Kauno savivaldybė & Policija vs Sporto manija (70:66)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 kovo 24 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ Kausta, Naglio g. 4a, Kaunas, LT-52367

Atkakliame ketvirtfinalio mūšyje „Kauno savivaldybės & Policijos“ pergalė prieš „Sporto maniją“

2019 kovo 24 d., Sekmadienis, 19:08 val., peržiūros: 659

Kovo 24 d., sekmadienį, Kaustos sporto salėje įvyko 30+ lygos pirmosios 1/4 rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Kauno savivaldybė & Policija“ ir svečiai – „Sporto manija“.

Rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu, pirmaujanti ekipa keitėsi labai dažnai, o pirmasis kėlinys baigėsi esant rezultatui 17:16 pirmaujant „Kauno savivaldybei & Policijai“.

Antrajame kėlinuke ir toliau vyko kova taškas į tašką ir įpusėjus kėliniui ta pačia minimalia persvara buvo šeimininkai 29:28. Antroje kėlinuko pusėje L. Iljonskio ir M. Neščioko metimai leido „Sporto manijai“ persverti rungtynių svarstykles svečių naudai – 36:39.

Trečiojo kėlinuko pradžioje svečiams sunkiai sekėsi rinkti taškus, kuo pasinaudojusi „Kauno savivaldybė & Policija“ perėmė iniciatyvą ir tik kėlinio pabaigoje du J. Virbicko tolimi metimai priartino „Sporto maniją“ iki 53:52.

Lemiamame kėlinyje ir toliau atkakli kova tiesiog virė aikštėje, pirmaujanti komanda keitėsi beveik po kiekvieno metimo ir rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis rungtynių akimirkomis, o sėkmingiau sužaidę „Kauno savivaldybės & Policijos“ krepšininkai pergalingai pradėjo šią seriją. Galutinis susitikimo rezultatas 70:66 (17:16, 19:23, 17:13, 17:14).

Atkakliose rungtynėse „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Sporto maniją“ (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 20:44 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ iškovojo pergalę prieš „UNO“ (78:65) (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 19:52 val.)„Šernai“ nutraukė šešių paeiliui „Kauno savivaldybės & Policijos“ pergalių seriją (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 17:14 val.)Fantastiškai trečią kėlinuką sužaidusi „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „DNC prekybą“ (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 17:55 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ ataikė „Dumblo“ šturmą (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 17:48 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ po sunkios kovos įveikė „LSMU“ (2019 kovo 11 d., pirmadienis, 21:09 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ be vargo įveikė „Baltic Transline“ krepšininkus (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 21:26 val.)„Kauno savivaldybė & Policija “ po įtemptos kovos įveikė „Siusk.lt“ (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 18:48 val.)Permainingoje kovoje „Kauno savivaldybė & Policija“palaužė „Agentus“ ekipą (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 18:08 val.)„Sporto manija“ eliminavo „Kauno savivaldybė & Policija“ ir pateko į 30+ lygos pusfinalį (2019 balandžio 04 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)