UNO vs Dumblas (76:74)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 16 d., Trečiadienis, 20:25 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalė atiteko „UNO“ krepšininkams

2019 sausio 16 d., Trečiadienis, 22:40 val., peržiūros: 539

Sausio 16 dieną, 20:25 val., J. Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko „30+“ lygos komandos „UNO“ (šeimininkai) ir „Dumblas“ (svečiai). Rungtynių pirmoje dalyje nutolę ir 15 taškų persvarą praradę „UNO“ krepšininkai rungtynių pabaigoje su varžovais įsivėlė į tikrą pražangų fiestą, kol galiausiai, po daugybės baudų metimų, pergalė atiteko „UNO“ ekipai. Rungtynės baigėsi rezultatu 76:74 (15:14, 28:14, 16:24, 17:22).

Rungtynes abi komandos pradėjo labai susikaupusios, žaidimas pirmame kėlinuke nebuvo rezultatyvus, tačiau labai lygus. Vis tik viskas pasikeitė dar antrojo ketvirčio metu, „UNO“ įjungė aukštesnę pavarą puolime, komanda puikiai pataikė tolimus metimus ir žaibiškai nutolo. Antrąjį kėlinuką „UNO“ laimėjo net dvigubai (28:14) ir tai leido komandai prasidedant ilgajai pertraukai turėti solidų pranašumą 43:28.

Nors „UNO“ vis dar išliko priekyje ir antroje rungtynių dalyje, tačiau jų pranašumas ėmė tirpti ir „Dumblas“ iš lėto artėjo, kol galiausiai iš turėtos 15 taškų „UNO“ persvaros nieko nebeliko. Tad rungtynių pabaiga buvo labai atkakli. Kiek geresnėje situacijoje atsidūrė „UNO“, nes ekipa buvo per kelis taškelius priekyje, tad „Dumblas“ pasirinko pražangų taktika ir abi komandos įsivėlė į ilgą seriją pražangų ir baudos metimų. Galiausiai „UNO“ taip ir liko su kelių taškų pranašumu, o varžovams tiesiog nebeužteko laiko tęsti kovą. Po varginančios rungtynių pabaigos sunki pergalė atiteko „UNO“ ekipai 76:74.

,,Baltic Transline“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „Uno“ krepšininkus (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 23:11 val.)„LSMU“ antroje rungtynių pusėje palaužė „UNO“ (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 19:12 val.)„LSMU“ po atkaklios kovos įveikė „Dumblas“ krepšininkus (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 21:51 val.)Po permainingos ir atkaklios kovos pergalę pasiekė „UNO“ (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 22:31 val.)Nuo pat rungtynių pradžios dominavusi „LSMU“ neturėjo daug vargo su „Dumblu“ (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 22:48 val.)V. Šimaitis atvedė „UNO“ į pergalę prieš „Baltic Transline“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 21:06 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ krepšininkus (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 15:02 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ ataikė „Dumblo“ šturmą (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 17:48 val.)Permainingose rungtynėse „Agentus“ įveikė „Uno“ (78:66) (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 22:13 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ iškovojo pergalę prieš „UNO“ (78:65) (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 19:52 val.)