti „United & Radijo Tau“ pranašumą (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 14:54 val.)„A“ lygos „Sporto fėjos“ pirmenybių starte „Kauno autobusai“ užtikrintai įveikė BC „BOOM“ komandą (2014 spalio 27 d., pirmadienis, 23:24 val.)Atkakliose rungtynėse Kauno raj. „ASU / Tornado“ po pratęsimo palaužė „UNITED & Radiją Tau“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 22:05 val.)Trečiajame kėlinyje atitrūkę „KG Group ‒ Paskoliuko“ krepšininkai pranoko „United & Radiją Tau“ (2015 vasario 24 d., antradienis, 22:40 val.)