DNC prekyba vs Dumblas (75:68)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 02 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„DNC prekyba“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Dumblą“

2019 gruodžio 02 d., Pirmadienis, 20:14 val., peržiūros: 825

Pirmadienį, gruodžio 2 d., Kauno kolegijos mažojoje salėje buvo sužaistos 30+ lygos rungtynės tarp „DNC prekyba“ (3-1) ir „Dumblas“ (2-3) ekipų.

Rungtynių pradžioje „Dumblas“ rinko taškus iš po krepšio, vėliau dar pridėjo keturis tolimus metimus, iš kurių tris realizavo T.Pukelevičius, o po pirmo kėlinio svečiai pirmavo 18:22.

Antrojo kėlinio pradžioje „Dumblo“ puolimui užstrigus „DNC prekyba“ perėmė rungtynių iniciatyvą ir nutolo 34:26. Bet tada du tritaškius pataikė svečiai, kas jiems leido priartėti ir po dviejų kėlinių turėti trijų taškų deficitą 39:36.

Trečiajame kėlinuke ir toliau nedidelę persvarą savo dispozicijoje laikė „DNC prekyba“, o tikslūs S. Klimkevičiaus baudų metimai kėlinio pabaigoje leido dar šiek tiek šeimininkams nutolti – 56:47.

Ketvirto kėlinio pradžioje po S. Klimkevičiaus tolimo šūvio „DNC prekyba“ pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą. Nors „Dumblas“ iškart kirpo savo deficitą iki šešių, tačiau arčiau priartėti jau nebepavyko. Galutinis susitikimo rezultatas 75:68 (18:22, 21:14, 17:11, 19:21).

L.Steikūnas („Dumblas“) apie pralaimėjimo priežastį:

„prastas pasiruošimas sezonui.“

„DNC prekyba“ įrodė savo pranašumą prieš „Dumblą“ (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 19:15 val.)„DNC prekyba“ puikaus lemiamo ketvirčio dėka palaužė „Šilainius“ (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 22:09 val.)„UNO“ gana lengvai susitvarkė su „Dumblu“ (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 16:27 val.)„DNC prekyba“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „Siusk.lt“ (2020 sausio 31 d., penktadienis, 19:40 val.)„DNC prekyba“ neturėjo vargo su „Timac Agro‒ LSMU“ (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 23:08 val.)„DNC Prekyba“ įtikinamai nugalėjo „Siusk.lt“ (2019 lapkričio 25 d., pirmadienis, 20:16 val.)„DNC Prekyba“ nesunkiai įveikė „Timac Agro ‒ LSMU“ (2020 rugsėjo 19 d., šeštadienis, 15:42 val.)Ketvirtajame kėlinyje spurtavę „DNC prekyba“ palaužė „UNO“ (2020 sausio 28 d., antradienis, 00:34 val.)„DNC prekyba“ ketvirtfinalį pradėjo pergale (2020 kovo 09 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Sporto manija“ nesunkiai susitvarkė su „Dumblo“ krepšininkais (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 17:45 val.)