Kauno savivaldybė & Policija vs LSMU (89:93)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 04 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kausta, Naglio g. 4a, Kaunas, LT-52367

Tik po pratęsimo „LSMU“ įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ ekipą

2018 lapkričio 04 d., Sekmadienis, 17:47 val., peržiūros: 876

Sekmadienį Kausto sporto salėje įvyko 30+ lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Kauno savivaldybė & Policija“ ir svečių teisėmis atvyko „LSMU“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Po minutės pertraukėlės „Kauno savivaldybė & Policija“ toliau gynėsi zonine gynyba, o svečiams sunkiai sekėsi įveikti ją ir šeimininkai susikrovė 7 taškų pranašumą. Antrame kėlinyje „LSMU“ pradėjo draskyti gynybą, kur per keletą minučių išlygino rezultatą. Viskas pasikeitė aukštyn kojom, kai „Kauno savivaldybė & Policija“ surengė spurtą 11:0. Per likusį laiką „LSMU“ mažais žingsniukais sumažino skirtumą – 39:35.

Po ilgosios pertraukos ekipos apsikeisdavo sėkmingomis atkarpomis ir „Kauno savivaldybė & Policija“ išlaikė turėtą pranašumą. Vis dėlto, „LSMU“ gavo greitų atakų, o šeimininkai rinko lengvus taškus ( 62:48). Ketvirtame ketvirtyje „LSMU“ nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir su kiekviena minute mažino skirtumą, kur sužaidus pusę ketvirčio komandas skyrė vienas taškas ( 70:69). Rungtynių pabaigoje „LSMU“ išlaikė iniciatyvą savo rankose ir sunkia kova iškovojo pratęsimą, rezultatu – 79:79

Pratęsime toliau tarp komandų vyko kieta kova ir kiekvienas taškas buvo aukso vertės. Vis dėlto, „LSMU“ pasigynė nuo lemiamos atakos ir iškovojo sunkią pergal, rezultatu – 89:93 (23:16, 16:19, 29:21, 11:23, 10:14)

Vos penkiese susirinkę „LSMU“ įveikė „Agentus“ ekipą (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 20:20 val.)„DNC prekyba“ atsirevanšavo „Kauno savivaldybei & Policijai“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 17:16 val.)„Šernai“ užstrigo „Kauno savivaldybė & Policija“ gynybos gniaužtuose (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 18:14 val.)Permainingoje kovoje „Kauno savivaldybė & Policija“palaužė „Agentus“ ekipą (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 18:08 val.)Atkakliose rungtynėse „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Sporto maniją“ (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 20:44 val.)„Šernai“ nutraukė šešių paeiliui „Kauno savivaldybės & Policijos“ pergalių seriją (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 17:14 val.)„Sporto manija“ eliminavo „Kauno savivaldybė & Policija“ ir pateko į 30+ lygos pusfinalį (2019 balandžio 04 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 17:24 val.)„Sporto manija“ išlygino serijos rezultatą prieš „Kauno savivaldybė & Policija“ (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 22:39 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ ataikė „Dumblo“ šturmą (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 17:48 val.)