Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ vs Korys (52:72)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2016 balandžio 12 d., Antradienis, 19:45 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Korys“ be didesnio vargo įveikė „Sena skrynia & Asociacija krepšinio pasaulis“ ekipą.

2016 balandžio 12 d., Antradienis, 22:10 val., peržiūros: 1106

Antradienį, balandžio 12 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos 30+ „Jabra“ pirmenybių pusfinalio pirmosios rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidusi „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ ir svečiai „Korys “ ekipos. Rungtynes kiek geriau pradėjo „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (22:18). Antrame kėlinyje "Korys" ekipai pavyko sužaisti geriau ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (30:33). Trečiasis kėlinys nebuvo labai rezultatyvus, bet priekyje vis dar buvo svečiai – (37:44). Ketvirtame kėlinyje "Korio" ekipai pavyko pabėgti ir rungtynės baigėsi rezultatu – (52:72).

Pirmasis kėlinys prasidėjo taikliu tolimu metimu "Sena skrynia & Asociacija krepšinio pasaulis" ekipos, vėliau sekė "Korio"ekipos pirmieji 2 taškai ir sužaidus nepilną minutę rezultatas buvo – (3:2). Sužaidus dar 4 minutes šeimininkams pavyko pelnyti dar 4 tolimus metimus ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė jau 7 taškai – (16:9). Antroje kėlinio dalyje svečiai atsigavo, laimėjo atkarpą – (6:9) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (22:18).

Antrasis kėlinys nebuvo labai rezultatyvus abiems komandoms. Kiek netikėtai kėlinį geriau pradėjo "Korio" ekipa, kuri sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes sugebėjo laimėti atkarpą – (2:10) ir pirmaujanti ekipa pirmą kartą rungtynėse pasikeitė – (24:28). Antroje kėlinio dalyje šeimininkai šiek tiek susikaupė, baigė kėlinį laimėdami atkarpą – (6:5) ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (30:33).

Trečiasis kėlinys dideliu rezultatyvu irgi neišsiskyrė. Pirmoje kėlinio dalyje kiek geriau atrodė svečių ekipa, kuriai pavyko padidinti skirtumą iki 7 taškų – (34:41). Antroje kėlinio dalyje komandos sužaidė apylygiai ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (37:44).

Ketvirtasis kėlinys geriau prasidėjo "Korio" ekipai, kuriai pavyko sužaidus 3 kėlinio minutes padidinti skirtumą iki dviženklio – (41:52). Prabėgus dar 2 minutėms ir kėliniui įpusėjus svečiai dar labiau padidino atsilikimą – (43:59). Antroje kėlinio dalyje "Sena skrynia & Asociacija krepšinio pasaulis" dar bandė mažinti atsilikimą, bet vėliau ėmė ryškėti pirmasis nuovargis. Svečiai tuo pasinaudoję padidino skirtumą iki 20 taškų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (52:72).

Po pralaimėtų rungtynių "Sena skrynia & Asociacija krepšinio pasaulis" ekipos treneris kalbėjo: "Visose varžybose turėjome dešimt – dvylika žmonių, atėjo svarbiausios sezono rungtynės susirinkome vos šešiese. Turime rimtai žiūrėti į varžybas, susirinkti pilnos sudėties ir parodyti ko esame verti. Šiandieną varovai žaidė čempioniškai ir nedovanojo mūms klaidų, gerai pataikė, o mes rungtynių gale tik stovėjome.

Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“: Nerijus Bijaminas – 13 tšk., Marius Nesčiokas – 11 tšk. (8 išpr. praž.), Šarūnas Karūnaitis – 9 tšk.

Korys: Karolis Meiliūnas – 25 tšk. (7 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Dainius Bakanas – 14 tšk., Paulius Valentukonis – 12 tšk. (14 atk. kam.), Martynas Veršinskas – 10 tšk.

„Šilainiai“ be didesnio vargo susitvarkė su Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ekipa. (2015 lapkričio 27 d., penktadienis, 23:14 val.)Penkiese susirinkę „RBnuoma ‒ IVnet“ krepšininkai įveikė „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ekipą (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)Po atkaklios kovos bronzos medaliais pasidabino „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ (2016 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)Lemiamose ketvirtfinalio rungtynėse „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ lengvai įveikė „RBnuomą ‒ IVnet“ (2016 kovo 29 d., antradienis, 21:27 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ nesunkiai įveikė „Šernai“ ekipą (2016 vasario 25 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)Tik po atkaklios kovos „Rbnuoma – IVnet“ įrodė pranašumą prieš Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ekipą (2016 kovo 22 d., antradienis, 21:15 val.)„Korys“ antroje rungtynių dalyje palaužė Asociaciją „Krepšinio pasaulis“ (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 00:42 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 22:43 val.)Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:06 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Šilainiai“ ekipą (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 23:54 val.)