Kauno technologijos universitetas vs Sporto manija (68:104)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 05 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„Sporto manija“ atsigavo antrajame ketvertį ir iškovojo pergalę

2020 sausio 05 d., Sekmadienis, 19:05 val., peržiūros: 794

Sausio 5 dieną Kauno technologijos universiteto sporto salėje įvyko „30+“ lygos pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno technologijos universitetas“ priemė svečius „Sporto manija“.

Rungtynių pradžioje į prieki išsiveržė „Kauno technologijos universiteto“ komanda 13:0. Sužaidus penkias minutes abi komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais. Likus minutei svečiai priartėjo prie priešininkų ir sumažino atsilikimą iki 3 taškų – 22:19.

Antrąjį ketvirtį geriau pradėjo „Sporto manija“, bei išlygino rezultatą. Svečiai įsiveržė į priekį, o „Kauno technologijos universiteto“ komanda pradėjo strigti puolime, kas leido priešininkams susikrauti 11 taškų pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo – 42:53.

Trečiąjį ketvertį savo pranašuma jau rode „Sporto manijos“ komanda, komadiškas darbas padėjo įsiveržti dar labiau į priekį, nors „Kauno technologijos universiteto“ komanda dar bandė sumažinti atsilikimą, bet jiems sunkiai sekėsi. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo – 53:78.

Ketvirtame ketvertį „Sporto manija“ nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir dar labiau padidino savo pranašumą, tuo tarpu „Kauno technologijos universiteto“ komanda lengvai atidavė pergalę priešininkams. Galutinis rungtynių rezultatas – 68:104.

„Sporto manija“ pasiekė triuškinamą pergalę (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 20:42 val.)„Sporto manija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 rugsėjo 07 d., pirmadienis, 22:23 val.)„Sporto manija“ panaikino penkiolikos taškų deficitą ir iškovojo pergalę prieš „UNO“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 21:59 val.)„Sporto manija“ užtikrintai žengė į finalą (2020 rugsėjo 20 d., sekmadienis, 15:17 val.)„Sporto manija“ antrą kartą įveikė „UNO“ ir keliauja į pusfinalį (2020 rugsėjo 09 d., trečiadienis, 22:38 val.)„Sporto manija“ neturėjo vargo su „Siusk.lt“ (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 20:05 val.)„Sporto manija“ sutriuškino „Dumblą“ (97:45) (2020 rugsėjo 16 d., trečiadienis, 22:58 val.)„Sporto manija“ įtikinamai nugalėjo „Siusk.lt“ (2019 lapkričio 09 d., šeštadienis, 17:41 val.)„Sporto manija“ nesunkiai susitvarkė su „Dumblo“ krepšininkais (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 17:45 val.)„Sporto manija“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „UNO“ (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 23:37 val.)