DNC prekyba vs Siusk.lt (78:69)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 25 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„DNC Prekyba“ įtikinamai nugalėjo „Siusk.lt“

2019 lapkričio 25 d., Pirmadienis, 20:16 val., peržiūros: 824

Lapkričio 25 dieną 19:00 val., Kauno kolegijos sporto salėje susitiko „30+” lygos komandos „DNC Prekyba“ (šeimininkai) ir „Siusk.lt“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 78:69 (15:14, 22:17, 25:12, 16:26).

Rungtynių pradžioje komandos įsivėlė į gan chaotišką, greitą žaidimą. Daug anksti išmestų kamuolių, po kurių seka kitos komandos atkovotas kamuolys ir bėgimas į greitą ataką, kuri dažniausiai baigiasi taip pat. Šiek tiek lengviau taškus sekėsi rinkti „DNC Prekybai“, tad „Siusk.lt“ komandai atiteko besivejančių vaidmuo, kuris jiems visai sekėsi. Į kiekvieną šeimininkų mini spurtą, svečiai atsakydavo tuo pačiu ir po pirmo kėlinio rezultatas beveik lygus (15:14). Antrajame kėlinyje viskas klostėsi panašiai. Komandos toliau beveik nesustodamos bėgo, tačiau šeimininkų atitrūkimas vis didėdavo, nepaisant to, kad „Siusk.lt“ komanda vis prisivydavo varžovus. Prieš ilgąją pertrauką „DNC Prekybai“ kartu su A. Gedmino tolimu metimu paskutinę sekundę pavyko įgyti 6 taškų pranašumą (37:31).

Trečiasias kėlinys prasidėjo gan įprastai. Komandos toliau žaidė panašiu žaidimo stiliumu, nieko nekeisdamos. Tačiau kėliniui įpusėjant šeimininkai pradėjo tolti nuo varžovų. „Siusk.lt“ komandai užstrigo puolimas, per kiek daugiau nei pusę kėlinio svečiai sumetė vos 6 taškus, kai varžovai tuo metu jau turėjo sumetę 17 taškų. Tuo metu šeimininkai pasiekė didžiausią turėtą pranašumą – 20 taškų ir privertė „Siusk.lt“ komanda prašyti minutės pertraukėlės. Po minutės pertraukėlės svečiams pavyko susirinkti daugiau taškų, tačiau užsivedusių varžovų pristabdyti nepavyko ir prieš lemiamą ketvirtį „Siusk.lt“ turėjo 19 taškų deficitą. Paskutiniame kėlinyje svečiai tikrai stengėsi sumažinti atsilikimą ir kabintis į rungtynes. Aurimo Dervinsko pastangomis svečiai sumažino atsilikimą iki 10 taškų, bet „DNC Prekyba“ neleido priartėti dar labiau ir šventė pergalę rezultatu 78:69.

“DNC Prekybos“ treneris D.Budginas: „Po ilgosios pertraukos sulaukėme komandos papildymo. Prieš tai teko žaisti antra sudėtimi, tad kilo šiokių tokių sunkumų. Kai visi susirinko, tiesiog, smagiai pažaidėme ir pasiimėm pergalę“

„Sporto manija“ įtikinamai nugalėjo „Siusk.lt“ (2019 lapkričio 09 d., šeštadienis, 17:41 val.)„Night Club Basement“ įtikinamai nugalėjo „Siusk.lt“ (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 22:20 val.)„DNC prekyba“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „Siusk.lt“ (2020 sausio 31 d., penktadienis, 19:40 val.)„DNC prekyba“ puikaus lemiamo ketvirčio dėka palaužė „Šilainius“ (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 22:09 val.)„DNC prekyba“ nugalėjo „Kauno technologijos universiteto“ ekipą (2019 spalio 28 d., pirmadienis, 22:01 val.)„DNC Prekyba“ nesunkiai įveikė „Timac Agro ‒ LSMU“ (2020 rugsėjo 19 d., šeštadienis, 15:42 val.)„DNC prekyba“ ketvirtfinalį pradėjo pergale (2020 kovo 09 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Sporto manija“ neturėjo vargo su „Siusk.lt“ (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 20:05 val.)„DNC prekyba“ įrodė savo pranašumą prieš „Dumblą“ (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 19:15 val.)„DNC prekyba“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Dumblą“ (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 20:14 val.)