SK „Vertigo“ vs Korys (63:75)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 balandžio 03 d., Sekmadienis, 16:40 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Ketvirtą kėlinį geriau sužaidęs „Korys“ iškovojo vietą pusfinalyje

2016 balandžio 03 d., Sekmadienis, 18:41 val., peržiūros: 1086

Sekmadienį, kovo 3 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, „Jabra“ pirmenybių ketvirtfinalio rungtynės, tarp vietos SK „Vertigo“ ir svečių „Korio“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios tarp komandų užvirė atkakli kova, ko pasekoje pirmaujanti ekipa keitėsi ne kartą, todėl apylygis rezultatas tęsėsi iki pat ketvirtojo kėlinuko. Paskutinėje rungtynių dalyje sugriuvęs SK „Vertigo“ žaidimas leido priešininkams atitrūkti ir pasiekti pergalę, kuri atvėrė „Koriui“ kelią į pusfinalį. 63:75 (18:16, 9:11, 23:25, 13:23).

Susitikimą tolimu metimu pradėjo L.Karalius, tačiau į tai aikštės šeimininkų atakų organizatorius A. Dervinskas atsakė šešiais taškais iš eilės. Kiek vėliau ir toliau didžiąją dalį taškų tolimais metimais rinkę SK „Vertigo“ krepšininkai įgijo šešių taškų atotrūkį, tačiau kėlinuko laikui perkopus septynias minutes „Korio“ žaidėjas K. Meiliūnas timptelėjo komandą į priekį, kuri, iki ketvirčio pabaigos, sumažino deficitą iki dviejų taškų. 18:16.

Antrojo ketvirčio pradžioje du baudų metimus realizavę šeimininkai dar kiek atitrūko, tačiau čia pat šešis taškus iš eilės surinkę svečių žaidėjai sugebėjo perimti iniciatyvą. Vis tik, ilgai nesnaudę SK „Vertigo“ krepšininkai atsakė dvejomis sėkmingomis atakomis iš eilės, kurių dėka susigrąžino trijų taškų atotrūkį. Kiek vėliau rezultatas ir vėl tapo lygus, tačiau po sėkmingo K. Žižio reido dviem taškais į priekį išsiveržė aikštės šeimininkai. Nepaisant to, du baudų metimus prieš pat ilgąją pertrauką realizavęs K. Meiliūnas rezultatą išlygino. 27:27.

Po ilgosios pertraukos tarp komandų ir toliau tęsėsi kieta bei emocinga kova. Kėlinuko pradžioje abi ekipos apsikeitė trumpomis atkarpomis, surengdamos po kelis rezultatyvius išpuolius, ko pasekoje pirmaujanti komanda keitėsi ne kartą, tačiau įpusėjus ketvirčiui šešis taškus iš eilės surinkę svečiai įgijo septynių taškų atotrūkį. Toks skirtumas tarp komandų laikėsi neilgai, nes čia pat „sausą“ atkarpą sužaidę SK „Vertigo“ krepšininkai ir vėl išsiveržė į priekį, tačiau kiek vėliau „Korys“ dar sumažino atsilikimą iki minimumo, o tolimas D. Budgino metimas paskutinę kėlinuko sekundę išvedė svečius į priekį. 50:52.

Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje iškart jautį už ragų griebę svečių ekipos krepšininkai surengė spurtą 2:14, kurio dėka skirtumas tarp komandų staiga šoktelėjo iki keturiolikos taškų. Kiek vėliau aikštės šeimininkai dar bandė taisyti situaciją, tačiau į kiekvieną jų sėkmingą išpuolį buvo taip pat atsako taškais, ko pasekoje „Korys“ priešininkų arčiau jau nebe prisileido bei šventė pergalę, atvėrusią jiems kelią į pusfinalį. 63:75.

Po šios pergalės „Korys“ laimėjo seriją iki dviejų pergalių 2:0 ir žengė į pusfinalį, kuriame jų jau laukia „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“.

SK „Vertigo“: Aurimas Dervinskas – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Gediminas Vasiliauskas – 14 tšk., Šarūnas Kenstavičius – 10 tšk.

„Korys“: Karolis Meiliūnas – 25 tšk. (7 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Dainius Bakanas – 14 tšk., Paulius Valentukonis – 9 tšk. (20 atk. kam.)

Ketvirtą kėlinį solidžiau sužaidę „Šilainiai“ nugalėjo SK „Vertigo“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 18:05 val.)Po ilgosios pertraukos atsigavęs „Korys“ išvargo pergalę prieš „RBnuomą ‒ IVnet“ (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 22:45 val.)„Makroflex“ ketvirtajame kėlinuke palaužė SK „Vertigo“ komandą (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 22:20 val.)Nuo pat rungtynių pradžios iniciatyvą laikęs „Korys“ ketvirtfinalį pradėjo pergale (2016 kovo 23 d., trečiadienis, 23:29 val.)SK „Vertigo“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo „UNO“ ekipos ir šventė nesunkią pergalę. (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:22 val.)Šaltesnius nervus pademonstravę Šilainiai iškovojo lengvą pergalę. (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 23:50 val.)„Korys“ tik po pratęsimo prasibrovė į finalą (2016 balandžio 26 d., antradienis, 22:05 val.)Beveik visas rungtynes keliais taškais pirmavę SK „Vertigo“ krepšininkai išvargo pergalę (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 23:22 val.)Negausiai į rungtynes besirinkę „Šernai“ palaužė „Korį“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 23:35 val.)„Korys“ paliko „RBnuomą ‒ IVnet“ be pergalių (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)