LSMU vs Šernai (65:80)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 17 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

„Šernai“ įveikė penkiese susirinkusius „LSMU“

2019 vasario 17 d., Sekmadienis, 19:01 val., peržiūros: 689

Sekmadienį, vasario 17 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko „30+“ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „LSMU“ bei svečių „Šernai”. Į rungtynes aikštelės šeimininkai susirinko vos penkiese ir savo varžovams priešinosi vos pirmajame kėlinyje. Vėliau svečiai pabėgo nuo savo varžovų ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečiai, kurie turėjo labai nedidelį pranašumą savo rankose. Visgi, tuomet geresnę atkarpą sužaidė „LSMU“, kurie smeigė kelis taiklius tolimus metimus ir įgijo jau šešių taškų pranašumą. Tačiau ketvirčio pabaigoje kiek geriau atrodė „Šernai“, kurie apkarpė savo atsilikimą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 23:21. Antrąjį ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie gana greitai persvėrė rezultatą savo naudai ir įgijo šešių taškų pranašumą. Per likusį kėlinio laiką „LSMU“ ekipa ir toliau strigo puolime, labai sunkiai krapštė taškus, o „Šernai“ visiškai neturėjo problemų puolime ir įgijo jau solidų dviženklį pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 29:46.

Trečiojo kėlinio metu svečiai jau nesigynė taip agresyviai ir aikštelės šeimininkai sužaidė solidų kėlinį puolime. Visgi, priartėti prie varžovų jiems nepavyko, kadangi viso kėlinio metu komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 45:60. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas ir “Šernai” iškovojo gana lengvą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 65:80.

„Šernai“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Dumblu“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 17:03 val.)„Šernai“ įveikė „Šilainių“ ekipą (2019 sausio 02 d., trečiadienis, 21:55 val.)„DNC prekyba“ iškovojo pergalę prieš nepilnai susirinkusius „LSMU“ krepšininkus (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 21:54 val.)„Šernai“ nepasipriešino „Siusk.lt“ (65:84) (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:47 val.)„Šilainiai“ neturėjo vargo su „LSMU“ krepšininkais (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 19:54 val.)„Šernai“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „LSMU“ ekipą (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 19:07 val.)Vos penkiese susirinkę „LSMU“ įveikė „Agentus“ ekipą (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 20:20 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ po sunkios kovos įveikė „LSMU“ (2019 kovo 11 d., pirmadienis, 21:09 val.)„DNC prekyba“ įrodė savo pranašumą prieš „LSMU“ krepšininkus (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 20:09 val.)„LSMU“ lengvai įveikė „Sporto manija“ (96:59) (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:36 val.)