Vieningas Kaunas vs UNO (81:71)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 gegužės 27 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Uno“ neprilygo „Vieningam Kaunui“

2015 gegužės 27 d., Trečiadienis, 20:47 val., peržiūros: 1223

Gegužės 27 dieną įvyko Laikinosios sostinės mažosios taurės aštunfinalio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Vieningas Kaunas“ ir „Uno“. Favoritais laikyti šeimininkai, beveik pilna sudėtimi jau po pirmų 5 minučių pirmavo rezultatu 16:9, o po kėlinio skirtumas dar labiau išaugo. (24:15). Antrajame kėlinyje „Vieningo Kauno“ surengtas spurtas 10:0 padėjo stabilų pagrindą pasiekti pergalei. Po dviejų kėlinių skirtumas buvo akivaizdus (43:27). Trečiajame kėlinyje „Uno“ kilo į šturmą, tačiau šeimininkus gelbėjo taiklūs tritaškiai metimai, kurių dėka buvo laimėtas ir trečiasis kėlinys. (69:50). Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai atsipalaidavo ir svečiai surengė atkarpą 0:13, tačiau didelis deficitas ir laiko stoka neleido sugrąžinti intrigos ir rungtynės baigėsi rezultatu 81:71.

Jau nuo po pirmų metimų „Vieningas Kaunas“ įsiveržė į priekį ir kaip parodė ateitis nebeužleido pirmaujančios komandos pozicijų. Vienu metu rezultatas išsilygino, tačiau svečiai ikrito į duobę ir keletą minučių negalėjo pelnyti taškų, kuomet oponentai bėgo į priekį. Šiame kėlinyje netrūko pražangų, bei agresyvumo, tad rungtynės prasidėjo rezultatyviai.

Antrajame kėlinyje „Uno“ komanda vėl ištiko krizė, kuomet visi metimai skriejo pro šalį, o varžovai tuo pasinaudodami stabiliai didino pranašumą. Šiame kėlinyje svečiams taškus pelnė 3 žaidėjai, iš kurių du tritaškius pataikė M.Senkus, taip išlaikydamas minimalią intrigą. Po antrojo kėlinio rezultatas buvo 43:27.

Trečiąjį kėlinį svečiai pradėjo su tinkamu nusiteikimu, kas leido greitai sumažinti skirtumą iki 12, bei išprovokuoti pražangų. „Vieningą Kauną“ nuo grįžtančios intrigos išgelbėjo keturi taiklūs tritaškiai metimai, į juos oponentai atsakydavo keletu rezultatyvių atakų, tačiau 10 taškų deficito peržengti nepavyko. Per paskutines minutes įsivažęvę šeimininkai sužaidė atkarpą 12:4 taip užsitikrindami pergalę. Po trijų kėlinių komandas skyrė 19 taškų.

Per pirmąsias ketvirtojo kėlinio minutes skirtumas tik augo, tačiau per likūsį laiką dominuoti pradėjo „Uno“. Sužaista atkarpa 0:13 pažadino ant laurų užmigusius šeimininkus, tačiau skirtumas vis dar buvo 10 taškų, o laiko tik 2 minutės. Protingai sužaidę rungtynių pabaigą „Vieningo Kauno“ žaidėjai laimėjo šį aštunfinalio mačą rezultatu 81:71.

Po rungtynių nugalėtojų treneris V.Vaitkevičius rungtynes komentavo taip: Smagu kad laimėjome, žinoma galime žaisti daug geriau, bei gražiau. Dabar tikslas yra įveikti Sporto manijos komandą, kurioje žaidžia ir mūsų buvęs žaidėjas, tad motyvacija dar didesnė.

Vieningas Kaunas: Eduardas Straigis – 16 tšk., Lukas Juozapavičius – 14 tšk., Juras Kulvecas – 13 tšk., Rokas Šapalas – 12 tšk. (10 atk. kam.), Vytautas Janušonis – 12 tšk., Vilius Vaitkevičius – 10 tšk.

UNO: Martynas Senkus – 24 tšk., Andrius Olberkis – 19 tšk. (6 išpr. praž.), Gediminas Šuklevičius – 15 tšk.

„Sporto Manija“ nesunkiai perlipo „Vieningo Kauno“ barjerą (2015 gegužės 31 d., sekmadienis, 23:17 val.)Advokatų kontoros „Konsus“ tritaškių lietus pražudė „Vieningą Kauną“ (2015 gegužės 24 d., sekmadienis, 19:04 val.)Po itin įtemptos kovos, pareikalavusios pratęsimo, pergalę išvargo „Vieningas Kaunas“ (2015 gegužės 21 d., ketvirtadienis, 00:34 val.)„UNO“ be didelių komplikacijų patiesė „Senukus“ (2015 gegužės 15 d., penktadienis, 00:20 val.)„Šilainiai“ nesunkiai įveikė „UNO“ (2015 gegužės 10 d., sekmadienis, 22:14 val.)Beveik visas rungtynes pirmavęs „Vieningas Kaunas“ įveikė „Omegos“ pasipriešinimą (2015 gegužės 15 d., penktadienis, 23:48 val.)Ketvirtajame kėlinuke puikiai sužaidusi Uno ekipa šventė pergalę. (2015 gegužės 19 d., antradienis, 00:03 val.)„emobilus.lt“ antroje rungtynių pusėje įveikė „UNO“ (2015 gegužės 08 d., penktadienis, 22:14 val.)