Dumblas vs UNO (78:53)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 20 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Negausiai susirinkę „Dumblas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „UNO“ ekipą

2019 spalio 20 d., Sekmadienis, 14:32 val., peržiūros: 796

Sekmadienį Kauno energijos sporto salėje įvyko 30+ lygos „Furnika“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Dumblas“ ir svečių teisėmis atvykę „UNO“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo, tačiau „Dumblas“ puikiai sužaidė ketvirčio pabaigą, kur laimėjo „sausą“ atkarpą 11:0 ir įgijo dviženklį pranašumą ( 21:10). Antrame ketvirtyje svečiai toliau niekaip nesusitvarkė su varžovų puolimu. Vis dėlto, „UNO sugebėjo surengti mini spurtą, tačiau „Dumblas“ pademonstravo puikų pataikymą iš toli ir greitai atstatė turėtą pranašumą. Rezultatas po dviejų kėlinių – 42:29.

Po ilgosios pertraukos toliau tarp ekipų vyko kieta kova, bet „Dumblas“ puikiai išnaudojo ūgio pranašumą ir neleido varžovams pagalvoti apie skirtumo sumažinimą ( 57:38). Lemiamame kėlinyje „UNO“ niekaip nesugebėjo suregzti atakų, kur tekdavo atakuoti paskutinėmis sekundėmis atakos ir pirmuosius taškus ketvirtyje pelnė tik šeštą žaidimo minutę, o „Dumblas“ užtikrai užbaigė rungtynes ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 78:53 (21:10, 21:19, 15:9, 21:15)

„UNO“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Siųsk.lt“ ekipą (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 21:43 val.)„Night Club Basement“ pasiekė įtikinamą pergalę prieš „Dumblą“ (2019 lapkričio 24 d., sekmadienis, 15:19 val.)Puikiai besipriešinę „Night Club Basement“ turėjo pripažinti „UNO“ pranašumą (2020 sausio 21 d., antradienis, 22:45 val.)„Sporto manija“ panaikino penkiolikos taškų deficitą ir iškovojo pergalę prieš „UNO“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 21:59 val.)„Siusk.lt“ minimaliu skirtumu įveikė „UNO“ ekipą (2020 sausio 10 d., penktadienis, 20:58 val.)Antroje pusėje puolime užstrigęs „Dumblas“ pripažino „Sporto manijos“ pranašumą (2020 sausio 21 d., antradienis, 21:36 val.)„Dumblas“ po atkaklios kovos įveikė „Siusk.lt“ komandą (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 22:19 val.)„Dumblas“ įrodė savo pranašumą prieš „Šilainius“ (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 17:36 val.)„Sporto manija“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „UNO“ (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 23:37 val.)Ketvirtajame kėlinyje spurtavę „DNC prekyba“ palaužė „UNO“ (2020 sausio 28 d., antradienis, 00:34 val.)