Dumblas vs Šernai (65:73)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 24 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Šernai“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Dumblu“

2019 vasario 24 d., Sekmadienis, 17:03 val., peržiūros: 606

Sekmadienį, vasario 24-ąją dieną, „Kauno energijos“ sporto salėje buvo sužaistos KKL 30+ lygos, „Furnika“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Dumblas“ ir svečių teisėmis žaidusi „ Šernų“ komanda.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, tačiau pirmojo spurtą surengė šeimininkų ekipa, kuri įgijo nežymų pranašumą(14:9). Ketvirčio pabaiga vėl buvo nerezultatyvi, tačiau „Dumblas“ išsaugojo nedidelį panašumą – 19:13. Antrame ketvirtyje geriau startavo šeimininkai, kurie trumpam buvo įgiję dviženklį pranašumą, bet svečiai netrukus spurtavo 7:0 ir jau vėl kvėpavo varžovams į nugarą (23:20). „Dumbra“ toliau nestabdė apsukų ir diktavo savo žaidimo sąlygas. Svečiams niekaip nepavyko susitvarkyti su gynyba ir prieš ilgąją pertrauką skirtumas tarp komandų buvo dviženklis – 37:26.

Po ilgosios pertraukos svečiai tiek puolime, tiek gynyboje pradėjo žaisti žymiai agresyviai ir parėmė žaidimo kontrolę į savo rankas, o mažėjanti šeimininkų persvara privertė juos prašyti minutė pertraukėlės. Ant bangos rungtyniavę svečiai po trijų kėlinių atsilikinėjo tik trimis taškais – 55:52. Ketvirtame kėlinyje „Šernai“ ir toliau nemažino apsukų ir po spurto 11:0 išsiveržė į priekį, o kiekvienas tikslus metimas varė varžovus į nerviltį (57:67). Nors rungtynių pabaigoje šeimininkams ir pavyko prisivyti oponentus, bet svečiai atsilikė ir šventė pergalę po sunkios kovos, rezultatu – 65:73 (19:13, 18:13, 18:26, 10:21).

„Šernai“ įveikė penkiese susirinkusius „LSMU“ (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 19:01 val.)„LSMU“ po atkaklios kovos įveikė „Dumblas“ krepšininkus (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 21:51 val.)„Šilainiai“ po pratęsimo palaužė „Dumblą“ ir keliauja į pusfinalį (2019 balandžio 09 d., antradienis, 20:27 val.)„DNC prekybos“ tritaškiai pražudė „Dumblą“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 14:28 val.)„DNC prekyba“ lengvai įveikė „Dumblo“ ekipą (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 15:34 val.)„Šernai“ įveikė „Šilainių“ ekipą (2019 sausio 02 d., trečiadienis, 21:55 val.)„Šernai“ nepasipriešino „Siusk.lt“ (65:84) (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:47 val.)Po permainingos ir atkaklios kovos pergalę pasiekė „UNO“ (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 22:31 val.)„Šernai“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „LSMU“ ekipą (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 19:07 val.)„Agentus“ antroje rungtynių pusėje neatsilaikė prieš „Dumblas“ (59:73) (2019 sausio 10 d., ketvirtadienis, 19:44 val.)