Kauno savivaldybė & Policija vs Šernai (61:75)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 06 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kausta, Naglio g. 4a, Kaunas, LT-52367

„Šernai“ nutraukė šešių paeiliui „Kauno savivaldybės & Policijos“ pergalių seriją

2019 sausio 06 d., Sekmadienis, 17:14 val., peržiūros: 701

Sausio 6 d., sekmadienį, Kaustos sporto salėje įvyko 30+ lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Kauno savivaldybė & Policija“ (7/1) ir svečiai – „Šernai“ (5/5).

Rungtynių pradžioje, kaip ir įprasta po šventinių atostogų, ekipų metimai dažniausiai skriejo pro šalį. Visgi, P. Juchnevičiaus keli metimai kėlinuko pabaigoje leido svečiams pirmą kėlinuką laimėti 11:15.

Antrajame ketvirtyje po tritaškį įšovė R.Calkevičius, L.Garnelis ir S.Staniulis, metimus taip pat sumetė L.Kalėda, o „Šernai“ nutolo. Po antrojo kėlinio svečiai turėjo dviženklį pranašumą 21:36.

Trečiajame kėlinuke ir toliau rungtynių iniciatyva priklausė „Šernams“, kurie dar labiau padidino savo pranašumą – 36:56.

Ketvirtajame kėlinyje įsižaidė šeimininkų krepšininkai M.Patašius ir T.Grigalevičius, tačiau arčiau varžovų šeimininkai jau nepriartėjo. Galutinis susitikimo rezultatas 61:75 (11:15, 10:21, 15:20, 25:19).

„Šernai“ užstrigo „Kauno savivaldybė & Policija“ gynybos gniaužtuose (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 18:14 val.)Atkakliame ketvirtfinalio mūšyje „Kauno savivaldybės & Policijos“ pergalė prieš „Sporto maniją“ (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 19:08 val.)„Sporto manija“ eliminavo „Kauno savivaldybė & Policija“ ir pateko į 30+ lygos pusfinalį (2019 balandžio 04 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)„DNC prekyba“ atsirevanšavo „Kauno savivaldybei & Policijai“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 17:16 val.)Tik po pratęsimo „LSMU“ įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ ekipą (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 17:47 val.)Atkakliose rungtynėse „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Sporto maniją“ (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 20:44 val.)„Sporto manija“ išlygino serijos rezultatą prieš „Kauno savivaldybė & Policija“ (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 22:39 val.)Fantastiškai trečią kėlinuką sužaidusi „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „DNC prekybą“ (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 17:55 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 17:24 val.)Permainingoje kovoje „Kauno savivaldybė & Policija“palaužė „Agentus“ ekipą (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 18:08 val.)