Dumblas vs Sporto manija (107:39)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 11 d., Sekmadienis, 13:10 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Dumblas“ turėjo lengvą treniruotę su „Sporto manija“

2018 lapkričio 11 d., Sekmadienis, 16:30 val., peržiūros: 734

Lapkričio 11 dieną, 13:10 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „30+“ lygos komandos „Dumblas“ (šeimininkai) ir „Sporto manija“ (svečiai). Šiose rugntynėse „Sporto manija“ susirinko vos penkiese ir visiškai nesugebėjo pasipriešinti šeimininkams, kurie pasiekė triuškinamą pergalę rezultatu 107:39 (28:3, 19:14, 25:10, 35:12).

Jau rungtynių pradžia parodė, kad šiandien bus žaidimas „į vienus vartus“, šeimininkai galingai startavo ir iš karto nutolo rezultatu 28:0. „Sporto manija“ pirmame kėlinuke surinko vos tris taškelius ir buvo aišku, kad likęs laikas tebus formalumas. Tiesa, dar antrojo kėlinuko metu „Dumblas“ visiškai atsipalaidavo ir jau leido varžovams pelnyti nors kažkiek taškų, o ir patys jų rinko ne tiek jau ir daug. Vis tik ilgoji pertrauka prasidėjo užtikrintai pirmaujant „Dumblui“ 47:17.

Po ilgosios pertraukos „Dumblo“ komanda aiškiai norėjo visą savo puolimą skirti tik tolimiems metimams, tad šiandien iš tritaškio zonos jie atakavo net 57 kartus, o dauguma metimų buvo visiškai nedengiami. „Sporto manija“ puolime taip pat kiek atsigavo ir galiausiai surinko visai padorų taškų skaičių. Rungtynėse buvo itin mažai pražangų, tad laikas ėjo geitai, kol galiausiai šeimininkai perkopė simbolinę 100 taškų ribą ir laimėjo susitikimą rezultatu 107:39.

„LSMU“ lengvai įveikė „Sporto manija“ (96:59) (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:36 val.)„UNO“ turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 21:38 val.)„Baltic Transline“ turėjo pripažinti „Sporto Manijos“ pranašumą (2019 sausio 15 d., antradienis, 23:27 val.)„DNC prekyba“ paskutinėmis sekundėmis įveikė „Sporto manijos“ penketuką (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 21:49 val.)„Šilainiai“ neleido „Sporto manijai“ iškovoti pirmosios pergalės 30+ lygoje (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 15:45 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ krepšininkus (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 15:02 val.)Atkakliose rungtynėse „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Sporto maniją“ (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 20:44 val.)Atkakliame ketvirtfinalio mūšyje „Kauno savivaldybės & Policijos“ pergalė prieš „Sporto maniją“ (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 19:08 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse „Sporto manija“ lengvai įveikė „UNO“ (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 15:41 val.)„Dumblas“ įveikė „Šilainius“ ir išlygino serijos rezultatą (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 16:03 val.)