Sporto manija vs UNO (76:54)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 02 d., Pirmadienis, 20:20 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Sporto manija“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „UNO“

2020 kovo 02 d., Pirmadienis, 23:37 val., peržiūros: 826

Vėlų pirmadienio vakarą Kauno kolegijos mažojoje salėje vyko 30+ lygos rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Sporto manija“ su svečiais – „UNO“. Puikus ketvirtasis kėlinys leido „Sporto manija“ krepšininkams iškovoti gana solidžią pergalę.

Pirmasis rungtynių ketvirtis prasidėjo geresniu svečių žaidimu. Sužaidus puse ketvirčio skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 10 taškų – 5:15. Tačiau tada vaizdas aikštelėje kardinaliai pasikeitė. Visišką žaidimo kontrolę į savo rankas perėmė šeimininkai. Atkarpa 11:0 leido „Sporto manija“ komandai net išsiveržti į priekį dar pirmajame ketvirtyje. Po pirmųjų 10 minučių – 16:15.

Antrajame rungtynių kėlinyje ir toliau sėkmingą žaidimo atkarpą pratęsė šeimininkai. Jie vedami A. Juozapaičio, kuris pelnė 6 iš eilės komandos taškus, įpusėjus ketvirčiui susikrovė 9 taškų persvarą (29:20). „UNO“ krepšininkams sunkiai sekėsi stabdyti įsibėgėjusius varžovus. Prieš pertrauką – 34:26.

Po ilgosios pertraukos „UNO“ krepšininkams pavyko pagerinti savo žaidimą. Geresnį puolimą pademonstravę svečiai sugebėjo priartėti iki 3 taškų – 37:34. Vis dėl to tada šeimininkai pelnė 6 taškus be atsako bei padidino savo persvarą iki 9 taškų. Prieš lemiamą ketvirtį – 47:38.

Paskutinysis rungtynių ketvirtis visiškai priklausė „Sporto manija“ komandai. Šeimininkai taip užsikūrė puolime, kad sugebėjo įmesti net 9 tolimas bombas per ketvirtį ir visiškai nuspręsti rungtynių baigtį. 4 tritaškius iš eilės įmetė T. Lukauskis, dar tris pridėjo M.Neščiokas. Rungtynės baigėsi užtikrinta „Sporto manija“ komandos pergale rezultatu – 76:54.

Komandos trenerio M. Vaškūno komentaras po pergalingų rungtynių:
„Antroj pusėj galų gale sušilo žmonės, prisitaikė prie šviesos , pradėjo pataikyti. Žaidėm savo žaidimą, kaip visada, tiesiog, galbūt kiek vėliau įsibėgėjom ir viskas.“

„Šilainiai“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „UNO“ (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 22:48 val.)„Sporto manija“ neturėjo vargo su „Siusk.lt“ (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 20:05 val.)„Sporto manija“ panaikino penkiolikos taškų deficitą ir iškovojo pergalę prieš „UNO“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 21:59 val.)„Sporto manija“ antrą kartą įveikė „UNO“ ir keliauja į pusfinalį (2020 rugsėjo 09 d., trečiadienis, 22:38 val.)„Sporto manija“ nesunkiai susitvarkė su „Dumblo“ krepšininkais (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 17:45 val.)„Sporto manija“ rungtynių pabaigoje palaužė „Night Club Basement“ krepšininkus (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 22:40 val.)„Sporto manija“ užtikrintai žengė į finalą (2020 rugsėjo 20 d., sekmadienis, 15:17 val.)„Sporto manija“ pasiekė triuškinamą pergalę (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 20:42 val.)„Sporto manija“ įtikinamai nugalėjo „Siusk.lt“ (2019 lapkričio 09 d., šeštadienis, 17:41 val.)„Sporto manija“ sutriuškino „Dumblą“ (97:45) (2020 rugsėjo 16 d., trečiadienis, 22:58 val.)