RBnuoma ‒ IVnet vs UNO (49:55)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 10 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„UNO“ tik ketvirtame kėlinuke susidorojo su „RBnuoma ‒ IVnet“

2015 lapkričio 10 d., Antradienis, 22:45 val., peržiūros: 1295

Antradienį, lapkričio 10 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, „Jabra“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „RBnuomos – IVnet“ (0/3) ir svečių „UNO“ (2/0) ekipų. Susitikimą kiek geriau pradėjo aikštės šeimininkai, tačiau ilgai netrukus atsigavę svečiai rezultatą persvėrė. Antrame kėlinuke komandos žaidė apylygiai, todėl prieš ilgąją pertrauką skirtumas tarp jų išliko trys taškai. Po ilgosios pertraukos spurtavę „RBnuomos – IVnet“ ekipos krepšininkai persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau sėkmingo A.Olberkio žaidimo dėka „UNO“ neleido priešininkams atitolti. Paskutinėje rungtynių dalyje svečiai išnaudojo kiekybinį pranašumą ir buvo išsaugoję daugiau jėgų, ko pasekoje jie žymiai geriau sužaidė puolime ir perėmę iniciatyvą iškovojo pergalę rezultatu 49:55 (10:13, 13:13, 17:13, 9:16).

Susitikimą atkarpa 6:2 pradėję aikštės šeimininkai iškart išsiveržė į priekį, tačiau ilgai nesnaudę svečių ekipos krepšininkai surengė spurtą 0:5 ir persvėrė rezultatą savo naudai, įgydami minimalų pranašumą. Kiek vėliau „RBnuoma – IVnet“ žaidėjai dar buvo susigrąžinę persvarą, tačiau ir toliau puolime šiek tiek geriau atrodę „UNO“ krepšininkai įgijo trijų taškų persvarą, kurią išlaikė iki pirmojo kėlinuko pabaigos. 10:13.

Antrą ketvirtį „UNO“ pradėjo keliais taškais iš eilės, kurių dėka dar labiau padidino atotrūkį, tačiau čia pat tris baudos metimus pataikęs A.Navickas ženkliai sušvelnino deficitą. Į tai svečiai atsakė taikliu dvitaškiu metimu, po kurio sekė dar keli rezultatyviai pasibaigę „RBnuomos – IVnet“ išpuoliai, kurių dėka skirtumas tarp komandų sumažėjo iki minimumo. Vis tik, per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios kiek geriau sužaidę svečių ekipos žaidėjai susigrąžino trapią trijų taškų persvarą. 23:26.

Po ilgosios pertraukos pirmieji taškus pelnė svečiai, tačiau čia pat spurtą 9:0 surengė aikštės šeimininkai, kurių didžiąją dalį taškų surinko G.Davidavičius ir taip persvėrė rezultatą savo komandos naudai. Į tai A.Olberkis atsakė taikliu metimu, tačiau po to dar keturis taškus iš eilės pelnęs šeimininkų žaidėjas T.Kavaliauskas padidino „RBnuomos – IVnet“ pranašumą iki šešių taškų. Vis tik, per likusį laiką ir toliau vieną po kito taškus rinkęs A.Olberkis sumažino skirtumą tarp komandų iki minimumo. 40:39.

Lemiamą rungtynių dalį kiek geriau pradėję šeimininkai ir vėl kiek padidino pranašumą, tačiau čia pat atsigavę „UNO“ ekipos krepšininkai rezultatą išlygino. Toliau aikštelėje užvirė kiek chaotiškas žaidimas, tačiau visus ledus pralaužę svečių ekipos žaidėjai surengė spurtą 0:10, kuris buvo lemiamas ir kertinis šios dienos rungtynėse. Kiek vėliau šeimininkai dar bandė vytis, tačiau laiko jau buvo per mažai ir gana nelengva pergale džiaugėsi „UNO“. 49:55.

Po pergalės Gediminas Šuklevičius kalbėjo: „Buvo labai sunkios rungtynės, nenusiteikėme kovai. Sunkiai kovojome, pabaigoje susikaupėme ir „patraukėme“ ketvirtą kėlinį ir iškovojome pergalę. Pergalė šiandien buvo būtina, nes jautėme, jog esame stipresni, tiesiog reikėjo nusiteikimo. Nusiteikėme, kaip matėte, tik ketvirtame kėlinyje“.

„RBnuoma ‒ IVnet“: Tomas Kavaliauskas – 12 tšk., Jonas Janickas – 12 tšk., Giedrius Babrauskas – 8 tšk.

„UNO“: Andrius Olberkis – 28 tšk., Juris Goštautas – 8 tšk. (10 atk. kam.), Gediminas Šuklevičius – 6 tšk.

„Korys“ paliko „RBnuomą ‒ IVnet“ be pergalių (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)Emocingose rungtynėse „Šernai“ nugalėjo „RBnuoma ‒ IVnet“ (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 23:57 val.)Pratęsimą išplėšusi Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė keturiese likusius „RBnuoma ‒ IVnet“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:26 val.)„UNO“ nesunkiai įveikė „Acme ‒ Jabra“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)Tik po atkaklios kovos „Makroflex“ įveikė „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipą (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 23:23 val.)UNO ekipa Šernus palaužė tik ketvirtajame kėlinuke. (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 23:29 val.)SK „Vertigo“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo „UNO“ ekipos ir šventė nesunkią pergalę. (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:22 val.)Po ilgosios pertraukos atsigavęs „Korys“ išvargo pergalę prieš „RBnuomą ‒ IVnet“ (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 22:45 val.)„UNO“ nepasigailėjo negausių „Šilainių“ pajėgų (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 22:40 val.)„UNO“ iškovojo pirmąją pergalę šiais metais, nugalėdami „Acme ‒ Jabrą“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 22:12 val.)