Kauno savivaldybė & Policija vs DNC prekyba (86:82)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 20 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kausta, Naglio g. 4a, Kaunas, LT-52367

Fantastiškai trečią kėlinuką sužaidusi „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „DNC prekybą“

2019 sausio 20 d., Sekmadienis, 17:55 val., peržiūros: 631

Sausio 20 d., sekmadienį, Kaustos sporto salėje įvyko 30+ lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Kauno savivaldybė & Policija“ (7/2) ir svečiai – „DNC prekyba“ (7/1).

Rungtynės prasidėjo labai rezultatyviai, o „Kauno savivaldybė & Policija“ įpusėjus kėliniui pirmavo 16:10. Bet tada „DNC prekyba“ spurtavo 0:8 ir persvėrė rungtynių rezultatą. Visgi, keli tikslūs metimai kėlinuko pabaigoje vėl leido šeimininkams pirmauti – 22:21.

Antrajame kėlinuke du S. Skruodžio tritaškiai nutolino svečius – 24:29. Bet tada M.Balkus penkiais taškais rezultatą išlygino. Antroje kėlinuko pusėje „DNC prekyba“ pataikė keturis tolimus metimus, kurie leido įgyti dviženklę persvarą 33:45. Į tai šeimininkai atsakė taip pat dviem taikliais tolimais metimais, po kurių kiek priartėjo – 41:47.

Trečiasis kėlinys prasidėjo „Kauno savivaldybės & Policijos“ spurtu, kuris vėl leido atstayti rungtynėse status quo – 49:49. Ir toliau sėkmingai žaidęs šeimininkų lyderis T.Grigalevičius vedė „Kauno savivaldybę & Policiją“ į priekį, o fantastiškai šį ketvirtį sužaidę šeimininkai jau po trijų kėlinių buvo priekyje – 73:56.

Ketvirtame kėlinyje greitų atakų dėka „DNC prekyba“ sugebėjo priartėti – 77:67. Kai jau atrodė, jog intrigos „DNC prekybai“ atkurti nepavyks, nedovanotinai šeimininkai kelis kartus suklydo, o svečiai tuo pasinaudoję priartėjo iki dviejų taškų – 84:82. Visgi, taiklūs T. Grigalevičiaus baudų metimai užtvirtino pergalę „Kauno savivaldybei & Policijai“. Galutinis susitikimo rezultatas 86:82 (22:21, 19:26, 32:9, 13:26).

G.Rūkas („Kauno savivaldybė & Policija“):

„tą, ką pasidarėme trečiajame kėlinyje, ketvirtajame – jeigu būtų dar viena minute daugiau – būtume neištraukę. Vos vos užteko.“

Atkakliose rungtynėse „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Sporto maniją“ (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 20:44 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ po sunkios kovos įveikė „LSMU“ (2019 kovo 11 d., pirmadienis, 21:09 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ ataikė „Dumblo“ šturmą (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 17:48 val.)„Kauno savivaldybė & Policija “ po įtemptos kovos įveikė „Siusk.lt“ (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 18:48 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ be vargo įveikė „Baltic Transline“ krepšininkus (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 21:26 val.)„Šernai“ nutraukė šešių paeiliui „Kauno savivaldybės & Policijos“ pergalių seriją (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 17:14 val.)Permainingoje kovoje „Kauno savivaldybė & Policija“palaužė „Agentus“ ekipą (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 18:08 val.)Tik po pratęsimo „LSMU“ įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ ekipą (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 17:47 val.)Atkakliame ketvirtfinalio mūšyje „Kauno savivaldybės & Policijos“ pergalė prieš „Sporto maniją“ (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 19:08 val.)„Sporto manija“ išlygino serijos rezultatą prieš „Kauno savivaldybė & Policija“ (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 22:39 val.)