Timac Agro ‒ LSMU vs DNC prekyba (97:94)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 03 d., Sekmadienis, 17:40 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

Atkaklioje kovoje „Timac Agro ‒ LSMU“ iškovojo pergalę prieš „DNC prekyba“

2019 lapkričio 03 d., Sekmadienis, 19:58 val., peržiūros: 837

Lapkričio 3 dieną 17:40 val., LSMU – VA sporto salėje susitiko „30+” lygos komandos „Timac Agro – LSMU“ (šeimininkai) ir „DNC prekyba (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 97:94 (25:23, 19:23, 27:26, 26:22).

Rungtynių pradžia šiek tiek sėkmingesnė buvo „DNC prekyba“ komandai. Per pirmas dvi minutes jiems pavyko išprovokuoti keturias varžovų komandines pražangas ir šiek tiek pasilengvinti darbą puolime. Tačiau nors ir pavykdavo svečiams vis pabegti 6-7 taškais į priekį, „Timac Agro – LSMU“ taikliais tolimais metimais pasivydavo ar net aplenkdavo varžovus. Po pirmo kėlinio rezultatu 25:23 priekyje „Timac Agro – LSMU“. Antrojo kėlinio pradžiojo aikštelėje vyko arši kova, kuri tęsėsi 3 minutes. Iškart po to, svečiams pavyko spurtuoti ir atsiplėšti nuo varžovų 8 taškų skirtumu, bet kaip ir pirmajame kėlinyje, „Timac Agro – LSMU“ taikliais tolimais metimais pasivijo varžovus ir likus pusantros minutės rezultatą išlygino (44:44). Po dviejų kėlinių nežymiu skirtumu pirmauja „DNC prekyba“ (44:46), tačiau varžovus kamavo rimtos problemos priekinėje linijoje, nes abu aukšti žaidėjai turėjo po 3-4 asmenines pražangas.

Trečiojo kėlinio pirmas 3 minutes komandos aktyviai kovojo taškas į tašką, nesuteikdami vieni kitiems jokių pranašumų. Tačiau šeimininkai vėl staigiai sumetę kelis tolimus metimus iš eilės atsiplėšė nuo varžovų devyniais taškais. Deja ilgai išlaikyti pranašumo nepavyko. Vos per dvi minutes „DNC prekyba“ pasivijo varžovus ir toliau likusį kėlinio laiką komandos pešėsi taškas į tašką. Po trijų kėlinių pirmauja „DNC prekyba“ rezultatu 71:72. Ketvirtasis kėlinys vyko panašiai kaip ir visos rungtynės. Po pirmų dviejų minučių šeimininkams pavyko šiek tiek išsiveržti į priekį, bet neilgai trukus rezultatas vėl tapo lygus (79:79). Nuo to laiko komandos atkakliai kovėsi iki pat rungtynių pabaigos. Pradėjo jaustis įtampa aikštelėje, komandos apsikeitė techninėmis pražangomis, priekaištaudami teisėjams. Likus minutei iki pagrindinio rungtynių laiko pabaigos švieslentėje degė rezultatas 94:90 „Timac Agro – LSMU“ naudai. Svečiams liko vienintelis šansas ištraukti rungtynes – daryti pražangas ir tikėtis netaiklių varžovų baudų metimų, tačiau „Timac Agro – LSMU“ pavyko išsaugoti pranašumą savo rankose ir šventė sunkią pergalę rezultatu 97:94.

“Timac Agro – LSMU“ komandos treneris M.Petrauskas: „Smagu, kad susirinko daug žaidėjų, pilnas suolelis. Tas tikrai daug prisidėjo prie pergalės. Gal šiek tiek ir sėkmės buvo, bet galą sužaidėm tikrai neblogai, džiaugiamės pergale.“

30+lygos pirmenybėse: užtikrinta „Timac Agro‒ LSMU“ pergalė prieš „Dumblas“ krepšininkus (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 21:18 val.)Lyderių dvikovoje pergalę iškovojo „DNC prekyba“ (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 22:43 val.)Įtemtose 30+ lygos rungtynėse: Timac Agro‒ LSMU komandos pergalė prieš Siusk.lt krepšininkus (2019 spalio 14 d., pirmadienis, 00:01 val.)„Timac Agro‒ LSMU“ netikėtai lengvai įveikė „Šilainius“ (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 19:28 val.)Permainingoje kovoje „Night Club Basement“ turėjo pripažinti „DNC prekybos“ pranašumą (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 22:09 val.)„Timac Agro‒ LSMU“ lengvai įveikė „UNO“ komandą (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 18:45 val.)„Timac Agro ‒ LSMU“ nesunkiai įveikė „Kauno technologijų universitetas“ (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 18:48 val.)„Timac Agro‒ LSMU“ rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę prieš „Šilainiai“ krepšininkus ir išlygino serijos rezultatą (2020 rugsėjo 09 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Siusk.lt“ atsirevanšavo „Timac Agro‒ LSMU“ krepšininkams (2020 sausio 05 d., sekmadienis, 19:28 val.)„UNO“ tik po prątesimo nusileido „DNC prekyba“ (88:94) (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 00:05 val.)