LSMU VA - STATYBŲ VIZIJA vs JUOZO VITKAUS INŽINERIJOS BATALIONAS (69:65)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 03 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

"LSMU VA - Statybų Vizija" atsilaikė prieš "Juozo Vitkaus Inžinerinį Batalioną"

2013 vasario 03 d., Sekmadienis, 22:24 val., peržiūros: 2121

Sekmadienį, Vasario 3 dieną, LSMU VA sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių rungtynės, tarp dviejų E pogrupio komandų: „LSMU VA – Statybų Vizija“ (šeimininkai) ir „Juozo Vitkaus Inžinerinis Batalionas“ (svečiai) ekipų. Visą laiką priekyje buvę aikštelės šeimininkai, rungtynių pabaigoje leido savo varžovams priartėti ir atkurti intrigą rungtynėse, tačiau kelios svečių klaidos gynyboje ir puolime leido LSMU VA iškovoti šią pergalę. Rungtynių rezultatas – 69:65 (19:7, 16:21, 12:13, 22:24).

Pirmą kėlinį penkiais iš eilės taškais pradėjo aikštelės šeimininkai. Tačiau svečių komandos žaidėjas M.Balkus netrukus atsakė taikliu tritaškiu ir sumažino skirtumą. Paskui komandos apsikeitė keliomis tiksliomis atakomis, o kėliniui artėjant įpusėjus šeimininkai spurtavo 6:0 ir įgijo jau aštuonių taškų pranašumą. Kėlinį užbaigė dar vienas toks pat šeimininkų spurtas, kurio metu visus šešis taškus pelnė V.Lapėnas. Rezultatas po kėlinio – 19:7.

Antrojo ketvirčio pradžioje svečių komandos žaidėjas T.Ališauskas paėmė žaidimo vadžias į savo rankas ir neleido varžovams didinti pranašumo, o vėliau ir padedamas savo komandos draugų, sugebėjo surengti spurtą 0:7 ir sumažinti skirtumą iki šešių taškų. Deja, į tai V.Lapėnas atsakė keturiais taškais iš eilės ir vėl leido šeimininkams įgyti dviženklį pranašumą. Kėlinio pabaigoje svečiai sugebėjo sumažinti jį iki septynių taškų. Rezultatas po dviejų kėlinių – 35:28.

Trečias kėlinukas prasidėjo dar vienu svečių spurtu, kuris leido jiems sumažinti skirtumą iki minimumo. Daugiausiai prie to prisidėjo T.Ališauskas pelnęs keturis taškus. Tačiau kėlinį sėkmingiau užbaigė šeimininkai, jie laimėjo atkarpą 10:2 ir vėl įgijo šiek tiek didesnį pranašumą. Rezultatas po trijų kėlinių – 47:41.

Ketvirto kėlinio pradžioje vyko atkakli kova, tačiau svečiai niekaip nesugebėjo sumažinti deficito. Galiausiai, kėliniui jau įpusėjus T.Ališauskas surengė dar vieną savo komandos spurtą, jis pelnė penkis taškus iš eilės ir sumažino skirtumą iki keturių taškų. Toks skirtumas ir laikėsi kurį laiką, bet kėliniui artėjant į pabaigą svečių spurtas 1:8, leido atkurti intrigą rungtynėse, nes komandas skyrė jau tik du taškai. Tačiau pabaigoje užtikrinčiau atrodė šeimininkai, nors T. Ališausko tritaškis ir buvo dar kartą sumažinęs skirtumą, bet taiklūs šeimininkų baudų metimai ir svečių klaidos, leido LSMU VA laimėti šią dvikovą. Rezultatas po keturių kėlinių – 69:65

Šeimininkų komandos treneris D.Bakanas sakė: „Susirinkome negausiai, nes siaučia gripas ir dauguma žaidėjų serga, net ir mūsų treneris Marius susirgo. Varžovai taip pat susirinko negausiai. Tačiau mums šiandien sekėsi geriau, pataikėme, apsigynėme ir laimėjome.“

"LSMU VA - Statybų Vizija" - Virgilijus Lapėnas 25 taškai (26 atkovoti kamuoliai, 45 naud. balai), Dainius Bakanas 22 taškai (16 atkovotų kamuolių), Edvinas Banevičius 14 taškų.

"Juozo Vitkaus Inžinerinis Batalionas" - Tadas Ališauskas 30 taškų ( 41 naud. balas), Martynas Balkus 17 taškų, Juozas Kajokas 8 taškai.

"Sabonio KC Admin" penketukas palaužė "Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalioną" (2013 sausio 10 d., ketvirtadienis, 00:16 val.)"Kauno Švara" laimėjo 45 minučių trilerį prieš "Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną" (2012 lapkričio 06 d., antradienis, 22:29 val.)"LSMU VA - Statybų Vizija" iškovojo sunkią pergalę prieš "Baubilą" (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 23:53 val.)"LSMU VA - Statybų Vizija" užtikrintai įveikė "Baubilą" (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 22:02 val.)"LSMU VA - Statybų Vizija" po atkaklios kovos pranoko "Baubilą" (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 21:51 val.)"Baubilas" ketvirtame kėlinyje palaužė "Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną" (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 20:54 val.)"LSMU VA - Statybų vizija" iškovojo nesunkią pergalę prieš "Topo centrą" (2012 lapkričio 19 d., pirmadienis, 00:25 val.)Celsis palaužė Juozo Vitkaus Inžinerijos batalioną (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 00:12 val.)"LMSU VA - Statybų vizija" lengvai įveikė "Sabonio KC Admin" komandą (2013 balandžio 03 d., trečiadienis, 23:22 val.)"Hidraulinės sistemos & kompiuterna - PLŽMMC" nesunkiai laimėjo prieš "Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas" (2012 lapkričio 21 d., trečiadienis, 21:09 val.)