UNO vs Šilainiai (71:85)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 12 d., Trečiadienis, 20:25 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Šilainiai perlaužė varžybas ir nugalėjo UNO komandą

2018 gruodžio 13 d., Ketvirtadienis, 01:12 val., peržiūros: 599

Trečiadienio vakarą 30+ lygos varžybose UNO priėmė komandą Šilainiai. Nuo pat pradžių kiek sėkmingiau sekėsi UNO vyrams, kurie po keletos taiklių metimų pirmavo 7:2. R.Stirbys ir V.Dambauskas duetas neleido šeimininkams pernelyg nutolti ir likus maždaug 2 minutes jau pirmavo Šilainiai 11:14. Vis gi šeimininkai vėl persvėrė rezultatą savo naudai, o kėliniko gale tritaškiais apsikeitė A.Olberkis ir N.Urbanavičius 18:17. Antrajame ketvirtyje ir toliau sėkmingiau žaidė UNO, gerą atkarpėlę puolime sužaidė L.Stankevičius ir likus maždaug pusei minutes UNO buvo priekyje 42:30, bet nesėkminga kėlinio pabaiga ir 4 taškus palnęs V.Dambauskas švelnino skirtumą iki 42:34.

Trečiajame ketvirtyje ilgą laiką ir toliau priekyje buvo UNO, kurie likus 1,5 minutės dar pirmavo 58:48, tačiau tragiškas kėlinuko galas vėl neleido ramiai gyventi, o prieš lemiamas dešimt minučių Šilainiai atsilikinėjo jau tik 2 taškais 58:56. Ketvirtojo kėlinuko pirmąsias 3 minutes aikštėje vis dar vyko lygi kova, tačiau Šilainiai tandemas R.Stirbys ir N.Urbanavičius nusprendė nebejuokauti ir 4 minučių atkarpą laimėję net 16:0 praktiškai išsprendė varžybų likimą 64:81. Per likusį varžybų laiką UNO vyrai dar kiek aptirpdė varžovų persvarą, tačiau pergalę 71:85 šventė Šilainiai.

Po rungtynių Šilainiai komandos žaidėjai nedaugžodžiavo: „laimėjo geresni“.

„Šilainiai“ po pratęsimo palaužė „Dumblą“ ir keliauja į pusfinalį (2019 balandžio 09 d., antradienis, 20:27 val.)„Siusk.lt“ nesunkiai įveikė „UNO“ komandą (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:32 val.)„Šilainiai“ ketvirtfinalį pradėjo pergale (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 23:19 val.)„Šilainiai“ neturėjo vargo su „LSMU“ krepšininkais (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 19:54 val.)18 taškų deficitą panaikinę „Šilainiai“ palaužė „Dumblo“ krepšininkus (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 14:39 val.)„Julijanava“ nuostabiai sužaidė antrąją rungtynių pusę ir iškovojo pergalę (2018 gruodžio 01 d., šeštadienis, 19:42 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalė atiteko „UNO“ krepšininkams (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 22:40 val.)„Dumblas“ įveikė „Šilainius“ ir išlygino serijos rezultatą (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 16:03 val.)Po ilgosios pertraukos „Šilainiai“ susitvarkė su „Siusk.lt“ (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 22:34 val.)Tritaškiais varžovus žudę „Agentus“ lengvai įveikė „UNO“ (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 22:37 val.)