Remza vs UNO (70:93)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 kovo 08 d., Antradienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Po sunkių 3 kėlinių Uno ekipai pavyko laimėti rungtynes.

2016 kovo 08 d., Antradienis, 23:32 val., peržiūros: 767

Kovo 8 dieną 30+ lygoje „Jabra“ įvyko paskutinės reguliaraus sezono varžybos. T.Ivanausko mokykloje šeimininkai „Remza“ stojo į dvikovą su svečiais „Uno“. Į rungtynes šeimininkai susirinko gana pasyviai, atėjo tik 5, bet tai jiems nesutrukdė sukurti įnirtingų rungtynių ir pakovoti su varžovais lygiai visus 3 kėlinius, deja 4 kėlinuke teko pripažinti Remza vyrams, kad svečiai yra stipresni.

Rungtynės prasidėjo taikliu svečių ekipos gynėjo M.Paulaitčio tritaškiu metimu. Abi komandos nuo rungtynių pradžios pasirinko zonine gynybą, gal būt todėl pirmasis kėlinys buvo nerezultatyvus. Vis dėlto šeimininkai puikiai dalinosi kamuoliu puolime prieš zoninė gynybą ir beveik kiekvienas jų mestas metimas buvo laisvas, tačiau nepavyko jų visų pataikyti, todėl po pirmųjų 10 minučių „Remza“ atsilikinėjo 1 tašku (16:17).

Antrajame ketvirtyje svečiai pradėjo įrodinėti savo pranašumo ir pagrindinių smuikų „Uno“ ekipoje šiandien griežė A.Olberkis ir jam puikiai talkino R.Tomošiūnas, kurie vedė savo ekipą į priekį. Sužaidus 6 minutes jie jau pirmavo (21:32). Bet tuomet šeimininkų ekipoje prabilo Ž.Zakrasas ir po puikių komandos narių perdavimu smeigė 3 tritaškius iš eilės ir sumažino atsilikimą (32:39). Kėlinio pabaigoje aktyviau sužaidusi „Uno“ ekipa padidino persvarą (33:41).

Po ilgosios pertraukos šeimininkai stengėsi išnaudoti savo priekinės linijos žaidėją T.Dudzevičių, kuris puikiai kovojo dėl atšokusių kamuolių ir baudė varžovus baudos aikštelėje. Šeimininkams šiame kėlinuke pavyko ne tik pagerinti puolimą, bet ir gynybą, vis dėlto uždengti įsišaudžiusi A.Olberki buvo sunku. Taigi sužaidus 3 kėlinius „Uno“ priekyje (54:59).

Ketvirtajame kėlinuke šeimininkai subyrėjo visiškai per pirmąsias 6 minutes nepavyko pelnyti nei taško, visi metimai skriejo pro šalį, galbūt tai jau buvo nuovargio požymiai. Svečiai tuo puikiai pasinaudojo ir susikrovę solidžią persvarą, kuria rungtynių gale išsaugojo ir šventę pergalę rezultatu (70:93).

Po rungtynių „Uno“ ekipos paklausus kaip pavyko atsiplėšti nuo varžovų ir laimėti?

Vienu momentu geriau apsiginėm įgijome persvarą ir vėliau ją išlaikėme. Manau, kad buvome šiandien stipresnė komanda, tiesiog reikėjo tą įrodyti sau ir priešininkams.

Kokie tikslai dabar atkrintamosiose?

Sunku pasakyti pirma sezono pusė buvo gera, o antra pusė yra labai sunki, mažai pergalių, bet tikslas yra papulti į top 4.

Po rungtynių „Remza“ ekipos vyrai kalbėjo:
Nepasisekė, tiesiog naujas žmogus pas juos pasijungė rungtynių antroje pusėje po krepšiu ir sujaukė mūsų planus, o šiaip smagios varžybos, varžovai gerai žaidė, sveikiname juos.

Remza: Tadas Dudzevičius – 21 tšk. (17 atk. kam., 5 išpr. praž.), Žilvinas Zakrasas – 21 tšk. (5 rezult. perd.), Arūnas Abromaitis – 10 tšk., Tadas Galinauskas – 10 tšk. (10 atk. kam.)

UNO: Andrius Olberkis – 37 tšk. (9 rezult. perd., 6 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Rolandas Tamošiūnas – 22 tšk. (12 atk. kam.), Vytautas Rubinas – 8 tšk. (11 atk. kam.)

SK „Vertigo“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo „UNO“ ekipos ir šventė nesunkią pergalę. (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:22 val.)SK „Vertigo“ nesulaukė didesnio „Remzos“ ekipos pasipriešinimo (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 20:21 val.)„UNO“ ir toliau išlieka nepralaimėjusi (2015 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 14:51 val.)RBnuoma-IVnet ekipa įveikė Uno vyrus. (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 23:06 val.)„UNO“ nepasigailėjo negausių „Šilainių“ pajėgų (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 22:40 val.)„Šilainių“ penketas nepasipriešino gerokai gausesnėms „Remzos“ pajėgoms (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:48 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 22:43 val.)„UNO“ tik ketvirtame kėlinuke susidorojo su „RBnuoma ‒ IVnet“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 22:45 val.)„Remza“ pagaliau iškovojo pirmąją pergalę (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 22:48 val.)„UNO“ nesunkiai įveikė „Acme ‒ Jabra“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)