Sporto manija vs Siusk.lt (75:54)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 10 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Sporto manija“ neturėjo vargo su „Siusk.lt“

2020 vasario 10 d., Pirmadienis, 20:05 val., peržiūros: 661

Vasario 10 dieną 19:00 val., Kauno kolegijos sporto salėje susitiko „30+” lygos komandos „Sporto manija“ (šeimininkai) ir „Siusk.lt” (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 75:54 (19:13, 18:12, 22:15, 16:14).

Pirmajame kėlinyje komandos žaidė apylygiai. „Siusk.lt“ bandė laimę tolimais metimais, tačiau didesnė dalis jų skrido pro šalį. O „Sporto manija“ saugiai rinko taškus iš po krepšio. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 19:13 šeimininkų naudai. Antrajame kėlinyje šeimininkai prijungė ir tolimus metimus į savo arsenalą, varžovų dauguma metimų bumpsėjo į lanką nepasiekdami tikslo ir po dviejų kėlinių „Sporto manija“ priekyje rezultatu 37:25.

Trečiasis kėlinys prasidėjo gan nerezultatyviai. Abi komandos susikaupę aktyviai dirbo gynyboje ir neleido varžovams pelnyti taškų. Tačiau neilgai trukus komandos pramušė tinklelius, tik geriau tai daryti sekėsi „Sporto manijai“, kuri per trečią kėlinį dar padidino savo pranašumą rezultatu 59:40. Ketvirtajame kėlinyej liko tik formalumai. „Siusk.lt“ buvo pavykę apmažinti skirtumą iki 10 taškų, tačiau iki rungtynių pabaigos „Sporto manija“ susigrąžino dviženklį pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 75:54.

„Sporto manija“ komandos treneris A. Pelšs: „Geras nusiteikimas ir tinkamos gynybos sistemos parinkimas lėmė pergalę.“

„Sporto manija“ įtikinamai nugalėjo „Siusk.lt“ (2019 lapkričio 09 d., šeštadienis, 17:41 val.)„DNC prekyba“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „Siusk.lt“ (2020 sausio 31 d., penktadienis, 19:40 val.)„Sporto manija“ nesunkiai susitvarkė su „Dumblo“ krepšininkais (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 17:45 val.)„Sporto manija“ sutriuškino „Dumblą“ (97:45) (2020 rugsėjo 16 d., trečiadienis, 22:58 val.)„DNC Prekyba“ įtikinamai nugalėjo „Siusk.lt“ (2019 lapkričio 25 d., pirmadienis, 20:16 val.)„Night Club Basement“ įtikinamai nugalėjo „Siusk.lt“ (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 22:20 val.)„Sporto manija“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „UNO“ (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 23:37 val.)„Sporto manija“ pasiekė triuškinamą pergalę (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 20:42 val.)„Sporto manija“ antrą kartą įveikė „UNO“ ir keliauja į pusfinalį (2020 rugsėjo 09 d., trečiadienis, 22:38 val.)„Sporto manija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 rugsėjo 07 d., pirmadienis, 22:23 val.)