Kauno savivaldybė & Policija vs Dumblas (68:63)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 16 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kausta, Naglio g. 4a, Kaunas, LT-52367

„Kauno savivaldybė & Policija“ ataikė „Dumblo“ šturmą

2018 gruodžio 16 d., Sekmadienis, 17:48 val., peržiūros: 803

Sekmadienį, gruodžio 16 dieną, Kaustos sporto salėje įvyko 30+ lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Kauno savivaldybė & Policija“ (5/1) ir svečių teisėmis žaidę „Dumblo“ (3/3) krepšininkai.

Rungtynes „Dumblo“ krepšininkai pradėjo trimis tolimais šūviais, po kurių pirmavo 4:11. Bet tada darbo ėmėsi šeimininkų krepšininkas M.Patašius, kurio dėka „Kauno savivaldybė & Policija“ persvėrė rungtynių svarstykles, o paskutinę kėlinuko sekundę V. Tirvos pataikytas tritaškis leido šeimininkams pirmauti 20:12.

Antrajame ketvirtyje komandiškai sužaidę „Dumblo“ krepšininkai sumažino turimą deficitą iki dviejų taškų, bet ir vėl su kėlinio pabaigą skelbančia sirena tritaškį šeimininkams pataikė A.Vaivada ir „Kauno savivaldybė & Policija“ vėl kiek nutolo – 36:30.

Trečiajame ketvirtyje ir toliau sunkiai sulaikomai žaidęs M.Patašius traukė šeimininkus į priekį, tris tikslius metimus iš vidutinio nuotolio pataikė G.Rūkas, o „Kauno savivaldybė & Policija“ po trijų ketvirčių pirmavo 54:45.

Lemiamame ketvirtyje svečiai surengė mažą šturmą ir priartėjo iki 63:60. Visgi, sėkmingiau rungtynių pabaigą sužaidę „Kauno savivaldybės & Policijos“ krepšininkai atlaikė „Dumblo“ šturmą ir iškovojo šeštąją pergalę lygoje. Galutinis susitikimo rezultatas 68:63 (20:12, 16:18, 18:15, 14:18).

G.Rūkas („Kauno savivaldybė & Policija“):

„mes – seniausia komanda pagal amžiaus vidurkį, priešininkai – jauniausia komanda. Žinojom, kad tol, kol kontroliuosime lentą, kol kontroliuosime ritmą, nepamesim galvos, to ir užteks.“

„Kauno savivaldybė & Policija “ po įtemptos kovos įveikė „Siusk.lt“ (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 18:48 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ po sunkios kovos įveikė „LSMU“ (2019 kovo 11 d., pirmadienis, 21:09 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ be vargo įveikė „Baltic Transline“ krepšininkus (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 21:26 val.)Permainingoje kovoje „Kauno savivaldybė & Policija“palaužė „Agentus“ ekipą (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 18:08 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ iškovojo pergalę prieš „UNO“ (78:65) (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 19:52 val.)Atkakliose rungtynėse „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Sporto maniją“ (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 20:44 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ atlošė 20 taškų, tačiau pralaimėjo „Šilainiams“ (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 19:07 val.)Fantastiškai trečią kėlinuką sužaidusi „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „DNC prekybą“ (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 17:55 val.)„Šernai“ užstrigo „Kauno savivaldybė & Policija“ gynybos gniaužtuose (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 18:14 val.)Tik po pratęsimo „LSMU“ įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ ekipą (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 17:47 val.)