LSMU vs Agentus (60:54)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 02 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

Vos penkiese susirinkę „LSMU“ įveikė „Agentus“ ekipą

2018 gruodžio 02 d., Sekmadienis, 20:20 val., peržiūros: 835

Sekmadienį, gruodžio 2 dieną, LSMU – Veterinarijos akademijos sporto salėje įvyko „30+“ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „LSMU“ bei svečių „Agentus“. Į šias rungtynes aikštelės šeimininkai susirinko vos penkiese, tačiau tai nesutrukdė jiems didžiąją rungtynių dalį diktuoti savas sąlygas ir iškovoti pergalės.

Rungtynes kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurių gretose žibėjo M.Petrauskas, kuris smeigė tris taiklius tolimus metimus ir išvedė savo komandą į priekį. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė, skirtumas tarp komandų nesikeitė, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 16:13. Antrojo ketvirčio pradžioje komandos ir toliau žaidė taškas į tašką ir skirtumas tarp komandų per daug ir toliau nekito. Per likusį kėlinio laiką komandos dar apsikeitė po taiklų dvitaškį ir „LSMU“ ekipai pavyko išlaikyti menką pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 31:28.

Trečiojo ketvirčio pradžioje komandos ir toliau žaidė apylygiai, skirtumas per daug nekito. Bet vėliau „LSMU“ ekipa smeigė porą taiklių tolimų metimų ir įgijo jau rimčiausia pranašumą šiose rungtynėse. Tuo tarpu „Agentus“ itin strigo puolime, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 47:38. Lemiamą ketvirtį 7:0 spurtu pradėjo „Agentus“ ir pradėjo kvėpuoti savo varžovams į nugarą. Tačiau vėliau „LSMU“ pradėjo po truputį tolti nuo savo varžovų ir likus žaisti tris minutes, jie skaičiavo šešių taškų atotrūkį. Tuomet pavojingą atkarpą sužaidė „Agentus“ ir pelnė keturis taškus be atsako. Taip pat jie galėjo ir išlyginti rezultatą, tačiau metimai skriejo pro šalį ir likus žaisti 12-ai sekundžių, svečių ekipos atsilikimas buvo keturi taškai. Lemiamas išpuolis svečiams neatnešė naudos ir „LSMU“ iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 60:54.

Marius Petrauskas („LSMU“):
“Jokio pranašumo neturėjom. Nežinau, gal kai mažiau susirenkam, tai stipriau susiimam. Gerai gynėmės. 54 praleisti taškai, tai tikrai gerai susigynėm. Įmetėm irgi nedaug, tačiau svarbiausia, kad to užteko pergalei“.

P. Kleizos vedama „LSMU“ įveikė „Šernus“ (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 20:48 val.)Tik po pratęsimo „LSMU“ įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ ekipą (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 17:47 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Agentus“ įveikė „Šernus“ (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 19:08 val.)Pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse „Agentus“ įveikė „Siusk.lt“ (67:58) (2019 kovo 15 d., penktadienis, 21:05 val.)„DNC prekyba“ įveikė „Agentus“ ir žengia į finalinį ketvertą (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 21:20 val.)„Šernai“ įveikė penkiese susirinkusius „LSMU“ (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 19:01 val.)„LSMU“ po atkaklios kovos įveikė „Dumblas“ krepšininkus (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 21:51 val.)„LSMU“ lengvai įveikė „Sporto manija“ (96:59) (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:36 val.)„DNC prekyba“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Agentus“ pasipriešinimą (2019 kovo 25 d., pirmadienis, 18:55 val.)Permainingose rungtynėse „Agentus“ įveikė „Uno“ (78:66) (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 22:13 val.)