Dumblas vs Siusk.lt (46:64)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 02 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Nerezultatyviose rungtynėse „Siusk.lt“ susidorojo su „Dumblu“

2020 vasario 02 d., Sekmadienis, 18:37 val., peržiūros: 683

Vasario 2 dieną, 13:15 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „30+“ lygos komandos „Dumblas“ (šeimininkai) ir „Siusk.lt“ (svečiai). Jau rungtynių pradžioje į priekį pabėgę „Siusk.lt“ krepšininkai pirmavo viso susitikimo metu, o nerezultatyviose rungtynėse jų persvara atrodė labai solidžiai. Susitikimas baigėsi rezultatu 46:64 (5:17, 19:12, 13:18, 9:17).

Rungtynės labai gerai prasidėjo „Siusk.lt“ krepšininkams, kurie iš karto nutolo net 0:11 ir tik tuomet išsijudino „Dumblo“ puolimas. Šeimininkai atsitiesė antrojo kėlinuko metu, sugebėjo sumažinti atsilikimą, bet prasidedant ilgajai pertraukai priekyje vis dar išliko „Siusk.lt“ 24:29.

Antroje rungtynių dalyje skirtumas dažniausiai išsilaikė ties maždaug 10 taškų riba. Komandos sunkiai rinko taškus, buvo daug kontakto, pražangų. Nors „Dumblas“ turėjo visus šansus sugražinti intrigą, bet lemiamoje rungtynių atkarpoje „Siusk.lt“ dar kartą nutolo ir taip užtvirtino savo persvarą. Rungtynės baigėsi rezultatu 46:64.

„UNO“ gana lengvai susitvarkė su „Dumblu“ (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 16:27 val.)„DNC prekyba“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Dumblą“ (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 20:14 val.)„Sporto manija“ nesunkiai susitvarkė su „Dumblo“ krepšininkais (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 17:45 val.)„Sporto manija“ sutriuškino „Dumblą“ (97:45) (2020 rugsėjo 16 d., trečiadienis, 22:58 val.)„Siusk.lt“ minimaliu skirtumu įveikė „UNO“ ekipą (2020 sausio 10 d., penktadienis, 20:58 val.)„DNC prekyba“ sezono pratęsime dar kartą įveikė „Siusk.lt“ ir žengė į pusfinalį (2020 rugsėjo 06 d., sekmadienis, 22:09 val.)„Night Club Basement“ užtikrintai įveikė „Dumblas“ ekipą (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 21:46 val.)30+lygos pirmenybėse: užtikrinta „Timac Agro‒ LSMU“ pergalė prieš „Dumblas“ krepšininkus (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 21:18 val.)„Night Club Basement“ tik lemiamo ketvirčio metu susitvarkė su „Siusk.lt“ penketuku (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 20:20 val.)„Night Club Basement“ įtikinamai nugalėjo „Siusk.lt“ (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 22:20 val.)