DNC vs LSMU VА & Statybų vizija (47:64)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 19 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Per pirmą kėlinį 19 taškų pelnęs Marius Petrauskas išvedė „LSMU VA & Statybų viziją“ į pergalę

2016 spalio 19 d., Trečiadienis, 22:52 val., peržiūros: 1657

Trečiadienį, spalio 19 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, SC „Orionas“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „DNC“ ir svečių „LSMU VA & Statybų vizijos“ ekipų. Jau pirmame kėlinuke siautėjęs Marius Petrauskas suteikė rimtų vilčių savo ekipai, kurias vėliau svečiai ir pateisino, taip iškovodami pergalę rezultatu 47:64 (11:26, 14:3, 7:15, 15:20).

Susitikimą penkiais taškais iš eilės pradėję aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį, tačiau pirmavo neilgai, nes čia pat savo solo šou pradėjo M. Petrauskas, pataikęs du tolimus metimus iš eilės. Jam puikiai talkino ir T.Danielius, ko pasekoje „LSMU VA & Statybų vizija“ perėmė iniciatyvą į savo rankas. Kiek vėliau „DNC“ dar kiek sumažino atsilikimą, bet kėlinuko pabaigoje siautėjęs M. Petrauskas surinko dar dešimt taškų iš eilės, ko pasekoje jo komandos persvara išaugo iki penkiolikos taškų. Antrasis ketvirti buvo žymiai geresnis šeimininkams, kurie, praktiškai viso kėlinuko metu dominavo bei rinko taškus, tuo pat metu neleisdami priešininkams užpulti. Po tokio sėkmingo kėlinuko skirtumas tarp komandų prieš ilgąją pertrauką ištirpo iki keturių taškų. 25:29.

Po ilgosios pertraukos ir vėl apie save priminęs M. Petrauskas timptelėjo savo komandą į priekį, taip sugrąžindamas jai dviženklį atotrūkį. Emocijų vedini aikštės šeimininkai vis dažniau klydo, kuo puikiai naudojęsi svečiai taškus rinko greitame puolime. Vis tik, kiek nusiraminę „DNC“ žaidėjai rezultatyviau sužaidę trečiojo kėlinuko pabaigą ir sušvelnino atsilikimą iki dvylikos taškų. Paskutinės rungtynių dalies pradžioje užtikrintai startavę svečiai padidino atotrūkį iki devyniolikos taškų, Vėliau dar gelbėtis bandę „DNC“ ekipos krepšininkai nežymiai sumažino deficitą, tačiau puikiai atsilaikę ir iniciatyvą išsaugojusi „LSMU VA & Statybų vizija“ pasiekė užtikrintą pergalę rezultatu 47:64.

Po pergalės nugalėtojų ekipos žaidėjai Marius Petrauskas ir Giedrius Babrauskas dalinosi mintimis: „Dabar šiek tiek bijome, kad neapkaltintų parduotomis rungtynėmis. O jei rimtai, tai jie buvo laikomi favoritais. Atėjome susitelkę, nors ir mažas septynetas, kovojome, stengėmės, įkrito pora tritaškių. Žaidėme pagal naują madą – be centrų“.

Mariau, šiandien vien per pirmą kėlinį pelnėte 19 taškų, koks tokio sėkmingo pasirodymo receptas?

„Tai lėmė geriamos amino rūgštys, rekomenduoju visiems, prieš ir po rungtynių. (Įsiterpia Giedrius Babrauskas) Ir reguliarus seksas, būtinai reguliarus“.

„DNC“: Liudas Čekavičius – 15 tšk., Paulius Valentukonis – 13 tšk. (19 atk. kam., 7 išpr. praž.), Donatas Budginas – 7 tšk.

„LSMU VА & Statybų vizija“: Marius Petrauskas – 28 tšk., Tomas Kavaliauskas – 17 tšk., Audrius Navickas – 7 tšk.

Po ilgosios pertraukos susiėmusi „LSMU VA & Statybų vizija“ iškovojo pergalę (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:24 val.)„Agentus“ užtikrintai įveikė „LSMU VA & Statybų viziją“ bei žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 23 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)SK „Vertigo“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „LSMU VА & Statybų vizija“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 18:17 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „LSMU VS & Statybų viziją“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Šernai“ neturėjo vargo su „LSMU VА & Statybų vizija“ (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:44 val.)Antroje rungtynių pusėje „LSMU VА & Statybų vizija“ įveikė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 20:25 val.)Tik trečiojo kėlinio pabaigoje aikštelėje pasirodęs G. Klimavičius ištraukė „Kauno savivaldybė & Policija“ komandą į pergalę (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 22:13 val.)„Agentus“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „LSMU VА & Statybų vizija“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 18:53 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ po ilgosios pertraukos nesunkiai susidorojo su „LSMU VA & Statybų vizija“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:52 val.)Vos penkiese susirinkę „LSMU VA & Statybų vizija“ žaidėjai įveikė „Uno“ ekipą (2017 sausio 25 d., trečiadienis, 22:37 val.)