Sporto manija vs Siusk.lt (81:70)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 20 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „Sporto manija“ komandos pergalę

2019 sausio 20 d., Sekmadienis, 15:45 val., peržiūros: 454

Sausio 20 dieną, 14:30 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „30+“ lygos komandos „Sporto manija“ (šeimininkai) ir „Siusk.lt“ (svečiai). Nors komandos du ketvirčius žaidė lygiai, tačiau po ilgosios pertraukos „Sporto manija“ susikrovė dviženklį pranašumą kurį išlaikė iki pat susitikimo pabaigos. Rungtynės baigėsi rezultatu 81:70 (21:18, 14:18, 20:9, 26:25).

Rungtynių pradžia nebuvo itin rezultatyvi, tačiau komandos žaidė labai lygiai, skirtumas visą laiką išliko vos keli taškeliai ir nei viena pusė nenutolo. Antrame ketvirtyje taip pat didelių permainų neįvyko, komandos vis dar daug dėmesio skyrė gynybai ir prasidedant ilgajai pertraukai „Siusk.lt“ pirmavo tik nežymiu pranašumu 35:36.

Po ilgosios pertraukos „Sporto manija“ sužaidė puikią atkarpą ir iš karto nutolo. Skirtumas nepastebimai išaugo, kol galiausiai komandos skyrė net ir dviženklis skirtumas, nuo to momento žaidimas vėl išsilygino ir komandos vėl ėmė žaisti lygiai. „Siusk.lt“ trumpam atsitiesė, skirtumą sumažino iki keturių taškų, bet tai buvo viskas, komanda vėl pateko į nedidelę duobę, paleido varžovus tolyn ir galiausiai ekipa visiškai nuleido rankas. Rungtynės baigėsi rezultatu 81:70.

Antroje rungtynių pusėje spurtavusi „Sporto manija“ įveikė „Baltic Transline“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 20:15 val.)Puikus pirmasis kėlinukas nulėmė „Šernų“ pergalę (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 16:05 val.)„Siųsk.lt“ antroje rungtynių dalyje įveikė „Baltic Transline“ (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 22:01 val.)„Sporto manija“ iškovojo pirmąją pergalę (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 19:01 val.)„Šilainiai“ neleido „Sporto manijai“ iškovoti pirmosios pergalės 30+ lygoje (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 15:45 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse „Sporto manija“ lengvai įveikė „UNO“ (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 15:41 val.)„UNO“ turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 21:38 val.)„Siusk.lt“ rungtynių pabaigoje palaužė „Baltic Transline“ (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 21:36 val.)„DNC prekyba“ paskutinėmis sekundėmis įveikė „Sporto manijos“ penketuką (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 21:49 val.)Atkakliose rungtynėse „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Sporto maniją“ (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 20:44 val.)