Siusk.lt vs Sporto manija (67:97)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 09 d., Šeštadienis, 16:30 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Sporto manija“ įtikinamai nugalėjo „Siusk.lt“

2019 lapkričio 09 d., Šeštadienis, 17:41 val., peržiūros: 819

Lapkričio 9 dieną 16:30 val., Jachtklubo sporto salėje susitiko „30+” lygos komandos „Siusk.lt“ (šeimininkai) ir „Sporto manija“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 67:97 (19:18, 14:38, 19:17, 15:24).

Rungtynių pradžioje iniciatyvos iškart ėmėsi „Siusk.lt“ komanda. Per pirmas tris minutes šeimininkams pavyko spurtuoti rezultatu 10:0. Neilgai trukus varžovai prisivijo šeimininkus ir kėlinuką komandos užbaigė beveik lygiomis (19:18). Antrajame kėlinyje „Sporto manija“ pasigavusi gerą bangą pirmajame kėlinyje, tęsė darbus toliau. Svečiai puikiai pataikė visą kėlinį, prametė vos keturis metimus ir per kėlinį surinko net 38 taškus. Tai leido jiems įgyti 23 taškų pranašumą (33:56).

Trečiajame kėlinyje „Siusk.lt“ komandai pavyko pristabdyti varžovus. „Sporto manija“ praščiau mėtė metimus, tad komandos visą kėlinį žaidė apylygiai, tačiau tai buvo į naudą svečiams, nes 21 taško skirtumas išliko ir po trijų kėlinių (52:73). Ketvirtjame kėlinyje liko tik sutvarkyti formalumus. „Sporto manija“ dar labiau padidino pranašumą iki 30 taškų ir šventė pergalę rezultatu 67:97.

„DNC Prekyba“ įtikinamai nugalėjo „Siusk.lt“ (2019 lapkričio 25 d., pirmadienis, 20:16 val.)„Night Club Basement“ įtikinamai nugalėjo „Siusk.lt“ (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 22:20 val.)„Sporto manija“ neturėjo vargo su „Siusk.lt“ (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 20:05 val.)„Sporto manija“ sutriuškino „Dumblą“ (97:45) (2020 rugsėjo 16 d., trečiadienis, 22:58 val.)„Sporto manija“ pasiekė triuškinamą pergalę (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 20:42 val.)„Sporto manija“ nesunkiai susitvarkė su „Dumblo“ krepšininkais (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 17:45 val.)„Sporto manija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 rugsėjo 07 d., pirmadienis, 22:23 val.)„Sporto manija“ rungtynių pabaigoje palaužė „Night Club Basement“ krepšininkus (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 22:40 val.)„DNC prekyba“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „Siusk.lt“ (2020 sausio 31 d., penktadienis, 19:40 val.)„Sporto manija“ užtikrintai žengė į finalą (2020 rugsėjo 20 d., sekmadienis, 15:17 val.)