LSMU vs Dumblas (80:73)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 kovo 03 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

„LSMU“ po atkaklios kovos įveikė „Dumblas“ krepšininkus

2019 kovo 03 d., Sekmadienis, 21:51 val., peržiūros: 661

Sekmadienį, kovo 3 dieną Lietuvos mokslų universiteto sporto salėje įvyko „30+“ lygos antrojo turo A pogrupio rungtynės tarp šeimininkų „LSMU“ bei svečių- „Dumblas“ krepšininkų. Ketvirtajame kėlinyje gerą tritaškių taiklumą pademonstravę šeimininkai šventė pergalę, rezultatu: 80:73 (13:27, 24:13, 20:19, 23:14).

Rungtynių pradžia pasižymėjo „Dumblo“ komandos spurtu. Šeimininkams vis nesisekė įmesti pirmųjų taškų. Tuo pasinaudoję svečiai, vis didino pranašumą ir po N. Gursko pataikyto dvitaškio, „Dumblo“ komandos persvara išaugo iki 11 (0:11). Ir toliau pirmajame kėlinyje šeiminkams nesusitvarkius su N. Gursko geru žaidimu, po pirmųjų dešimties minučių svečiai turėjo įtikinamą persvarą (13:27). Antrojo kėlinio viduryje A.Bartusevičius įmestas dvitaškis sumažino „LSMU“ persvarą iki -9 (27:36). Pajutę žaidimo skonį, šeimininkai įjungė penktą pavarą ir po dviejų kėlinių, rezultatas buvo: (37:40)- svečių naudai

Antra rungtynių pusė pasižymėjo kieta kova. Trečiajame kėlinyje šeiminkai alsavo varžovams į nugarą, bet L. Steikūno T. Jorudo tandemas neleido „LSMU“ įsiveršti ir rezultatas po trečiojo kėlinio buvo +2 (57:59)- svečių naudai. Ketvirtojo kėlinio viduryje po trečiojo iš eilės P. Kleizos tritaškio šeiminkai įsiveržė į priekį (68:65). Perlaužę rungtynes „LSMU“ laikė iniciatyvą savo rankose. Gerą gynybą ir šaltus nervus pademonstravę šeiminkai, šventė pergalę, rezultatu (80:73)

Šiuo metu „30+“ lygos antrojo turo A pogrupyje „LSMU“ su devyniomis pergalėmis ir šešiais pralaimėjimais užima penktą vietą, tuo metu „Dumblas“ su penkiomis pergalėmis ir dešimt pralaimėjimų, rikiuojasi šešti.

„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ krepšininkus (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 15:02 val.)„DNC prekyba“ lengvai įveikė „Dumblo“ ekipą (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 15:34 val.)„Šernai“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Dumblu“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 17:03 val.)„LSMU“ lengvai įveikė „Sporto manija“ (96:59) (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:36 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ po sunkios kovos įveikė „LSMU“ (2019 kovo 11 d., pirmadienis, 21:09 val.)18 taškų deficitą panaikinę „Šilainiai“ palaužė „Dumblo“ krepšininkus (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 14:39 val.)„LSMU“ iškovojo „30+“ lygos bronzos medalius (2019 balandžio 27 d., šeštadienis, 18:11 val.)P. Kleizos vedama „LSMU“ įveikė „Šernus“ (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 20:48 val.)Vos penkiese susirinkę „LSMU“ įveikė „Agentus“ ekipą (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 20:20 val.)„LSMU“ po pratęsimo nusileido „Siusk.lt“ (74:87) (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 23:56 val.)