Kauno savivaldybė & Policija vs Agentus (85:79)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 27 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kausta, Naglio g. 4a, Kaunas, LT-52367

Permainingoje kovoje „Kauno savivaldybė & Policija“palaužė „Agentus“ ekipą

2019 sausio 27 d., Sekmadienis, 18:08 val., peržiūros: 629

Sekmadienį, sausio 27 – ąją dieną, Kaustos sporto salėje įvyko 30+ lygos rungtynės kuriose susitiko „Kauno savivaldybė & Policija“ (šeimininkai) ir „Agentus“ (svečiai).

Rungtynės prasidėjo geresniu svečių žaidimu puolime ir pusę kėlinio jie išlaikė žaidimo vadžias savo rankose. Tik įpusėjus kėliniui šeimininkai pagaliau pradėjo užtikintai rinkti taškus ir išsiveržė į priekį. Po to žaidimas buvo žymiai rezultatyvesnis. Šeimininkai neleido svečiams pabėgti toli į priekį ir abi pusės atrodė panašaus pajėgumo ir lygus žaidimas tęsėsi iki pat pirmojo kėlinuko pabaigos – 15:21.

Kur kas įdomesnis buvo antrasis ketvertis, šeimininkams sunkiai sekėsi pradžioje, o ir toliau aukštą tempą diktavę svečiai netrukus šovė į priekį ir įpusėjus kėliniui turėjo 6 taškų persvarą. Žaidimas buvo atviras, tačiau komandų taiklumas šlubavo, bet šįkart kėlinio pabaigoje šeimininkai sužaidė lyg ant bangų ir jau turėjo 4 taškų pranašumą savo naudai– 45:41.

Trečiasis ketvertis prasidėjo taikliais tritaškiais abėjoms komandoms. Paskui vėl komandos žaidė apylygiai ir keitėsi sekmingomis atakomis. Kėliniui įpusėjus, „Kauno savivaldybė & Policija“ įgijo vėl kelių taškų pranašumą, tačiau tuomet krito į šiokią tokią duobę ir leido savo varžovams išlyginti rezultatą. Per likusį kėlinio laiką niekas kardinaliai nepasikeitė ir rezultatas po trijų ketvirčių buvo 66:64.

Lemiamą ketvirtį kiek geriau pradėjo „Kauno savivaldybė & Policija“ ir per 40 sekundžių įgijo aštuonių taškų pranašumą. Tačiau tuomet geresnę atkarpą sužaidė svečių komandą ir susigrąžino pranašumą į savo rankas. Lemiamu momentu „Kauno savivaldybė & Policija“išlaikė pranašumą savo rankose dėka geros gynybos ir prasto varžovų pataikymo ir iškovojo pergalę . Galutinis rungtynių rezultatas buvo 85:79

„Kauno savivaldybė & Policija“ komandos žaidėjas G.Rūkas: Šiandiena turėjome daugiau jėgų už varžovus, nes jie buvo tik šešiese. Pataikėme truputį geriau, nei keletą paskutinių rungtynių, tai ir atnešė mums pergale.

„Kauno savivaldybė & Policija“ ataikė „Dumblo“ šturmą (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 17:48 val.)„Šernai“ užstrigo „Kauno savivaldybė & Policija“ gynybos gniaužtuose (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 18:14 val.)Atkakliose rungtynėse „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Sporto maniją“ (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 20:44 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ po sunkios kovos įveikė „LSMU“ (2019 kovo 11 d., pirmadienis, 21:09 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ iškovojo pergalę prieš „UNO“ (78:65) (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 19:52 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 17:24 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ be vargo įveikė „Baltic Transline“ krepšininkus (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 21:26 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ atlošė 20 taškų, tačiau pralaimėjo „Šilainiams“ (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 19:07 val.)Tik po pratęsimo „LSMU“ įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ ekipą (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 17:47 val.)„Sporto manija“ eliminavo „Kauno savivaldybė & Policija“ ir pateko į 30+ lygos pusfinalį (2019 balandžio 04 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)