KMAIK vs Olympic (68:64)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 27 d., Antradienis, 19:00 val. @ Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija, Liepų g. 1, Girionys, Kauno raj., LT-53101

Panaikinę 20 taškų deficitą „Olympic“ komanda nusileido „KMAIK“ ekipai.

2015 sausio 27 d., Antradienis, 22:50 val., peržiūros: 955

Sausio 27 dieną, Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos salėje, susitiko C lygos, „ALTreklama“ pirmenybių komandos „KMAIK“ (šeimininkai) ir „Olympic“ (svečiai). Šias rungtynes, nepaisant trečiojo kėlinio pradžioje turėtos 20 taškų persvaros „KMAIK“ komanda šventė 4 taškų skirtumo pergalę prieš svečius, kurie pajautę šeimininkų atsipalaidavimą trečiajame ir ketvirtajame kėliniuose, sugebėjo sumažinti skirtumą ir rungtynių pabaigoje atgaivinti intrigą. Rungtynės baigėsi rezultatu 68:64 šeimininkų naudai.

Rungtynės prasidėjo šeimininkų 6 taškais be atsako. Po šios atkarpos sekė "Olympic" komandos tritaškis perpus braukiantis atsilikimą. Tačiau šeiminkai nesiruošė sustoti ir sužaidus daugiau kaip 7 minutes komandas jau skyrė 10 taškų. Per likusias minutes komandos apsikeitė rezultatyviom atakom. Po pirmųjų 10 minučių priekyje „KMAIK“ ekipa rezultatu 21:12.

Antrasis ketvirtis ne daug kuo skyrėsi nuo pirmojo. Varžybų kontrolė priklausė šeimininkų komandai , kuri daug drausmingiau atrodė už savo varžovus. „KMAIK“ komanda rengė rezultatyvias atakas, ko pasekoje, likus žaisti 1 minutę, komandas jau skyrė 18 taškų persvara. Po dviejų kėlinių priekyje šeimininkai rezultatu 43:25.

Po ilgosios pertraukos sugrįžusi "KMAIK" komanda, kėlinio pradžioje padidino skirtumą iki rekordinio 20 taškų. Tačiau šeimininkų komandos žaidimas pradėjo buksuoti, kuo ir pasinaudoję svečiai, likus 5 minutėms iki kėlinio pabaigos, sumažino atsilikimą iki 10 taškų 37:47. Per likusias minutes komandos apsikeitę rezultatyviomis atakomis, kėlinį užbaigdamos rezultatu 50:42 "KMAIK" naudai.

Paskutinis kėlinys prasidėjo šeimininkų komandos spurtu 12:2, tačiau po jo sekė „Olympic“ komandos sugrįžimas į žaidimą, kurio dėka, sužaidus atkarpą 16:2 intriga grįžo į rungtynes. Likus 1 minutei iki rungtynių pabaigos, atsiliekant 2 taškais nuo varžovų ir turint kamuolį savo rankose, svečių komanda nesugebėjo pasinaudoti galimybe išlyginti rezultatą ir užsidirbo puolime pražangą taip prarasdama kamuolį. Po šios klaidos varžovai surengė rezultatyvią ataką. Rungtynės baigėsi rezultatu 68:64 „KMAIK“ komandos naudai

KMAIK: Eimantas Degėsys – 17 tšk., Evaldas Basys – 13 tšk., Julius Šatkus – 9 tšk. (10 atk. kam.)

Olympic: Vaidas Bložė – 16 tšk., Paulius Užkurnys – 14 tšk., Žydrūnas Narjauskas – 9 tšk.

Po rungtynių „KMAIK“ komandos treneris užklaustas kas nutiko 3, 4 kėliniuose kalbėjo: Komanda per daug nusiramino, galvojo, kad lengvai laimės. Žaidimas vyko gana grubus iš varžovų pusės , vyrai stambūs. Mūsų "jaunikliai" prie tokio žaidimo nepratę, gal tai ir paveikė.

„Olympic“ užkūrė pirtį „KMAIK“ krepšininkams (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 22:35 val.)Komandiškai žaidusi „KMAIK“ komanda nugalėjo „Baltic Transline“. (2014 spalio 30 d., ketvirtadienis, 15:40 val.)„Olympic“ nesulaukė rimto pasipriešinimo iš „Košmaro“ (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 21:18 val.)„Olympic“ po įtemptų varžybų, palaužė „Sportijos“ ekipą (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 22:33 val.)„Šilainiai“ ketvirtame kėlinyje susitvarkė su „Olympic“ komanda (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 23:44 val.)A.S.K. „Persvara“ ‒ 2 po atkaklios kovos palaužė „KMAIK“ ekipą. (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 14:46 val.)„Partizanas“ vos nepaleido pergalės iš rankų, tačiau palaužė „KMAIK“ ekipą (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 23:20 val.)Birštono „Olimpas“ apgynė namų sienas (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 22:36 val.)„KMAIK“ po atkaklios kovos nusileido „Naujokams“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:11 val.)„BK Centre“ įrodė savo pranašumą prieš „KMAIK“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:11 val.)